Jump to content

Windows 11 Home S L Midnight 3 In 1 [ X64 ] [22 H 2-22621.1105]

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

ustad öncelikle eline sağlık bu sitede senin sistemlerini gördükten sonra başka sistem kullanmıyorum win 7 den beri senin sistemlerini kullanıyorum ama benim bi sorunum var ve bu yüzden neredeyse win 11 kullanamıyorum ne yaptımsa olmadı senin öbür win 11 sisitemini de bu yüzden kullanamadım sorun şu ya defender den yada güncelleme yüzünden windows görev çubuğu değişiyor orjinale dönüyor ondada araç çubukları felan eklenemiyorki bende onu çok kullanıyorum bir çözümü yokmu şu defenderi ve güncellemeyi vs komple kapatayım yada sileyim birde şöyle güzel bir  win 11 pro sistemi bekliyoruz şimdiden ellerine saglık

Edited by koza

koza, 3 saat önce yazdı:

ustad öncelikle eline sağlık bu sitede senin sistemlerini gördükten sonra başka sistem kullanmıyorum win 7 den beri senin sistemlerini kullanıyorum ama benim bi sorunum var ve bu yüzden neredeyse win 11 kullanamıyorum ne yaptımsa olmadı senin öbür win 11 sisitemini de bu yüzden kullanamadım sorun şu ya defender den yada güncelleme yüzünden windows görev çubuğu değişiyor orjinale dönüyor ondada araç çubukları felan eklenemiyorki bende onu çok kullanıyorum bir çözümü yokmu şu defenderi ve güncellemeyi vs komple kapatayım yada sileyim birde şöyle güzel bir  win 11 pro sistemi bekliyoruz şimdiden ellerine saglık

Çözüm burada

bensuslu11, 27.04.2023 - 03:30 yazdı:

Çözüm burada

maalesef işe yaramadı windows çöktü şimdi yeni format attım güncelleme yaptı yine aynı şey ekran açılmıyor esc ye basılı tutup açıyorum görev çubuğu da yine değişmiş araç çubuğu ekleyemiyorum anlıyan biri yardım etsin yoksa kullanamıyorum sistemi 

• Confused 1

• 2 hafta sonra ...

Windows 11 Pro [ X64 ] [ 21h2-22000.856 ] [ Skip TPM-RAM Test ]

Windows 11 Home S L Midnight 3 In 1 [ X64 ] [22 H 2-22621.1105]

merhaba kardeşim 21h2-22000.282 versiyonunu kullanıyorum memnunum.  güzel çalışman tebrik ederim. 

yukarıdaki hangi sürümü indirip kullanmalıyım sence ?

Shiniori, 3 saat önce yazdı:

bu hatayı alıyorum her indirdiğimde.

film izliyordum kusura bakma virüs programın inmeden siliyor ondan kaynaklı paketsiz hali paylaşıyorum multiboot işine başlayın iyi günler 

Please register to see this content.

sinirden sildim gitti. zaten partlı dosyalara karşıyım partsız şekilde yüklensin artık.

ve diğer bazı arkadasların iso dosyalarını denedim onlardada aynı hatayı veriyor. rufusdan yazılmıyor. 1 ay öncesine kadar böyle bir sorun yoktu.

rufusla rahatlıkla yazabiliyordum artık yazılmıyor. 

rufus dısında rahatlıkla yazabilceğim bir boot yöntemi varmı ?

Shiniori, 1 dakika önce yazdı:

sinirden sildim gitti. zaten partlı dosyalara karşıyım partsız şekilde yüklensin artık.

ve diğer bazı arkadasların iso dosyalarını denedim onlardada aynı hatayı veriyor. rufusdan yazılmıyor. 1 ay öncesine kadar böyle bir sorun yoktu.

rufusla rahatlıkla yazabiliyordum artık yazılmıyor. 

rufus dısında rahatlıkla yazabilceğim bir boot yöntemi varmı ?

Ventoy kullan.

üstat yıllardır seni ve tnctr deki ustadları takip edn biri olarak çok teşekkür ederim

en son calışmanı yükledim ama windows oturum açmayı pas gecemedim...  oturum acmayı pas gececek ve paralo oluştumayı es gececek şekilde ayarlaman mümkümüdür acam ...saygılarımla 

mavikumsal35, 42 dakika önce yazdı:

üstat yıllardır seni ve tnctr deki ustadları takip edn biri olarak çok teşekkür ederim

en son calışmanı yükledim ama windows oturum açmayı pas gecemedim...  oturum acmayı pas gececek ve paralo oluştumayı es gececek şekilde ayarlaman mümkümüdür acam ...saygılarımla 

Aşağıdaki dosyayı rardan çıkarıp isoyu yazdırdığın Usb belleğin ana dizinine at, sadece kullanıcı adı girerek kurulum yaparsınız.

Please register to see this content.

ventoy çok karışık geldi bana çözemedim onu rufus kadar kolay kullanımlı dosya bulamadım.

rufusda iso ayrıştırma hatası veriyor deli olcam ya format atamıyom bilgisayara

4 ayrı usb bellek ve 3 farklı format iso su denedim yine aynı hatayla karşılaşıyorum.

daha 1 ay öncesine kadar böyle bi sorun yoktu.

konu sahibide allah razı olsun ilgilenmiyor ne diyeyimki.

Edited by Shiniori

yeni sürümü geldimi acaba güncelenmiş hali bekliyorum bende windows 7 windows 10 ve Windows 11  olarak modifeyeli olarak verilirse sevinirim sade kullanmak isteyen zaten orjinalini kurar kullanır tercihim hızlı stabil ve görselli 8 gözle bekliyorum yeni sürümleri

• 3 ay sonra...
cenbir, 53 dakika önce yazdı:

varmı herhangi bir gelişme yeni sürümü çıkmadı değilmi 8 ay geçti aradan windows 10 ve 11 görsel sürümü 8 gözle bekliyoruz

Alphonso_Elric arşivlik 150 gb fazla çalışma var tabi olmayanda dün 600 gb yakın iso vardı hepsini sildim Alphonso_Elric ve günceller hariç nasıl kullanırsan o kadar uzun gider.

• Like 1
  • Confused 1

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

hocam tek link mediafire ekleyebilirmisin.

birde senden ricam performans için son sürüm windows 11 pro yada home yapabilirmisin. genellikle encode render yapıyorum bilgisayarım haftada 1 kapatıyorum devamlı acık.