Jump to content

Youtube Liste Video Indirme

canpolat11
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar bu YOUTUBE da  beğendiğim videolar listesinde listenin en sonuna kolayca gitmek isityorum ama olmuyor hatta  o listeyi komple videolarını indirmek isityorum ama olmuyor diğer kanalların videoların tüm vieolaranı indirebiliyorum 4k video downloader ile  ama beğendiğim videolar olmuyor bir çözümü varmı ??

canpolat11, Bir saat önce yazdı:

arkadaşlar bu YOUTUBE da  beğendiğim videolar listesinde listenin en sonuna kolayca gitmek isityorum ama olmuyor hatta  o listeyi komple videolarını indirmek isityorum ama olmuyor diğer kanalların videoların tüm vieolaranı indirebiliyorum 4k video downloader ile  ama beğendiğim videolar olmuyor bir çözümü varmı ??

Youtubeden Video, mp3 ve daha bircok formatta indirmek istersen YouTube By Click programi üstüne bir program tanimam.. istersen bir dene..

gokanuysal, 53 dakika önce yazdı:

Online İndirmek İstiyorsan Şu Linki Kullanabilirsin Tek Olarak İndirebileceğin Gibi Playlist Olarakta İndirebilirsin.

İçeriği Görüntüle

Please register to see this content.

Birde Şunu Deneyebilirsin.sshot-1.png.39235ec8ed9204545212a7c837f277f2.png

yok hocam olmuyor en azından listenini sonuna kolayca inebilsem bana yeter çünük 2400 den fazla video var

kırık sürümleri mevcut. Size kalmış. Bununla olmaz derseniz youtube dl, yt-dlp yada benzerleriyle liste indirme komutları yardımıyla cmd kullanarak numaraları vererek indirteceksiniz. Youtube dl komutları forumda mevcut inceleyin en sağlam yol odur. Bu ve benzer programlar, bu komut satırı araçlarına arayüz yazarak oluşturuluyor zaten.

Please register to see this content.

JAHvJAg.gif