Jump to content

Windows 10 Pro -x64 (19045.2965) // Görsel, Hızlı, Defendersiz...

va7eyla
 Share

Recommended Posts

AdnanGumus, 14 dakika önce yazdı:

evet disk takılı kurmadan o hatayı veriyor oyunlarda sorun yok aynı şekilde amd ustadın çalışmasın da oyunları kurdum sadece bunda böyle bir durum var hatta oyun bozulmuştur deyip yeniden indirdim aynı durum şimdilik kendi laptobum dayım fazla uğraşmadım iyi günler.

va7eyla, 8 dakika önce yazdı:

Size eskiden oynadığım ve kurduğum yöntemlerle ilgili bir güzellik göstereceğim.

İki tane diskiniz var iso olarak oyun diskiniz.

Bu diskleri, 7-Zip ile ayıklayın == 2 disk klasörünü tek klasörde birleştirin. Ve kurulum medyası olan setupunu bu klasörde çalıştırın.

Diskleri takma derdinde kalmaz ve sorunsuz kurulum gerçekleştirirsiniz.

Güzel bir yöntemdir, sadece benim sistem için demiyorum, sistemle ilgisi olduğunu ddüşünmüyorum açıkcası.

Dediğimi uygulayın, sonra başarılı bir şekilde kurulum gerçekleşti diye yazıp teşekkür edersiniz artık :) :)

Saygılarımla...

Benim bu yazıda demek istediğim bu, benim eski arşivde kalmış, eski oyun isolarım, normalde iki diskli ama tek klasörde birleştirilmiş olup, kurulumda cd felan istemez.

MesutÖzül kardeşimizin dediği ise, kurulumdan sonra cd takmamızı isteyen programlar var, onlarsa genelde crack ile çözülüyor..

Onun dışında dediğimiz gibi sistemle alakası yok...

Tek klasör haline getirilmiş iki adet oyunum görseldedir...

m362jg1.png

MesutÖzil, 51 dakika önce yazdı:

Bu hata sistemle alakalı değil oyun eski cd ile çalışan bi oyun, sanal disk oluşturup kurabilirsiniz ama zahmetli bir iş, internetten need for speed underground 1 no cd patch diye aratın indirin cracklayıp oyunu oynayabilirsiniz

va7eyla, 48 dakika önce yazdı:

Benim bu yazıda demek istediğim bu, benim eski arşivde kalmış, eski oyun isolarım, normalde iki diskli ama tek klasörde birleştirilmiş olup, kurulumda cd felan istemez.

MesutÖzül kardeşimizin dediği ise, kurulumdan sonra cd takmamızı isteyen programlar var, onlarsa genelde crack ile çözülüyor..

Onun dışında dediğimiz gibi sistemle alakası yok...

Tek klasör haline getirilmiş iki adet oyunum görseldedir...

Please register to see this content.

o dediklerinizi biliyorum zaten kurmadan disk hatası veriyor deamon toolsu yıllardır kullanırım kurulan oyuna crack atıp oynarız bu işte yeni değilim silinen bisiden dolaylı hata veriyor gibi çokta onemli değil sileriz gider çözüm yoksa

AdnanGumus, 3 dakika önce yazdı:

o dediklerinizi biliyorum zaten kurmadan disk hatası veriyor deamon toolsu yıllardır kullanırım kurulan oyuna crack atıp oynarız bu işte yeni değilim silinen bisiden dolaylı hata veriyor gibi çokta onemli değil sileriz gider çözüm yoksa

Kurulumda hata almamak için diskleri tek klasörde birleştirin diyorum ve diskten değil klasörden çalıştırın setupu...

Çözüm çok basit ama, şuan yapmak istemiyosunuz sanırım.

Silinen bileşenlerin sonradan kurulan hiçbir oyuna etkisi yoktur.

Sadece Xbox hizmetleri devre dışı sistemde o da manuel kurduğunuz oyunları kapsamıyor...

Xbox hizmetleri ise, tekrar açılabilir hizmetlerden...

Saygılarımla...

Edited by va7eyla

va7eyla, 37 dakika önce yazdı:

Kurulumda hata almamak için diskleri tek klasörde birleştirin diyorum ve diskten değil klasörden çalıştırın setupu...

