Jump to content

Ghost Spectre 23h2 Türkçe & İngi̇li̇zce

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

YAGMURADAM, 4 saat önce yazdı:

Yaptığınız sürüme ait ekran resimleri mi? Eğer öyleyse paylaşım yapın biz de deneyelim. Olası sorunları daha fazla kişiyle görme şansımız olur. Saygılarımla

türkçe entegre ettim. çokiyi çalışıyor. ama bir sorun vardı ve sebebini buldum. imajı hazırlayan kişi görev zamanlayıcısına dili ingilizceye çevirmesi için komut eklemiş. her oturum başladğında otomatik dil ingilizceye dönüyor. Ayrıca görev zamanlayıcısına bir çok zararlı etkinlik var. Proxy yönlendirme ve benzeri. Bence hiç güvenilir bir imaj değil. Görev zamanlayıcısıno tamamen sildim , türkçe oldu, ama bu seferde sysprepten çıkamadım. Daha sonra sysorep bi şekilde çıktım, klavye engeli ile karşılaştım. Çok garip. Klavye hiçbir şekilde tepki vermiyor. Bu vatandaş özellikle dil eklemesinler diye özel bir çaba harcamış 

Edited by bensuslu11
  • Like 1
  • Thanks 2

Böyle yabancı sitelerden paylaşım yaptıkça güvenilir olmadıklarını anlayacaksınız.

Forumda neyin nesi nasıl yapılır diye çok paylaşım var.

Sıfırdan kendiniz bir şeyler yapmaya çalışın ve gururla paylaşın.

Sözüm sadece sana değil ''bensuslu11''.

Yabancı sitelerden paylaşım yapan herkesedir.

TNCTR türk sitesi mi, yabancı sitesi mi diye düşünüyorum bazen.

saygılarımla

Edited by adbenim
  • Like 5
  • Thanks 2

Bu konu hakkında, önceden yazıştığımız her şey için özür dilerim, değerli kardeşim. Detaylı düşününce, siz ve sitedeki çoğu kişi bana yardımcı oldunuz ve olmaya devam ediyorsunuz. Benim bu konuda ve yardım konusunda tek düşüncem, kimse kolay kolay yapamıyor ve olması zor dedikleri için yaptığım yöntemi gizli tutmaktı. Şimdi anlıyorum gereksiz yere uzatmışız bu konuyu. Sizi kırdıysam veya rahatsızlık verdiysem, kusuruma bakmayın lütfen. Söylediğim gibi bana sitedekiler ve siz zamanında çok yardım ettiniz. Tekrar özür dilerim... Konuyla ilgili, video çekeceğim. Pc'yi hazır etmem ve şuan olan işlerimi halletmem lazım. Saygılarımla...

• Like 1

va7eyla, 10 saat önce yazdı:

Bu konu hakkında, önceden yazıştığımız her şey için özür dilerim, değerli kardeşim. Detaylı düşününce, siz ve sitedeki çoğu kişi bana yardımcı oldunuz ve olmaya devam ediyorsunuz. Benim bu konuda ve yardım konusunda tek düşüncem, kimse kolay kolay yapamıyor ve olması zor dedikleri için yaptığım yöntemi gizli tutmaktı. Şimdi anlıyorum gereksiz yere uzatmışız bu konuyu. Sizi kırdıysam veya rahatsızlık verdiysem, kusuruma bakmayın lütfen. Söylediğim gibi bana sitedekiler ve siz zamanında çok yardım ettiniz. Tekrar özür dilerim... Konuyla ilgili, video çekeceğim. Pc'yi hazır etmem ve şuan olan işlerimi halletmem lazım. Saygılarımla...

böyle düşünmene sevindim. Ayrıca özelden değilde grupta yazman beni gerçekten memnun etti forumdaki arkadaşlar adına. İnan bana hayatımda hiç yabancı bir kaynaktan Windows kurmadım. Ama çok Türkçe kullanmak isteyen arkadaşlar vardı. Bildiğim kadarıyla denedim. Farklı yöntemler aradım.

Edited by bensuslu11
  • Like 1

bensuslu11, 9 dakika önce yazdı:

böyle düşünmene sevindim. Ayrıca özelden değilde grupta yazman beni gerçekten memnun etti forumdaki arkadaşlar adına. İnan bana hayatımda hiç yabancı bir kaynaktan Windows kurmadım. Ama çok Türkçe kullanmak isteyen arkadaşlar vardı. Bildiğim kadarıyla denedim. Farklı yöntemler aradım.

Saçma bir konu üzerine yazılan saçma yorumlar bu konuya yapıldı ve özür dilemem gerektiğini düşündüm özür diledim. Özelden yazmadığım konusuna gelirsek, ben başkaları gibi, sistemi övmek, birini yerin dibine gömmek için özelden yazmam. // Yani övgüyüde, sövgüyüde konuda yaparım. Gerçi, her zaman nazik bir dil kullanmaya çalışıyorum. Ara sıra dengesizliğim tutuyor işte... Bu arada sen de bana bazı gereksiz yorumlar yaptın, ama özür beklemiyorum. Ben senin sınırlarını zorlamış oldum belki de. :) :) Saygılarımla... Not = Türkçeleştirme konusunda ilk atılımı ikimiz yaptık zaten...

