Jump to content

Windows 11 Derleme 22631 (23h2) X64 Türkçe İso 24 Saatlik Linki

cmlacla
 Share

Recommended Posts

Windows 11 Derleme 22631 (23H2) x64 Türkçe İSO 24 Saatlik Linki :

Spoiler

https://blogs.windows.com/windows-insider/2023/09/26/releasing-windows-11-version-23h2-to-the-release-preview-channel/

Bu güncelleme, Temmuz ayında paylaştığımız gibi bir etkinleştirme paketi olarak sunuluyor ve 2023'ün dördüncü çeyreğinde yayınlanacak . Bu yeni güncelleme, Windows 11, sürüm 22H2 ile aynı hizmet dalına ve kod tabanına sahip olacak ve Windows'taki Copilot (önizlemede)** dahil yeni duyurulan tüm özelliklerin yanı sıra aşağıdaki gibi ek değişikliklerle kümülatif olacaktır :

• Sohbet artık  Microsoft Teams'dir (ücretsiz) . Microsoft Teams (ücretsiz), varsayılan olarak görev çubuğuna sabitlenmiştir ve görev çubuğundaki diğer uygulamalar gibi sabitlemesi kaldırılabilir. Microsoft Teams'i (ücretsiz) başlatmak için tıklayan Windows Insider'lar, yalnızca bir veya iki tıklamayla kişileriyle sohbet etmeyi, arama yapmayı ve buluşmayı mümkün kılan mini bir iletişim deneyimi keşfedecek. Kompakt boyutu pencereyi masaüstünde herhangi bir yere yerleştirmeyi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda web'de gezinirken veya topluluklarınızla bağlantı kurarken pencereyi görünür kılma özelliği sayesinde pasif bir şekilde konuşmalarınızı takip edebilirsiniz. Microsoft Teams (ücretsiz) ile şu yeni deneyimleri de sunuyoruz:
    • Kullanıcılar ayrıca Microsoft Teams ile yeni Phone Link entegrasyonuna da erişebilecek (ücretsiz). Normal telefon numaralarını kullanarak Android telefonlarını SMS mesajları göndermek, almak ve toplantı bağlantılarını paylaşmak için bağlayabilirler.
    • Yeni Kişiler deneyimi, Teams'de ilgili kişileri kolayca bulur ve kullanıcılar tarafından senkronize edilen kişilere erişmenizi ve onlarla bağlantı kurmanızı mümkün kılar.
    • Windows 11 Game Bar'daki Microsoft Teams (ücretsiz) tarafından desteklenen yeni Play Together widget'ı, arkadaşlarınızın videolarını doğrudan oyununuzun üzerine yerleştirilmiş olarak görmenizi sağlar. Arkadaşlarınız bu yeni widget'ta Starfield'ın yanı sıra favori oyunlarınızın çoğunu oynarken bağlanmak, sohbet etmek ve daha fazlasını yapmak için herhangi bir cihazdan ücretsiz olarak katılabilir. Oynamaya başlamak için WIN + G tuşlarına basın.

Microsoft Teams'de yeni mini iletişim deneyimi (ücretsiz). Microsoft Teams'de yeni mini iletişim deneyimi (ücretsiz).

Ticari* müşteriler Windows 11, sürüm 23H2 özellik güncellemesini Windows Update for Business (WUfB), Windows Server Update Service (WSUS) ve/veya Azure Market aracılığıyla alabilirler . Burada bu dağıtım yöntemlerini kullanarak yayın öncesi özellik güncellemelerini dağıtma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz . Herhangi bir sorun ortaya çıkması durumunda Sürüm Önizleme verilerini dağıtan kuruluşlardaki BT yöneticileri ücretsiz Microsoft Desteği talep edebilir . Bu destek teklifi, ticari özel senaryolarla ilgili sorunların çözülmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır ve ticari müşterilerle sınırlıdır. GÜNCELLEME: Windows Insider ISO indirme sayfası aracılığıyla ISO'lar artık Windows 11, sürüm 23H2 Build 22631 için mevcuttur .

Ayrıca Windows 11 sürüm 23H2'yi, Windows Update'teki "arayan" deneyimimiz aracılığıyla Sürüm Önizleme Kanalındaki tüm Windows Insider'ların kullanımına sunuyoruz. Bu, şu anda Sürüm Önizleme Kanalında bulunan ve Windows 11  donanım gereksinimlerini karşılayan Insider'ların  Ayarlar ve Windows Update'e giderek isterlerse Windows 11, sürüm 23H2 Build 22631'i indirip yüklemeyi seçebilecekleri anlamına gelir. Bir Insider, bilgisayarını Windows 11, sürüm 23H2'ye güncelledikten sonra, Windows Update (tipik aylık güncelleme süreci) aracılığıyla yeni hizmet güncellemelerini otomatik olarak almaya devam edecektir. Windows Insider Programına nasıl katılacağınız ve bilgisayarınızı Sürüm Önizleme Kanalına nasıl bağlayacağınızla ilgili talimatlar için  burayı tıklayın .

