Jump to content

Ghost Spectre 23h2 Türkçe & İngi̇li̇zce

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

İngilizce kurulunca, ingilizce oluyor mu peki?

Bendekini istesem de ingilizce kurduramam da o yüzden sordum.

Yanlış anlaşılmasın...

İngilizce olanının görselleri yok da...

Ayrıca ingilizce sürümü kurmak için isteyenler orjinal ghost indirir diye düşünüyorum

Edited by va7eyla

va7eyla, 3 saat önce yazdı:

İngilizce kurulunca, ingilizce oluyor mu peki?

Bendekini istesem de ingilizce kurduramam da o yüzden sordum.

Yanlış anlaşılmasın...

İngilizce olanının görselleri yok da...

Ayrıca ingilizce sürümü kurmak için isteyenler orjinal ghost indirir diye düşünüyorum

hem ingilizce hem türkçe kurabilirsin. 

• Like 1

bensuslu11, 5 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.

Diğer sisteminizi indirmedim ve denemedim ama o da bu şekildeyse, bir işe yaramaz. Alt tarafta eng yazıyor... Sistemin ana dili ingilizce kalmış anladığım kadarıyla, siz sadece görüntüleme dilini değiştirmişsiniz...

Sisteminizi indirdim sanala kurmaya çalıştım, dediğim gibi, sistemin ana dili ingilizcedir...

pyydumg.JPG

Türkçe seçip kursanda, ana dili ingilizce olduğu için, kurulum öyle devam ediyor. Format sonrası sadece görüntüleme dili türkçe olabilir.

Bu da manuel Tr yapmaktan farkı yok demektir...

Ayrıca sanalda defalareca denedim, %72 de hata veriyor hep. 

Saygılarımla...

Edited by va7eyla

akillialtay1995, 3 saat önce yazdı:

Bunu da Türkçe olarak yapabilir misin? Bu sistem de güzel. Ben daha önce denedim. Performansı ve stabilliği baya hoşuma gitti.

türkçeye çevirdim. şuan denemeler yapıyorum. sorunsuz tamamlandıysa paylaşacağım

• Thanks 1

va7eyla, 4 saat önce yazdı:

Sisteminizi indirdim sanala kurmaya çalıştım, dediğim gibi, sistemin ana dili ingilizcedir...

Türkçe seçip kursanda, ana dili ingilizce olduğu için, kurulum öyle devam ediyor. Format sonrası sadece görüntüleme dili türkçe olabilir.

Saygılarımla...

Tamam kardeşim, sen mükemmelsin 🥳 bir yerin şişti mi

va7eyla, 5 saat önce yazdı:

Diğer sisteminizi indirmedim ve denemedim ama o da bu şekildeyse, bir işe yaramaz. Alt tarafta eng yazıyor... Sistemin ana dili ingilizce kalmış anladığım kadarıyla, siz sadece görüntüleme dilini değiştirmişsiniz...

Hayır dostum, bu denemeler yaparak elde ettiğim sonuç. Aslında başardım . Tam olarak türkçe entegre ettim . Ama söyle bir sorun var, sistemde admin adıyka bir kullanıcı tanımlanmış. Eğer imajı daha önce kurduysan bilirsin. Bunu default kullanıcısının hesabına registry olarak eklemişler. Otomatik bu hesap açılıyor silsende, bu yüzden sistemin tamamı türkçe, denetim masasıda dahil. Ama sadece ayarlar- uwp kısmı ingilizce kalıyor. Çok garip bir durum. Denetim masası dahil her yer türkçe, ama ayarlar kısmı nedense ingilizce

Edited by bensuslu11

va7eyla, 3 saat önce yazdı:

Saygılarımla...