Çözüm çok basit ama, şuan yapmak istemiyosunuz sanırım.

Silinen bileşenlerin sonradan kurulan hiçbir oyuna etkisi yoktur.

Sadece Xbox hizmetleri devre dışı sistemde o da manuel kurduğunuz oyunları kapsamıyor...

Xbox hizmetleri ise, tekrar açılabilir hizmetlerden...

Saygılarımla...

bu dediğin hiç aklıma gelmeyecek kadar malım galiba çözüm bulamazsam silerim olur biter.

AdnanGumus, 3 dakika önce yazdı:

bu dediğin hiç aklıma gelmeyecek kadar malım galiba çözüm bulamazsam silerim olur biter.

Haşa ama hiç denememiş olabilirsiniz. Eğer denemiş olsaydınız, attığınız görselde iki disk olmazdı. Ben olsam klasörde dener ve görseli öyle çeker atardım. Görsele bakarak yorum yaptım, kusura bakmayın.

• Haha 1

• va7eyla changed the title to Windows 10 Pro -x64 (19045.2965) // Görsel, Hızlı, Dendersiz...
  • va7eyla changed the title to Windows 10 Pro -x64 (19045.2965) // Görsel, Hızlı, Defendersiz...
  • 3 hafta sonra ...
kocamanadam, 7 dakika önce yazdı:

Hocam şahane bir sistem daha,ellerine sağlık.Acaba güncelleme alıyor mu?Güncelleme ekranı hata veriyor.

Güncellemeleri kapatmıştım. Hizmetlerden Or diye başlayan hizmeti etkinleştirin yeniden başlatın.

• Like 1

kocamanadam, 1 dakika önce yazdı:

Eğer güncelleme yaparsam bu güzel sistemin stabilitesini bozarmıyım hocam?

Ayarlarımın bazıları gidiyor ama isterseniz güncelleyin. Bana sorarsanız, hiç güncellemeyin derim.

• Like 1

kocamanadam, 13 dakika önce yazdı:

Sayın hocam hizmetlerden Orchestrator hizmetini açtığım halde güncellemelerde hata veriyor.

Şuan ezbere konuşmayayım. Bilmiyorum. Eğer bu hata ise, buradaki yorumları okuyun. Dengesiz bir kullanıcı algılamadı beni, kendince çözüm üretmeye çalıştı ama nafile... Konu burada = 

• Like 1

va7eyla, 20 dakika önce yazdı:

Şuan ezbere konuşmayayım. Bilmiyorum. Eğer bu hata ise, buradaki yorumları okuyun. Dengesiz bir kullanıcı algılamadı beni, kendince çözüm üretmeye çalıştı ama nafile... Konu burada = 

Olabilir,teşekkür ederim bilgilendirme için.

• Like 1

• 4 hafta sonra ...

Hocam genel olarak herkes çok beğenmiş stabil ve güzel çalışıyor. Bende kurmak isterim ama indirme link bozulmuş, indirme linke tıkladığımda siteye giriyor fakat dosya bulunamadı gibi şeyler yazıyor. Linki yenilerseniz bende deneyimlemek isterim bu güzel sistemi. Zaten bilgisayarıma yeni bir sistem kurmam gerekiyor. Emeğiniz için teşekkür ederim.

akgunn, Bir saat önce yazdı:

Hocam genel olarak herkes çok beğenmiş stabil ve güzel çalışıyor. Bende kurmak isterim ama indirme link bozulmuş, indirme linke tıkladığımda siteye giriyor fakat dosya bulunamadı gibi şeyler yazıyor. Linki yenilerseniz bende deneyimlemek isterim bu güzel sistemi. Zaten bilgisayarıma yeni bir sistem kurmam gerekiyor. Emeğiniz için teşekkür ederim.

