Jump to content

Tarayıcı Favoriler Ve şifrelerinizi Yedekleyin Geri Yükleyin

TR_by
 Share

Recommended Posts

TR_by, 6 dakika önce yazdı:

Hizmetlere bak opera update çalışıyorsa hizmet üzerine sağ tık özellikler diyerek çalışmayı durdur, sonrasında geri yüklemeyi dene.

Tarayıcı açıksa veya tarayıcı update'si arka planda çalışıyor durumdayken yedekleme ve geri yükleme yapamazsınız.

Çok teşekkür ederim,ancak daha sonra deneyebilirim.Saygılar,

• Like 1

kocamanadam, 13 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim,ancak daha sonra deneyebilirim.Saygılar,

Problem sizde değil, opera son güncellemesinden sonra 'Eşitleme Kapalı' olarak geldi, Operaya mail attım ilgileneceklerini belirten mail geri dönüşü yaptılar. Beklemedeyiz...

• Like 1

tapfer, 18 dakika önce yazdı:

Google Chrome yedeğini alıp tarayıcıyı sistemden kaldırdım. Daha sonra tarayıcıyı tekrar kurdum. Aldığım yedeği yükledim, ne kayıtlı siteler var nede site şifreleri.

Haklısın hiç bir şekilde olmuyor.Bunu sunan kişinin adım adım nasıl kullanılacağını anlatması lazım.(TR_by kardeşimin)Bir yerlerde yanlış yada eksik yapıyoruz.

Edited by kocamanadam

tapfer, 41 dakika önce yazdı:

Google Chrome yedeğini alıp tarayıcıyı sistemden kaldırdım. Daha sonra tarayıcıyı tekrar kurdum. Aldığım yedeği yükledim, ne kayıtlı siteler var nede site şifreleri.

kocamanadam, 23 dakika önce yazdı:

Haklısın hiç bir şekilde olmuyor.Bunu sunan kişinin adım adım nasıl kullanılacağını anlatması lazım.(TR_by kardeşimin)Bir yerlerde yanlış yada eksik yapıyoruz.

Yazdıklarınızı görünce Chrome kaldırdım, tüm kalıntılarını Kullanıcı Apdata klasöründekiler dahil C diskinden sildim, sistem temizliği yapıp restart yaptım ve Chrome'den herhangi birşey kalmadığına emin olduktan sonra tekrar kurulum yaptım, Chrome'yi açtığımda favoriler ve şifreler yoktu. Hizmetleri açıp Google apdate otomatik konumdaki servisin önce çalışmasını durdurup sonra elle konumuna aldım, program ile yedeği geri yükledim.

Favoriler, şifreler, eklentiler ublock orjin ve idm ve Chrome'ye yedekten önce yaptığım tüm ayarlar ile birlikte geri yüklendi.

Israrla Chrome ve update servislerinin çalışır durumda olmadığını söylüyorum, başka da hata yapılacak bir konu yok zaten.

2041085048_EkranGrnts(2).png.ccbb9d430ed3a312260c4ae0aa3a8cce.png

• Like 1

TR_by, 29 dakika önce yazdı:

Yazdıklarınızı görünce Chrome kaldırdım, tüm kalıntılarını Kullanıcı Apdata klasöründekiler dahil C diskinden sildim, sistem temizliği yapıp restart yaptım ve Chrome'den herhangi birşey kalmadığına emin olduktan sonra tekrar kurulum yaptım, Chrome'yi açtığımda favoriler ve şifreler yoktu. Hizmetleri açıp Google apdate otomatik konumdaki servisin önce çalışmasını durdurup sonra elle konumuna aldım, program ile yedeği geri yükledim.

Favoriler, şifreler, eklentiler ublock orjin ve idm ve Chrome'ye yedekten önce yaptığım tüm ayarlar ile birlikte geri yüklendi.

Israrla Chrome ve update servislerinin çalışır durumda olmadığını söylüyorum, başka da hata yapılacak bir konu yok zaten.

2041085048_EkranGrnts(2).png.ccbb9d430ed3a312260c4ae0aa3a8cce.png

Aynen. Tüm o browserlerin çalışan servisleri yada kendi exeleri var arkaplanda. Onlar sonlandırılmadan yedek alma, yedek yükleme olmaz. Bunları en iyi görev yöneticisini açıp, ayrıntılar sekmesine geçerseniz orda görebilirsiniz.gif.gif.79659a86ab419d0c77be5ccb80a4b1de.gif

• Like 1

MamLeter, 51 dakika önce yazdı:

Aynen. Tüm o browserlerin çalışan servisleri yada kendi exeleri var arkaplanda. Onlar sonlandırılmadan yedek alma, yedek yükleme olmaz. Bunları en iyi görev yöneticisini açıp, ayrıntılar sekmesine geçerseniz orda görebilirsiniz.gif.gif.79659a86ab419d0c77be5ccb80a4b1de.gif

Tamam zaten operayı kapattığımız zaman onlarda siliniyor.Yinede ayrıntılara bakıp öyle yadek alıyoruz ama nafile.

Edited by kocamanadam

kocamanadam, 45 dakika önce yazdı:

Tamam zaten operayı kapattığımız zaman onlarda siliniyor.Yinede ayrıntılara bakıp öyle yadek alıyoruz ama nafile.

O zaman portable kurun operayı exesinden, o zaman yaptığınız ayarlar kaybolmaz.

0.png.e638f1ff0db48345b4f4dc83d3f80b9c.png1.jpg.1ee1cad24ed6b59db41fb038175d506d.jpg

2.png.fb7c7c73ace4e76bd822ed067086cccb.png

Böyle kurduktan sonra operayı açıp ayarlarınızı yapın ve kapatın. Kapatınca hepsi gitmeyebilir, ayrıntılardan kontol edin. Kapandıysa yedeği heka ile alın.

Sonra silip tekrar yükleyip olup olmadığını kontrol edin.

Ayrıca bu gösterdiğim data klasörünü komple saklayabilirsiniz. Yada devamlı güncellersiniz herşey yerinde kalır. Exe ile kurarsanız portable kurduğunuz klasörü gösterip devamlı aynı yere kurdurabilirsiniz gösterdiğim şekilde o herşeyi zaten günceller zaten.

3.png.4d99fd53b1975b2eb1d75c8754028f42.png4.png.7160c89ee03b662c26fc1b996d998bc7.png

5.png.528c49f778096c6a1fce1910ce4d59b7.png

Eklentiler için garanti veremem tüm chrome türevleri eklenti hususunda paranoya sahibi.

Cent browser tavsiye ederim.

Please register to see this content.

Edited by MamLeter
  • Like 2
  • Thanks 1