Jump to content

Windows 10 Iot Enterprise Ltsc 2021 Msdn 21h2 (19044.3930) Full Türkçe

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

tomyblack, 5 dakika önce yazdı:

3 deprem uzmanını ayni programa konuk ediniz, kesin aralarında tartışırlar. Ayni kitabi, ayni ilmi alan insanlar, yada ayni meslek erbabı kişiler aralarında fikir tartışması yaşanır.

Bunu kibirlenerek yapanlar var ise iste o yanlis olur.

Diyecegim o ki, program, sistem hazirlayan kardeslerimiz aralarinda mutlaka kullandiklari ekipman, farkli sistem vs farkliliklari olmasi olasi durum. Aralarinda mutlaka fark olacaktir. Birbirinizi yapici sekilde fikir desteklerseniz inanin ortaya harika bir is cikar. Araya sesler karisabilir sorun degil. (o seslerden biriside sanirim ben oldum😂)

Hepinize de kolay gelsin.

Miraç gecemizin insanlik adina hayirlara vesile olmasini Cenab-i Haktan niyaz ederim.

Fikir alışverişlerinde, bu kesinlikle yanlış, ya da benim ki kesinlikle doğru ve hiçbir yanlış yok demek, insana ve emek veren kişiye hiçbir katkısı ve getirisi olamaz.

Ne kadar bilsen de, bir bilene danış demiş atalarımız... Ayrıca bilen kişiler, hep aynı yolu aynı yöntemi izleyerek yanlış yapmamış olabilir. Ya da bir defa deneyip, farklı yollar denemeden bunun sonucu yanlışa çıkıyor deyip, denediği ilk şeyi değilde, doğru bildiği hep aynı yolu izlemesi bana göre çok yanlıştır. // Benim için, bu yol, bu yöntem veya şu yol, şu yöntem yoktur. // başkasının deneyip, olumsuz sonuç aldığı yöntem, her zaman olumsuz değildir.// genelde bilen kişiler, yaptığı yöntemlerin doğruluğunu kesin alarak, farklı yöntemler gördüğünde veya başka biri yaptığında, öyle yapılmaz hata yapıyorsun, ya da hatayı baştan yapıyorsun diyebilir. // Oysa kendisi doğru yöntemlere ulaşana kadar, bir sürü doğru yöntem ama yanlış uygulama yapmış olabilir. Demem o ki; benim için kendi deneyimlediğim ve öğrendiğim yöntem önemli değildir, her zaman başkasının yöntemine ya da başkasının izlediği yolu, işi çok iyi bilsemde denemekten zevk alırım. // Sonuçlar her zaman kişiye göre değişiklik gösterebilir. Algı yöntemlerimiz farklı, beyinlerimiz farklı çalışıyor... :) :) :) Saygılarımla abi... // Çok uzun yazdım kusura bakma, inşallah tamamını okursun ama tekrarladığım çok  cümle var, anlaşılsın iyice diye.

• Like 2

bensuslu11, 35 dakika önce yazdı:

bu sadece okulda kullandığım bilgisayar. Düşün yani istersen en iyi sistemi yapabilirsin 

Ben hiç LTSC 2021 sistemiyle ilgili hiç yorum yapmadım ki zaten. LTSC sistemlerde yaşanan ortak sorunlardan yola çıkarak LTSC 2019 sistemi özelinde görüş belirttim.

Eleştirilerde haklı olunan kısım şudur; bu konuda değil de ilgili konuda yorum yapmaktı.

Size de saygılar ve sevgilerle...

• Like 1

va7eyla, 4 dakika önce yazdı:

Görebildiğim bir sorun yok,ellerine sağlık.

Sadece update kısmında dediğiniz update beklemede kalıyor, beklemek istemedim.

Kapattım sildim. Sanala kurduğum için.

O güncelleme çabuk kurulmuyor, ama hatasız kuruluyor. Çünkü önce winre.wim mount ediyor, update entegre edilip tekrar paketliyor güncelleme 

• Like 2

va7eyla sevgili kardesim, insallah tamamını okursun demişsin😂 inan 2 kez okudum; hatta bir kez daha okusam mi? Acaba diye düşünmedim degil 😂 ama neticede anladım. 😂

