Jump to content

All İn One Pc Hakkında Düşünceleriniz?

forjest
 Share

Recommended Posts

All İn One PC Hakkında düşünceleriniz?

Yakın zamanda bir arkadaşımın şirketinde cihaz yenilemeye gidildiğinden dolayı, MSİ All in one pc verecek bana. Cihaz geldiğinde bana içerisindeki donanımları yükseltip temizlik ve bakım işlemlerini yaparak cihazı temiz hala getireceğim modeli yılı MSİ All in one model yılı 2015 çıkışlı. Bu şekilde sistem kullanıcıları aramızda varmıdır varsa kullandığı cihaz hakkında verimlilik kullanımı vs. yorumda yazarlarsa çok sevinirim kısaca (+) ' sı ve (-) yönlerini belirtmelerini rica ederim. Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

MSI AE201-068XTR All in One PC Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En  Ucuzu Akakçe

Edited by forjest

LanManiaX, 30 dakika önce yazdı:

Bende iş yerinde kullandığım Lenovo var all in one pc ssd ve ram taktım işimi görüyor.Masa üstü pc gibi olmuyor tabi anakart bildiğin laptop ana kartı,ssd ve ram dışında donanım değişikliği biraz uğraştırır gibi ben fazla uğraşamadım.

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Diğer kullanıcı arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum Ram ve ssd disk değişimi gerekecek zaten yükseltme yapacağım. İ5 işlemcisi, Nvidia ekran kartı , 4 Gb ram , 1 TB Diske sahip normal harddisk.

Abi bunlar tam masaüstü sayılmaz. Arkalarındaki sınırlı alan sebebiyle laptop bileşenleri kullanıyorlar. 

Yükseltme imkanları da sınırlı. Ddr3L rem kullanıyor sanırım. Yine 2.5 inç laptop harddiski var diye biliyorum. Ergonomi olarak tamam da performans olarak çağ atlamış olmayacaksın. Elindeki laptoptan çok da iyi değil. 

Muhtemelen içinde i5 4. Nesil işlemci vardır. Yeni nesil işlemciler bundan en az 3-4 kat daha hızlı

• Like 1

amd_turkey, 3 saat önce yazdı:

Abi bunlar tam masaüstü sayılmaz. Arkalarındaki sınırlı alan sebebiyle laptop bileşenleri kullanıyorlar. 

Yükseltme imkanları da sınırlı. Ddr3L rem kullanıyor sanırım. Yine 2.5 inç laptop harddiski var diye biliyorum. Ergonomi olarak tamam da performans olarak çağ atlamış olmayacaksın. Elindeki laptoptan çok da iyi değil. 

Muhtemelen içinde i5 4. Nesil işlemci vardır. Yeni nesil işlemciler bundan en az 3-4 kat daha hızlı

Laptop'u harici klavye ile kullanıyorum, yani masaüstü mantığıyla all in one pc'de biraz olsun masaüstü hazzı var bu bakımdan güzel buluyorum. Cihazı teslim aldığımda SSD Disk ve Ram yükseltmesi yapacağım. Ekran kartı harici Nvidia. Elimdeki laptop'uda satılığa çıkaracağım fazlaya çıkıyor çünkü. Yorum için teşekkür ediyorum değerli kardeşim. Eksik olma Saygılarımla.

• Thanks 1

• 1 ay sonra...

Abimin kasaya uzaktan erişm ile baktım

İ5 6400

4gb sodim 2133 cl 15 rem 

1 tb 3,5 7200rpm hdd

Öncelikli tavsiyemin 8gb ddr4 laptop remi olduğunu belirttim. 

Ssd sonraki sıra. 

4gb rem win 10da gerçekten yetersiz. 

İyi günlerde kullansın.