Jump to content

Ntlite Kullanımı Için Eski Sürüm Isteği...

Share

Recommended Posts

NTLite kullanımı için eski sürüm isteği...

NTlite ile gerçekleştirmek istediğim, eski sürümlerden birinde olan fakat yeni sürümde yapamadığım iki özellik.

Özellik 1 = Ntlite ile Windows Defender'i sistemden silince, format sonrası masaüsütü ayarlar kısmında, uygulamalar bölmesi;

( Bu ayarlardan bazıları gizlidir ve kuruluşunuz tarafından yönetilmektedir. ) ==> İstemediğim bu yazı vermektedir.

Özelik 2 = Ntlite ile işlemleri uygula kısmında, ISO oluştururken, değişiklik günlüğünü yedekleme seçeneğinin olmaması.

(Önceden işretliyorduk ve ISO içeriğine NTlite dosyaları atmıyordu.) ==> İstediğim özellik bu.

Bu iki özelliği sunan NTLite sürüm numarasını veya sürümü elinizde var ise, bana ulaştırır mısınız?

Daha güzel paylaşımlar için gerekli... (Daha güvenilir olmasını gösteren özelliklerdir...)

İlgilenen arkadaşlara duyulur ve yardımlarınızı bekliyor olacağım...

Biraz karmaşık anlatmışim, tekrar okuyunca farkettim, istediğim ve istemediğim bir birine karışmış gibi fakat, istemediğim özellikler yeni sürümde,

İstediğim özellikler ise eski sürümlerden birinde mevcuttu. Tam hatırlamıyorum.

En önemlisi, defenderi kaldırınca uyarı yazısını vermeyen bir sürüm istiyorum.

Mümkünse ve elinizde varsa, paylaşırssanız sevinirim.

amd_turkey, 1 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.

Ntlite 2022 2023 arası versiyonlar. Deneme yanılma ile bulabilirsin. Güvenliği ihmal etme, virüs tarat

Teşekkürler üstadım. :) :) Fazla eski sayılmaz istediğim, ya 2023 başı, ya da 2022 sonu gibi bişey olabilir.

Ntlite programını hep güncel tutarım yeni sürümler için. Ama sanırım program sitelerinde(rapidgator ve benzerleri üzerinden paylaşım yapanlarda) aradığınız sürüm, ilgili paylaşım sitelerinde(rapidgator ve benzerlerinde) olabilir.

• Like 1

cmlacla, 6 dakika önce yazdı:

Ntlite programını hep güncel tutarım yeni sürümler için. Ama sanırım program sitelerinde(rapidgator ve benzerleri üzerinden paylaşım yapanlarda) aradığınız sürüm, ilgili paylaşım sitelerinde(rapidgator ve benzerlerinde) olabilir.

Bu konuyu istediğim kadar denerim işte, tek yapmam gereken teker teker indirip, isoyu bağlayıp, defenderi silip kaydetmek olacak. Sistemi ise, sanalda deneyip, görsellerine bakabilirim.

Zaten deneyeceğim yıl ve ay aralığı çok kısa...

Edited by va7eyla
  • Like 1

• Editor

Şöyle bir bölümümüz var; Önce arama yapınız.

Program-Appz - Ebook İstek

Yazılım bölümü veya programlar ile ilgili soru sorma yeri değildir. Sadece ismini bildiğiniz fakat bulamadığınız programları,e-booklar için istek yapabilirsiniz. Tabi istek yapmadan önce Program-Appz İstek bölüm kurallarını okuyunuz. Aksi halde iletiniz okunmadan çöpe taşınacaktır.

https://www.tnctr.com/forum/12-program-appz-ebook-i̇stek/

Ayrıca Sağ üstteki "Düzenle" tuşunu kullanarak iletinizi düzenleyebilir, gereksiz yere ileti yazmamış (flood yapmamış) olursunuz.

Edited by semsibey
  • Like 2