Jump to content

Varsayılan Kurulum Yolu Değiştirme // Video Yenilendi...

va7eyla
 Share

Recommended Posts

Gerekli regedit yolu; HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion
// Yapılan işlemler...
1 = Regedit yolu girilerek, dizinlerin tamamını D : olarak ayarlama.
2 = C dizinindeki Program Files adındaki dosyaları, olduğu gibi D : dizinine kopyalama.
3 = Değişiklikler sonrası kurulum denemesi yapıldı ve işlem başarılı...

Edited by va7eyla
  • Like 2
  • Thanks 1

• va7eyla changed the title to Varsayılan Kurulum Yolu Değiştirme ( Kesin çözüm )
  • va7eyla changed the title to Varsayılan Kurulum Yolu Değiştirme // Video Yenilendi...

Öncelikle emek verip bu konuda çabaladığınız için teşekkürler.

Çok hızlı çekilmiş görüntüler net değil, videoyu keşke anlatım yaparak çekseydiniz. Format atıldıktan sonra sonuç ne olacak örneğin crome yüklerken yine sistemin yüklü olduğu dizine mi kurulum olacak evet se bu işlemlerin yapılmasının ne gereği var.

Daha önce benim soru olarak açtığım konuda aynı bilgileri vermiştiniz sonuç hüsran olmuştu.

HARBİKIZ, 9 dakika önce yazdı:

Çok hızlı çekilmiş görüntüler net değil, videoyu keşke anlatım yaparak çekseydiniz. Format atıldıktan sonra sonuç ne olacak örneğin crome yüklerken yine sistemin yüklü olduğu dizine mi kurulum olacak evet se bu işlemlerin yapılmasının ne gereği var.

Daha önce benim soru olarak açtığım konuda aynı bilgileri vermiştiniz sonuç hüsran olmuştu.

Bu ayarları yaptıktan sonra Kayıt Defteri Düzenleyicisinden Ver sekmesinden İçe/Dışa aktarı seçip reg uzantılı yedeği alıp o yedeği ntlite ile kuracağın sisteme entegre edersen her formattan sonra chrome artık D birimine kurulacaktır.

Ntlite yazılımı ile Reg kayıtlarını nasıl ekleneceğini de önceki videolarda göstermişti.

Edited by akillialtay1995
  • Like 1
  • Thanks 1

HARBİKIZ, 43 dakika önce yazdı:

1080p çözünürlükte ve yeteri kadar net. Youtube linkine gidiniz. Çözünürlük 1080p yapıp devam edin. Ayrıca ilk siz konuyu açtığınızda da oluyor dedim. Benle inatlaştınız..

Oluyor işte, bu video da ispatı. 

Ben eskiden beri bu yöntemi bu şekilde kullanıyorum.

Hızlı değil, video sonuçta. Duraklata duraklata yaparsınız işlemleri.

Arakadaşın dediği gibi, eğer format sonrası o dizin devam etsin istiyorsanız.

Regedit kısmındaki yeri dışa aktar deyip dışa aktarırsınız.

Formatı atarken internet açmamanızı öneririm. Zira driver güncellemelerinde bile, c : dizinindeki prgram filese dosya atıyor.

regedit kısmını yedekledikten sonra. Formatı internetsiz atıp, yedeklediğiniz reg kaydını. çalıştırırsınız.

İnterneti aktif hale getirdiğinde, program files dosyalarınızın hepsini d: diskine yani x64 veya 86 olan dosyalara atacaktır...

Saygılarımla...

• Like 1