Latife olsun istedim, ben emek veren butun gencleri ve kendini genc hissedenleri taktir ediyorum. Hakikaten yurekten paylasimcilar ve o nedenle bencil olmayip zamaninin en degerli kismini baskalarina ayirabilen evlatlarimizin olusu beni mutlu ediyor. Bir cogunuz belkide oglum yasindasiniz. Bazen indirip hic kurmadiklarim olmadi mi? Oldu hatta cok oldu. 😂Hakkinizi helal ediniz. Sevgiyle kaliniz, guzel yurekli insanlar her daim mutlu olsun. Arada aranizda mutlaka ahenk kopukluklari olsada tebessum etmekten asla vaz gecmeyiniz. ( Ben yazmayi seviyorum ama okumayi o denli degil😂

Edited by tomyblack
  • Like 3

Sistemi kurdum tek sorun su oldu 

Microsoft Visual C++

Runtime Error

Herhangi bir sey yuklemek istedigimde bununla karsilasiyorum ama engel teskil etmiyor. Sorunsuz yukleme yapilabiliyor.

Edited by tomyblack
  • Sad 1

tomyblack, 34 dakika önce yazdı:

Sistemi kurdum tek sorun su oldu 

Microsoft Visual C++

Runtime Error

Herhangi bir sey yuklemek istedigimde bununla karsilasiyorum ama engel teskil etmiyor. Sorunsuz yukleme yapilabiliyor.

Please register to see this content.

eksik paketleri buradan kurmalısın

Edited by bensuslu11

• 2 hafta sonra ...
bensuslu11, 28.01.2024 - 06:20 yazdı:
  • Windows 10 21H2 ve 21H1
    • LanguagePack: 
    • FOD: 
    • Gelen KutusuUygulamaları: 

aramızda benim çalışmamdan daha sorunsuz türkçeleştirebilen birisi çıkacacaktır eminim. 

Öncelikle Çalışmanız için tesşekkür ederim, aklıma takılan bir kaç soru var onları izninizle sormak istiyorum... Ben Orjinal ingilizce " MSDN LTSC 21H2 ve LTSB IoT x64 olan .iso kalıplarını indirdim ve .wim'lerin içerisine Güncellemeleri entegre ettim. Hatta kendime göre ayarlarımıda ekledim yapı numarasıda Şubat 2024 Güncel olan19044.4046 ve 19045.4046 " elde ettim buraya kadar sorun yok geleyim sorularıma...

1-Ben Güncellemeleri Dism ile ekledim, güncellemelerin içerisinde FOD ve language tr etiketi olan herşeyi ekledim dille ilgili... Kurulum aşamasında yani " başlatılıyor... Donanımlarınız kuruluyor/tanınıyor  " gibi ilk kurulumda Windows logosunun olduğu kısımda ingilizce ( Starting... install gibi gibi şeyler yazıyor ) Kurulum esnasında PC kapanıp açılıyor ya, sonraki aşamada Başlatılıyor, Lütfen bekleyin gibi tüm bilgiler ve sonrasındaki her şer ( yani komple windows kurulumu Türkçe oluyor )  ilk windovs logosunun olguğu ekranda sorunum var sadece, bunu nasıl aşarım güncellemeleri 

Şuradan indirdim...

2-Kurulum bitti Masaüstü geldi, Güncellemeler entegre olmuş mu diye kontrol ettiğimde 10-15 tane güncelleme indirdi kurdu... " Eee ben bunları entegre ettim ya... hatta güncel yapı numarsıda görünüyor du Wim kalıbında " ozaman neden yeniden indirdi bunu anlayamadım, sonra güncellemelerin göründüğünü fakat nedense entegre olmadığını hissettim, kısaca kurulum sonrasında herşeyi yeniden indirmiş oldum :) bu nedendir ? ( Acaba yapımı bozuluyor entegre ederken, hani çok kurcalayınca yada sysprepde belli sayıda imaj alabiliyorsun sonra yapı bozuluyor ya, onun gibi birşeymi bilemedim )

3-Güncelleme Bittiğinde %95 oranında Türkçe olduğunu gördüm ( notpad, wordpad gibi şeyler dışında herşey tamam gibiydi ) Bir üstte kurulum bitti dedim ya, yapınumarası vs herşey tutmasına ragmen " Windows Update 0x80070643 " hatası alıyorum bu güncelleme sorununu nasıl aştığınızı yazarsanzı sevinirim... Ayrıca Dil paketini bir kerede direkt entegre edeceğimiz Hem LTSB hemde LTSC Iot'lar için hazır .cab veya .msu dosyası varsa " kendi yaptığınızda olabilir " bizimle paylaşırmısınız...  Ben Türkçeleştirme için paylaştığınız linklere baktım onlar sadece iso, yukarıda linkini verdiğim parça parça olan gibi toplu halde türkçeleştirecek " tek bir dosya " varmı Wim kalıbına entegre edeceğimiz yada yapıp bizlerle paylaşırmısınız demek isitiyorum. 