Ayrıca sen multilanguage mantığını anlamıyorsun.  Evrensel dil ingilizcedir. Bu ekran boot menüsü. Ayrıca çok bilmiş arkadasım, sources klasöründen lang. İni diye bir dosya var. Burada fallback language yazıyor. Bunun ne manaya geldiğini bilmiyorsan bari sus ve terbiyesizleşme.  Kurulum tamamlanınca install.wim devreye girer ve tamamen türkçe kurulur. Asıl karalayan sensin. Bozuk indirmişte olabilirsin. Sistemindede sorun olabilir. Ben wmware workstation’da kurdum bir kaç kez sorun olmadı

Edited by bensuslu11

Birbirinizi yiyerek enerji biriktiriyorsunuz sanırım :D  her ikinizi de inatla başarmak için verdiği emekten dolayı tebrik ederim :) @va7eyla dediğinin doğruluk payı yüksek, sistemi kullanırken Türkçe yaptığınızda %100 dönüşmüyor biliyorsunuz, onda ki gibi olmuş sanırım. Doğrulamak için sistem içerisinde heryer Türkçe olmuş mu bakmak lazım tabi.

Senkron2, 5 dakika önce yazdı:

Birbirinizi yiyerek enerji biriktiriyorsunuz sanırım :D  her ikinizi de inatla başarmak için verdiği emekten dolayı tebrik ederim :) @va7eyla dediğinin doğruluk payı yüksek, sistemi kullanırken Türkçe yaptığınızda %100 dönüşmüyor biliyorsunuz, onda ki gibi olmuş sanırım. Doğrulamak için sistem içerisinde heryer Türkçe olmuş mu bakmak lazım tabi.

BiraDan YouTube videosunu yükleyeceğim. %100 mü değil mi anlarsınız

• Like 1

bensuslu11, 38 dakika önce yazdı:

BiraDan YouTube videosunu yükleyeceğim. %100 mü değil mi anlarsınız

şuan video yükleniyor. birazdan aktif olur. saygılarımla..hd kalite yüklenmesi biraz zaman alıyor

Edited by bensuslu11
  • Like 2

bensuslu11, 9 saat önce yazdı:

Tamam kardeşim, sen mükemmelsin 🥳 bir yerin şişti mi

Hayır dostum, bu denemeler yaparak elde ettiğim sonuç. Aslında başardım . Tam olarak türkçe entegre ettim . Ama söyle bir sorun var, sistemde admin adıyka bir kullanıcı tanımlanmış. Eğer imajı daha önce kurduysan bilirsin. Bunu default kullanıcısının hesabına registry olarak eklemişler. Otomatik bu hesap açılıyor silsende, bu yüzden sistemin tamamı türkçe, denetim masasıda dahil. Ama sadece ayarlar- uwp kısmı ingilizce kalıyor. Çok garip bir durum. Denetim masası dahil her yer türkçe, ama ayarlar kısmı nedense ingilizce

Onu anlatmaya çalışıyorum. Benim yaptıklarım defult kullanıcı hesabını etkilemiyor. Yani istedikleri kadar regestry eklesinler. Defult kullanıcı ve adminstator olarak tr kuruluyor. Yani seni küçümsediğim yok, ama benim türkçeştirdiğimin yanından geçemez... Çünkü yöntemlerimiz farklı, bilmem anlatabiliyor muyum?

ghostu denedim kendim sanalda kullandığım ve özelleştirdiğim win10 1709 dan daha fazla  ve win10 20H2 ile hemen hemen aynı kaynağı tüketmektedir.

Ama WinXlite çok daha az kaynak harcıyor. Test ettim. Güvenilir mi bilemem detaylı bakmak lazım ama ultralite olan winXlite gayet başarılı. Sanal için uygun buldum.

Edited by AdemYakups
  • Like 1

WinXlite'nin win10(3324 sürümüydü sanırım) sürümünü gerçek sistemde denedim. Formattan sonra Türkçe dil paketini de indirip yükledim ama birçok yeri İngilizce kaldı. Bazı şeyleri silmiş. Bu gerekli olanlardan(OptinalsFeatures.exe gibi). Sistem akıcı. Ve gerçekten çok az yer kaplıyor. Tamamıyla Türkçe olsa kullanırım bu sürümünü. Admin hesabıyla açılıyor. Ama yönetici olarak kullanıcı ekleyip bununla oturum açıp Admin hesabını kaldırabiliyorsunuz.