Bu linki ben silmedim. Yaklaşık 450 kişi veya daha fazlası indirdi. Site kısıtlama getirmişti, sonradan link uçtu. Bu sistemin iso olarak yedeğini tutmadım. Başka zaman başka sistemlerimi indirirsiniz. Saygılarımla...

va7eyla, Bir saat önce yazdı:

Bu linki ben silmedim. Yaklaşık 450 kişi veya daha fazlası indirdi. Site kısıtlama getirmişti, sonradan link uçtu. Bu sistemin iso olarak yedeğini tutmadım. Başka zaman başka sistemlerimi indirirsiniz. Saygılarımla...

bu projenin yedeğini tutmamanız bence hoş olmamış ben olsam nostalji hatıra diye tutardım, teşekkür ederim ilginiz için, kısmet başka çalışmanıza artık

• Like 1

Hocam bir şey soracağım, nasıl arayıp bulurum bilmediğim için size danışmak istiyorum. Windows 7 de kurarken direkt macOs teması yüklü geliyor, kurulumdan sonra açılan ekran diret macOS gibi görünüyor. Bu tarz bir modifiye iso yapmışlardı Windows 7 için. Bunun Windows 10 olanını bulabilir miyim, bulursam yada nasıl aramam gerekiyor veya ben kendim iso içine kurulumla beraber kurulan MacOs temalı Windows hazırlayabilir miyim? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim. Sonradan yani Windows kurduktan sonra MacOS teması kurmak değil söylediğim, direkt isonun içinde olan ve kurarken gelen Windows ilk açıldığında karşımıza çıkan temalı iso dan bahsediyorum.

Edited by akgunn
eksiklerinin giderilmesi
  • Like 1

akgunn, 2 dakika önce yazdı:

Hocam bir şey soracağım, nasıl arayıp bulurum bilmediğim için size danışmak istiyorum. Windows 7 de kurarken direkt macOs teması yüklü geliyor, kurulumdan sonra açılan ekran diret macOS gibi görünüyor. Bu tarz bir modifiye iso yapmışlardı Windows 7 için. Bunun Windows 10 olanını bulabilir miyim, bulursam yada nasıl aramam gerekiyor veya ben kendim iso içine kurulumla beraber kurulan MacOs temalı Windows hazırlayabilir miyim? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Windows 7 için tam istediğiniz gibi açılış ekranı dahil her yeri değiştiren icon pack vardı ama eskiden arşivimdeydi. Şimdi arayınca bende bulamıyorum. İcon packın adını bile unuttum. Adını hatırlarsam bir yerden çıkartırım herhalde. Aklıma geldi şimdi saneyinizde, arar tarar sizi bilgilendiririm.

va7eyla, 1 dakika önce yazdı:

Windows 7 için tam istediğiniz gibi açılış ekranı dahil her yeri değiştiren icon pack vardı ama eskiden arşivimdeydi. Şimdi arayınca bende bulamıyorum. İcon packın adını bile unuttum. Adını hatırlarsam bir yerden çıkartırım herhalde. Aklıma geldi şimdi saneyinizde, arar tarar sizi bilgilendiririm.

çok teşekkür ederim. ben yalnız Windows 7 için değil Windows 10 için olan istiyorum ve ayrıca isoya koyacağım kurarken ilk kurulum aşamasında kurulu gelsin diye MacOs tema herşeyiyle icon pack li yani

• Like 1

Posted (edited)
akgunn, 16 dakika önce yazdı:

çok teşekkür ederim. ben yalnız Windows 7 için değil Windows 10 için olan istiyorum ve ayrıca isoya koyacağım kurarken ilk kurulum aşamasında kurulu gelsin diye MacOs tema herşeyiyle icon pack li yani

Windows 7 için belki bulurum, eskiden kullandığım aynısını, fakat 10 için olanlar hep ücretli yerlerde ve ulaşması zor.

İsterseniz tema olarak paylaşırım windows 10 için fakat tamamen değiştiren icon pack olayını bulamazsınız. Ücretli skin pack satın alırsanız olur.

s0riao7.png

Edited by va7eyla

akgunn, 08.03.2024 - 14:17 yazdı:

başla siteye upload etmek bu kadar zorm şımarık bir cevap olmuş başka kapıya git der gibi

pivok, 3 dakika önce yazdı:

başla siteye upload etmek bu kadar zorm şımarık bir cevap olmuş başka kapıya git der gibi

Zor olan siteye yüklemek değil, İso'nun artık elimde olmaması. Zor bile değil, imkansız geri yüklemek.

va7eyla, Şimdi yazdı:

Zor olan siteye yüklemek değil, İso'nun artık elimde olmaması. Zor bile değil, imkansız geri yüklemek.

hocam bu kadar emek veriyorsun bi yedekte dursa neyse yinede ellerine sağlık