4-Konuyu uzattım biliyorum ama anlaşılır olsun diye açık yazmaya özen gösterdiğimden... IoT'ların uzun soluklu olduğunu biliyorum. Hatta kendi yakınlarıma önceden Iot olmayan LTSC ve eski leptoplara LTSB kuruyordum, IoT'ların ömrü daha uzun olunca dikkatimi çekti, Mağaza, defender, Smartcsreen gibi saçama sapan şeyleri kullanmadığımdan hafif sistemler makinayı yormuyor bundan tercih ediyordum... IoT'ların ömürlerini net olarak bizle paylaşırmısınız, araştırdığım bazı kaynaklarda ( Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021 için bitiş tarihi 2029, bazı yerlerde 2032 yazıyor  yine LTSB IoT için 2025 yazıyor Siz bu konuyla haşırneşirsiniz bizlere net bilgi verirseniz öğrenmiş oluruz )

Edited by EASMurat

EASMurat, 5 saat önce yazdı:

Öncelikle Çalışmanız için tesşekkür ederim, aklıma takılan bir kaç soru var onları izninizle sormak istiyorum... Ben Orjinal ingilizce " MSDN LTSC 21H2 ve LTSB IoT x64 olan .iso kalıplarını indirdim ve .wim'lerin içerisine Güncellemeleri entegre ettim. Hatta kendime göre ayarlarımıda ekledim yapı numarasıda Şubat 2024 Güncel olan19044.4046 ve 19045.4046 " elde ettim buraya kadar sorun yok geleyim sorularıma...

1-Ben Güncellemeleri Dism ile ekledim, güncellemelerin içerisinde FOD ve language tr etiketi olan herşeyi ekledim dille ilgili... Kurulum aşamasında yani " başlatılıyor... Donanımlarınız kuruluyor/tanınıyor  " gibi ilk kurulumda Windows logosunun olduğu kısımda ingilizce ( Starting... install gibi gibi şeyler yazıyor ) Kurulum esnasında PC kapanıp açılıyor ya, sonraki aşamada Başlatılıyor, Lütfen bekleyin gibi tüm bilgiler ve sonrasındaki her şer ( yani komple windows kurulumu Türkçe oluyor )  ilk windovs logosunun olguğu ekranda sorunum var sadece, bunu nasıl aşarım güncellemeleri  Şuradan indirdim...

2-Kurulum bitti Masaüstü geldi, Güncellemeler entegre olmuş mu diye kontrol ettiğimde 10-15 tane güncelleme indirdi kurdu... " Eee ben bunları entegre ettim ya... hatta güncel yapı numarsıda görünüyor du Wim kalıbında " ozaman neden yeniden indirdi bunu anlayamadım, sonra güncellemelerin göründüğünü fakat nedense entegre olmadığını hissettim, kısaca kurulum sonrasında herşeyi yeniden indirmiş oldum :) bu nedendir ? ( Acaba yapımı bozuluyor entegre ederken, hani çok kurcalayınca yada sysprepde belli sayıda imaj alabiliyorsun sonra yapı bozuluyor ya, onun gibi birşeymi bilemedim )

3-Güncelleme Bittiğinde %95 oranında Türkçe olduğunu gördüm ( notpad, wordpad gibi şeyler dışında herşey tamam gibiydi ) Bir üstte kurulum bitti dedim ya, yapınumarası vs herşey tutmasına ragmen " Windows Update 0x80070643 " hatası alıyorum bu güncelleme sorununu nasıl aştığınızı yazarsanzı sevinirim... Ayrıca Dil paketini bir kerede direkt entegre edeceğimiz Hem LTSB hemde LTSC Iot'lar için hazır .cab veya .msu dosyası varsa " kendi yaptığınızda olabilir " bizimle paylaşırmısınız...  Ben Türkçeleştirme için paylaştığınız linklere baktım onlar sadece iso, yukarıda linkini verdiğim parça parça olan gibi toplu halde türkçeleştirecek " tek bir dosya " varmı Wim kalıbına entegre edeceğimiz yada yapıp bizlerle paylaşırmısınız demek isitiyorum. 