Teşekkürler,
Windows Insider Program Ekibi

*Bir cihazı, Windows 11 Home sürümünü çalıştırmıyorsa VE bir BT yöneticisi tarafından yönetiliyorsa (Microsoft Endpoint Manager veya başka bir yönetim çözümü aracılığıyla) veya toplu lisans anahtarına veya ticari kimliğe sahipse veya bir BT yöneticisi tarafından yönetiliyorsa ticari cihaz olarak kabul ederiz. bir etki alanı.

** Windows'ta Copilot, en son Windows 11 güncellememizin bir parçası olarak belirli küresel pazarlarda önizleme olarak yayınlanmaya başlayacaktır. Windows'ta Copilot önizlemesinin ilk pazarları Kuzey Amerika ile Asya ve Güney Amerika'nın bazı kısımlarını içermektedir. Zamanla ek pazarlar eklemeyi planlıyoruz.

Link Yenilendi :

Bağlantı 24 saat geçerlidir.
Bağlantının geçerlilik süresi: 10/1/2023 06:52:40 UTC

Windows 11  Derleme 22631 (23h2) X64 Türkçe İso

Edited by cmlacla
  • Like 6
  • Thanks 3

durulovic, 10 dakika önce yazdı:

Ön izleme doğru ama güncelleme alıyor sonuçta üzerine kararlı olmayabilir şu an denemek isteyen yükler resmi değil gibi bir şey söz konusu değil yani

:D resmi sürüm değil gibi bir ifade kullanmadım ki o kanıya nerden vardınız. Çok kısa doğru ve net bir cümle kurdum bu açıklamayı yapmanızın amacını anlamadım ama aydınlattığınız için teşekkürler.

• Like 1

Senkron2, 2 saat önce yazdı:

:D resmi sürüm değil gibi bir ifade kullanmadım ki o kanıya nerden vardınız. Çok kısa doğru ve net bir cümle kurdum bu açıklamayı yapmanızın amacını anlamadım ama aydınlattığınız için teşekkürler.

Bariz şekilde ön izleme olduğu yazıyor demek ne demek acaba sakın indirmeyin der gibi neyse ben yanlış anlamışım demekki iyi akşamlar.

• Confused 1

durulovic, 11 dakika önce yazdı:

Bariz şekilde ön izleme olduğu yazıyor demek ne demek acaba sakın indirmeyin der gibi neyse ben yanlış anlamışım demekki iyi akşamlar.

InsiderPreview ön izleme demek bu da iso isminde ayan beyan (bariz) şekilde belli. Oldu ki ingilizce bilmiyorsun, hiç sorun değil internet çağında translate her yerde kullanılıyor. Söylediklerimde sorun yok evet dediğiniz gibi yanlış anlamış hiç alakası olmayan anlamlar çıkartmışsınız. iyi akşamlar.

AdemYakups, 11 dakika önce yazdı:

Bu uup.ee içn mydigiltlife sitesinde kaynağı belirsiz diye geçiyor

Test eden var  mı inceleyen.

Açıkcası ben dosyayı gmail hesabımdan kendime email gönderdim, virüs var diye indirmeme izin vermiyor. Benim içimdede şüphe oluştu

Please register to see this content.

Edited by bensuslu11
  • Thanks 1

AdemYakups, 1 dakika önce yazdı:

önceki uum gibi daha basit birşey lazım diğer yerden bakıcaz artık  iyiydi diğer sistem tüm kalıpları ordan hazırlamıştım.

ve bu site var alternatif.

Please register to see this content.

Edited by bensuslu11
  • Thanks 1

bensuslu dostum bu osclik baya iyimiş ama  ben genelde uuptaki gibi ek uygulamaya ihtiyaç duymadan esd sıkıştırma netfx 3,5 otomatik yapan ve metro uygulamalarını standart ihtiyaçlara göre otomatik yapan birisiyim modifiye etmeden direk kalıpta gelsin hesabı.

Böyle siteler benim gibi sürekli çalışan insanlar için daha verimli olur.

AdemYakups, 4 dakika önce yazdı:

bensuslu dostum bu osclik baya iyimiş ama  ben genelde uuptaki gibi ek uygulamaya ihtiyaç duymadan esd sıkıştırma netfx 3,5 otomatik yapan ve metro uygulamalarını standart ihtiyaçlara göre otomatik yapan birisiyim modifiye etmeden direk kalıpta gelsin hesabı.

Böyle siteler benim gibi sürekli çalışan insanlar için daha verimli olur.

Farkındayım. Ama şuan galiba en güvenli indirme msdn kalıbları. Bu sitede bunlardan biri

• Thanks 1