Jump to content

Hotfile'a Ne Oldu?

xCHIVALR0US

Recommended Posts

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply
bi hotfile vardı alternatif link olarak sitelerde genelde onuda yediler bitirdiler ah ah ... :)

eger site türkiye üzerinden mahkeme kararıyla vs. yasaklanmıs olsaydı

domain ip adresini host dosyasına girerek giris saglanırdı..sorun türktelekomun servis saglayıcılarında gibi gözüküyor..

ayrıca bir site yasaklandımı türkiyeden tüm girisler yasaklanır..bölgeden bölgeye bariz farklılıklar olmaz..

bazıları suanda hotfile sitesine sorunsuz girebiliyor bazıları ise giremiyor..

hotfileden suanda dosya indirmek icin asagidaki siteyi kullanabilirsiniz..linki yapıstır,download a bas,cıkan linki tikla indir

http://www.leechportal.com/[/CODE]

upload yapacagım fakat hotfile a giremiyorum diyorsanızda;

asagidan ultrasurf programını indirin kurun ve sorunsuz giris yapip uploadınızı yapın

[CODE]http://www.ultrareach.com/[/CODE]

marvelin dostum ben giriyorum artık :) da hala giremeyen kişiler var galiba.

Sorunu ve sorunun çözümünü bilmiyorum :/ Proxy ile bende giriyordum sorun var iken ama yavaş oluyor öyle.

DNS ile çözülecek birşey değil. Ben 2 gün önce giremiyordum. Şimdi giriyorum. Sadece format attım. DNS yine aynı DNS. Comodo'nun.

DNS ile çözülecek birşey değil. Ben 2 gün önce giremiyordum. Şimdi giriyorum. Sadece format attım. DNS yine aynı DNS. Comodo'nun.

Benim hikayem şöyle:

Önce google dns denedim olmadı.

Sonra open dns denedim, yine olmadı.

Kök dns (4.2.2.2/4.2.2.1) denedim, olmadı.

Ultrasurf denedim, girdi ama download yaptırmadı.

Sonra burada bir arkadaşın önerdiği firefox ayarını yaptım, yine olmadı.

Sonra dns 4.2.2.2/4.2.2.5 kullanabileceğimi bir yabancı siteden öğrendim, denedim, şimdi aslanlar gibi çalışıyor.

Önemli mi bilmem, ama belirteyim, ben uydunet kullanıcısıyım.

Umarım bu çözüm başkalarına da yardımcı olur.

Arkadaşlar secret++ bahsettiği yöntemde girioyr fakat indiriyo evet ama sorun şurda downloadın ortasında örneğin (100 MB dosya 30 Da tamamlandı diye kaydediyor bu durumda zipte hatalı oluyor tabii ) bunu yasaklaıyanın ben varya .... bi umudumuz hotfile dı oda gitti .....

Nette araştırdığım kadarıyla bölgesel bi sorun sunucular ile alakalı TTnet işe el atmazsa sorun düzelecek gibi deil.Yani yasaklı filan deil sadece bazı bölglwerden bağlantı kurulamıyor umarım düzelir en kısa zamanda

Biraz önce bir dosya indiriyorudum bağlantı linki geriye saydı ama gelmedi.Denetim masası bölge ve dil bölümünden konumu abd yaptım aynı linki tekrar indirmeye çalıştım ve şu ana iniyor.Yüksek hızda değil orta hızlarda iniyor.

Hotfile Sorunu Çözümü

Birkaç gündür hotfile ilgili sıkıntı var hotfilede nihayet sitede bir aciklama getirdi kendilerinden kaynakli bir sorun olmadigini kullandiginiz host adreslerinde deiğişiklik yapilmasini soyluyorlar

hostumuzda yapilmasi gerken işlem şu:

c/windows/system32/drivers/etc/hosts dosyasını not deftteri ile açıyoruz

en alta

69.164.4.76 hotfile.com

69.164.4.76 www.hotfile.com yazıp kaydediyoruz.

Bu Şekilde de Girebilirsiniz.

Syst€m_Clos€d dalga mı geçiyorsun? Bazıları giriyor, bazıları giremiyor zaten. Bende giremeyenlerdenim. Sorunun bende olmadığı belli.

Hotfile'a giremeyenler alttaki dosyayı indirip kurdukları taktirde sorunsuz bi şekilde gireceklerdir :)

http://www.mediafire.com/?mwlkzexeyt0[/CODE]

Bu dosyanın içeriği nedir?

Host dosyasına ekliyor sorunsuz giriliyor Hotfile haricinde Birçok yasaklı siteyide açıyor youtubeun neredeyse bütün serverları eklenmiş şekilde :clapping:

• 2 hafta sonra ...

Cuma günü üye oldum Keşke olmasaydım bu ne yaw dowlanda çok yavaş 1 parta 50 dakka veriyor.Sinir oldum deli oldum.Lanet olsun sakına üye olmayın hotfileye

Kardeşim site açılsa bile ne olacakki ben sana üye oıldum diyorum yarım saatlik HD videolar var hotfile 1 parata 10 dakka vereceğine 50 dakka veriyor böyle hızmı olur.Rapide yanaşamzlar sakına para vereek üye olmaytn

Aldıkları para haram olsun para vererek ben oldum siz sakına üyelik yapmayın.Nette araştırdım herkes şikayetçi upload yapanlara çok hızlı birşekilde veriyormuş.Dowlanda yavaş.Haram olsun

Üyeliği bizim ülkeden aracı birisinden aldım mail attım dönmedi bile onlarda biliyor.Yavaş olduğunu

Ben zaten heryıl rapide 1 yıl üye oluyorum.Üyeliğm var zaten her hafta indirdiğim seri videolar var.İlk önce hotfileden veriyorlar 3 gün sonra rapid dosyalarını veriyorlar.Nette görmüşdüm hotfile hızlı sorunsuz çok hızlı diye cuma günü üye oldum.1 aylığına denemek için ama yalanmış sakına inanmayın yalan

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...