4-Konuyu uzattım biliyorum ama anlaşılır olsun diye açık yazmaya özen gösterdiğimden... IoT'ların uzun soluklu olduğunu biliyorum. Hatta kendi yakınlarıma önceden Iot olmayan LTSC ve eski leptoplara LTSB kuruyordum, IoT'ların ömrü daha uzun olunca dikkatimi çekti, Mağaza, defender, Smartcsreen gibi saçama sapan şeyleri kullanmadığımdan hafif sistemler makinayı yormuyor bundan tercih ediyordum... IoT'ların ömürlerini net olarak bizle paylaşırmısınız, araştırdığım bazı kaynaklarda ( Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2021 için bitiş tarihi 2029, bazı yerlerde 2032 yazıyor  yine LTSB IoT için 2025 yazıyor Siz bu konuyla haşırneşirsiniz bizlere net bilgi verirseniz öğrenmiş oluruz )

Öncelikle worpad, notepad fod aketlerini yüklemediğiniz için türkçe değil. İkincisi bu paketleri kurduktan sonra dism reset base yapıp lcu ve scu update paketlerini eklemeniz gerekiyor. Aksi taktirde sistemdeki tüm paketler güncellenmediğinden tekrar güncelleme isteyecektir. Boot.wim kısmını türkçeleştirmezseniz ve hem install.wim hemde boot.wim de varsayılan dili türkçe olarak ayarlamazsanız ilk boot ekranı ingilizce çıkar. Ama bu sorun değil. 

eksik paketleri görmek için şu uygulamayı indirip mounT ediniz . Ardından packgages kısmından kendi kontrol ediniz. Eksik varsa ekleyin. 

• Like 1

• 5 hafta sonra ...

Windows 10 IoT Enterprise LTSC 21H/2 19044.4291 Français

Su anda benim sistem güncel haliyle böyle 

Bu sistemin Multilang olanini da vermistiniz ama onda numarasini unuttugum bir guncellemeyi yapamamisti. 

Ben bu sistemde kaldim degismek istemiyorum. Sadece olurda bunun paylasilir ise Defender, edge  kaldirilmis store eklenmis bir ISO ya hayir demem. Fazlada istek yapmayalim, zorlama isin sonu sakatlik dogurur. 🤣 Selamlar Kolay gelsin.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By utkurei19
      • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • 
      chickOS
      Gereksiz Microsoft Bileşenlerden Arındırılmış Windows İşletim Sistemi
      chickOS Helper GitHub
      chickOS GitHub
      chickOS Discord
      Kaldırılan Bileşenlerden Bazıları: 
      SmartScreen | Otomatik Oynat | Windows Kurtarma (WinRE) | Elle Kurulum (Manual Setup) | Sistem Geri Yükleme | Sistem Sıfırlama | WinSXS\Backup | Cortana | Konum Hizmetleri
      Uzak Masaüstü İstemcisi (AnyDesk Kullanabilirsiniz) | Disket, Kızılötesi, Akıllıkart, POS ve VR Desteği | Metro Uygulamalar
      Gereksiz 32 Bit Windows Bileşenleri | Bazı Fontlar ve Dil Dosyaları
      Iso Boyutu: 4.13 GB
      Kurulu Boyut: 10 GB (LZX ile 6 GB)
      ESD Sıkıştırma Uygulanmadı
      Enterprise LTSC 21H2 sürüm Microsoft Store içermemektedir
      Detaylı Bilgi:
      Rufus veya Ventoy ile kurabilirsiniz elle kurulum silinmiştir.
      Kurulum Öncesi İnternet Sürücülerinizi Elinizde Bulundurduğunuzdan Emin Olun
      https://drive.google.com/drive/folders/1Q8GzAIAinsJIrg-2sTuthzvRD2hmXx75?usp=sharing
      SHA-1: 5ed29deb8ec6a8ce4170b57e7d9619e9e0062b3c
      CMD > certutil -hashfile "ISO KONUMU"
      EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
      chickOS Helper

• By bensuslu11
      Windows 11 IoT Enterprise LTSC & Windows 11 IoT Enterprise[22631.3007]
      Windows 11 IoT Enterprise
      Windows 11 IoT Enterprise releases follow the Modern Lifecycle Policy where each release is supported for 36-months and each Feature Update resets the support lifecycle.
      (All dates are listed in ISO 8601 format: YYYY/MM/DD)
      Product Start Date Retirement Date Windows 11 IoT Enterprise 2021‑10‑04 In Support Release Versions Build Start Date End of Servicing Windows 11 IoT Enterprise, version 23H2 22631 2023‑10‑31 2026‑11‑10 Windows 11 IoT Enterprise, version 22H2 22621 2022‑09‑20 2025‑10‑14 Windows 11 IoT Enterprise, version 21H2 22000 2021‑10‑04 2024‑10‑08 For more information, see Windows 11 IoT Enterprise support lifecycle.
      indirme linki: https://pixeldrain.com/u/RHDBjkQG
      Alternatif link: ( Sadece Windows 11 IoT Enterprise LTSC içerir ).https://pixeldrain.com/u/N2SokdhQ
      CRC32: E725D652
      MD5: 46C9CBB9A4596081598CF1AEBBFF9594
      SHA-1: B3A223C16E8A9849BC493EC894B7218E17ACA9CA