Bensuslu, bu winxlitenin hem win10(3324 ve hem de win11(22h2 2506 ve 23h2 xxxx sürümünü varsa bu sürümler) Türkçe yapıp yayınlarsanız çok memnun olurum. Saygılarımla

• Like 1
  • Thanks 1

YAGMURADAM, 3 saat önce yazdı:

WinXlite'nin win10(3324 sürümüydü sanırım) sürümünü gerçek sistemde denedim. Formattan sonra Türkçe dil paketini de indirip yükledim ama birçok yeri İngilizce kaldı. Bazı şeyleri silmiş. Bu gerekli olanlardan(OptinalsFeatures.exe gibi). Sistem akıcı. Ve gerçekten çok az yer kaplıyor. Tamamıyla Türkçe olsa kullanırım bu sürümünü. Admin hesabıyla açılıyor. Ama yönetici olarak kullanıcı ekleyip bununla oturum açıp Admin hesabını kaldırabiliyorsunuz.

Bensuslu, bu winxlitenin hem win10(3324 ve hem de win11(22h2 2506 ve 23h2 xxxx sürümünü varsa bu sürümler) Türkçe yapıp yayınlarsanız çok memnun olurum. Saygılarımla

Hocam iso linkini gönderin ilk fırsatta denerim. Başarılı olursa paylaşacağım 

• Thanks 1

bensuslu11, 19.11.2023 - 01:20 yazdı:

şuan video yükleniyor. birazdan aktif olur. saygılarımla..hd kalite yüklenmesi biraz zaman alıyor

Ben bu videoya yorum yazdım sanıyordum. Ya da yazmışım onaylanmamıştır...

Sizin çeviri yaptığınız sistem Compact sürüm. Compact sürümlerde daha kolay ve daha sağlam oluyor. Manuel olarak dil ekle bölümünden yapsalar bile.

Önemli olan, Without defender ve startisback'lı olan SE Sürümü türkçeleştirmek...

Çünkü, işi bilen bilir. En hafifletilmiş, çoğu şey çıkarılmış ve bu yüzden tr dönüştürme işlemi başarısız olan. Asıl sürüm budur. 

Deneme yapıyorsunuz hala sanırım ama, siz kolaya kaçmışsınız. :):) :)  

Saygılarımla...

va7eyla, 1 saat önce yazdı:

Ben bu videoya yorum yazdım sanıyordum. Ya da yazmışım onaylanmamıştır...

Sizin çeviri yaptığınız sistem Compact sürüm. Compact sürümlerde daha kolay ve daha sağlam oluyor. Manuel olarak dil ekle bölümünden yapsalar bile.

Önemli olan, Without defender ve startisback'lı olan SE Sürümü türkçeleştirmek...

Çünkü, işi bilen bilir. En hafifletilmiş, çoğu şey çıkarılmış ve bu yüzden tr dönüştürme işlemi başarısız olan. Asıl sürüm budur. 

Deneme yapıyorsunuz hala sanırım ama, siz kolaya kaçmışsınız. :):) :)  

Saygılarımla...

BANA NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN? BU BÖBÜRLENME NEDEN? AMACIN İNSANLARA YARDIM ETMEK BİRŞEYLER PAYLAŞMAKSA TAMAM ANLARIMDA BİZ BURADA REKABET İÇİNDE DEĞİLİZ. ERGENLİĞİ BIRAK. BEN KİMSEYE BİŞEY ISPATLAMA PEŞİNDE DEĞİLİM. BENİM ŞUAN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIM BAŞKA BİR KONU VAR . ONUNLA İLGİLENİYORUM. SENİN KADAR İSSİZ DEĞİLİM

• Like 1