Edited by va7eyla

MrChame, 1 saat önce yazdı:

Üstad'lar tiny 11 türkçe gelirmi bunun içeriği ghostspectre gibi çözülebilinirmi 

Ben denemeyeceğim, kendi sistemimi çıkarmaya çalışıyorum. Bir kaç eksiklik kaldı, zamana ihtiyacım var. :) :)

Edited by va7eyla
  • Like 2

MrChame, 1 saat önce yazdı:

Yeni sürümü çıkmıştı usta belki son sürümde daha performanslı çalışır sanırım 2 sürüm mevcuttu pro ve core diye core en lite sürümüydü bayağı boşaltılmış içi

image.png.f60b4f5a0014a745af3f5b8edd3ea4d6.png

deneyeceğim bakalım. 2 gün önce tiny 11 yeni sürümü çıkmış . belki bu kez başarılı olurum.

indirdiğim iso kaynak linki : 

Please register to see this content.

Edited by bensuslu11
  • Like 3

MrChame, 3 saat önce yazdı:

Acaba   Hızlı Başlat Olayı Kapatılmıştır   Belki Onunla Alakalı Olabilirmi Varmı Böyle bir Durum

Olabilir. Eğer kapalıysa, veya öyle olduğunu düşünüyorsanız,

Komut istemine girin.

powercfg -h on

yazın enterleyin.

• Like 1

va7eyla, 28.11.2023 - 16:31 yazdı:

Olabilir. Eğer kapalıysa, veya öyle olduğunu düşünüyorsanız,

Komut istemine girin.

powercfg -h on

yazın enterleyin.

Şimdi ki sistemimde güç ayarlarını en iyi ve en kötü olarak yapıyorum açılış süresi aynı. Bu sistemde böyle mi bilemem.

keyfoagam, 28.11.2023 - 09:55 yazdı:

Bu tarz sistemlerde bilgisayar kurulum bittiğinde yeniden başlatırken ilk ekran gelme süresi neden çok uzun sürer? Kapanma süresi için sorun olmuyor. Ama açılırken çok uzun sürüyor.

Düzeldi mi sorun. Düzeldiyse paylaşırsanız herkes faydalanabilir.

MrChame, 27.11.2023 - 20:04 yazdı:

Üstad'lar tiny 11 türkçe gelirmi bunun içeriği ghostspectre gibi çözülebilinirmi 

Kullandın mı önceki sürümünü. Ayarlara girerken çökme ağ kartı driver olmaması(manuel yüklenmeli) biraz sıkıntı güvenlik duvarı yok.

Herkese hitap etmiyor. Yoksa 3 gb disk alanı sunuyor.

SON_VATAN, 15 saat önce yazdı:

Forumda ingilizce veya diğer dillerde mevcut iso lara nasıl Türkçe dil eknir diye bir konu açılsa çok makbule geçer zira bu konularda açıklayıcı video lara ben rastlıyamadım.

Bu videoyu izleyin, kesinlikle başarılı olacaksın

Edited by bensuslu11
  • Like 2

%100 türkçeye çevrilmiştir.   konu kaynak linki : 

Please register to see this content.

tema ve duvar kağıdı dışında oynama yapılmadı. sadece dil eklendi..

Açıkcası bu sistemi güvenlik anlamında tavsiye etmiyorum. Bankacılık vb. İşlemler yapmayacaksanız kullanın.  Yakında paylaşacağım. 

37187815_Windows10x64(2)-2023-12-05-02-15-47.png.2ea217ccc33247cb63a4e4605ac95d3d.png

2076008582_Windows10x64(2)-2023-12-05-02-16-20.png.502340aa00583579ae4451a6f1fcb58a.png

Edited by bensuslu11

Pusat34Bjk, 02.12.2023 - 01:56 yazdı:

Şimdi ki sistemimde güç ayarlarını en iyi ve en kötü olarak yapıyorum açılış süresi aynı. Bu sistemde böyle mi bilemem.

Düzeldi mi sorun. Düzeldiyse paylaşırsanız herkes faydalanabilir.

Kullandın mı önceki sürümünü. Ayarlara girerken çökme ağ kartı driver olmaması(manuel yüklenmeli) biraz sıkıntı güvenlik duvarı yok.

Herkese hitap etmiyor. Yoksa 3 gb disk alanı sunuyor.

Yok usta hiç denemedim fakat en eski pclerde bile deneniyordu ondan aklıma geldi sistemin içerikleri okadar çok silinmiş şeyler varki çalışması bile hayret verici 🙂