Windows Defender tekrar aktif etmek istiyorsanız verdiğim linkteki reg dosyasını ekleyiniz..yeniden başlatın. 
      https://pixeldrain.com/u/zuhFENTN

Bu güncellemeyi mutlaka kurunUZ. Windows 11 Güncellemesi KB5034123: Güvenlik ve Wi-Fi Sorunlarına Son Veriyor!

indirme linki: https://pixeldrain.com/u/RHDBjkQG
    • By bensuslu11
      [   tr-tr_windows_10_iot_enterprise_ltsc_2019_x64   ]- [  Build 17763.107    ] ve [ Build  17763.5458    ]
      Sistem Hakkında 
      Bu İmaj '' en_windows_10_iot_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_a1aa819f_(Build - 17763.107) '' ''EK kaynak '' MSDN ISO dosyasından düzenlenerek yapılmıştır. Bu IoT Enterprise LTSC sürümünün Türkçe MSDN imajı yoktur. Normal LTSC’den hem aktivasyon yöntemi hemde sistem bileşenleri farklıdır. 
      Ingilizce Dili BOOT.wim , INSTALL.wim , WINRE.wim'den Tamamen Arındırılıp Türkçe Dil PAketi ve Türkçe Ondemand Paketlerinin tamamı BOOT.wim , INSTALL.wim , WINRE.wim'e eklenerek SON ŞEKLİ verilmiştir.
      Hicbir Modifiye yapılmamıştır ve Güncelleme Eklenmemiştir. Saf MSDN sürümüdür...
      İsterseniz Kendi İstediğiniz Dili Entegre Edebilirsiniz.  Türkçe - Rusça -Arapça - Fransızca- Ukraynaca -Almanca - İngilizce
      Özenle Ayıkladığım Dil Paketleri + Ondemand Paketleri + Update Dosyaları  x86-x64 İndir: https://pixeldrain.com/u/jKLdhmLe

Sistemin Avantajları
      1- Windows 10 Iot Enterprise LTSC 2019 oyun performansını olumsuz etkileyen Standadart Windows 10'a göre gereksiz tüm bileşenlerin kaldırılmış bir halidir. Windowss 10 Iot Enterprise LTSC 2019, performansa odaklanırken ayrıca; sistem gecikmesi, ağ gecikmesi, giriş gecikmesi (input lag) ve sistem güvenliği için de iyi bir seçenektir.
      2- Bir Kez Hwid Digital Aktivasyon yaptığınızda Her Formatta Otomatik Etkinleşir. Herhangi bİrşey yapmanız gerekmez..
      Not: Eğer talep olursa x86 yani 32bit sürümünüde türkçeleştireceğim boş bir zamanımda

İndirme Linki Saf MSDN Türkçe DVD:
      Not: Kurulum sonrası windows update gereklidir.
       https://www.mediafire.com/file/70toy7zxfbifno3/tr-tr_windows_10_iot_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_a1aa819f_(Build+-+17763.107).iso/file 
      CRC32: 25F18664
      MD5: C85BBAA2C05393D991FAFBFF4D8831BF
      SHA-1: 5F4079B2D32961F95F512366C96A73E38A5B4EF7
      SHA-256: EE6A99F7AE285209A7243F5CFCD827961CFA888146AE92033549F0FBD419F2B7
      SHA-256 Base64: 7mqZ964oUgmnJD9c/Ngnlhz6iIFGrpIDNUnw+9QZ8rc=
      SHA3-256: EFB733476C65EFD43108FC7BB8146A563A7DBCF236F1EF6DB2DF0E6A26F0C2FC
      SHA3-512: 3AF727261338D13B8C87E92B84A090F9E6E5C4D9F845D4EDA9943BE64635BB199A2F1B5762D8E27113B25ED8C3B5CB054E9A313967DEB4077356B90F1863DCCF

İndirme Linki Updated Buillt 17763.5458 :
       https://pixeldrain.com/u/V5J2vc9Z    
      Not: 14.02.2024 tarihi itibariyle günceldir.
      Not: Autounattend xml sisteme gömüldüğü için başka bir xml eklemeyin... OOBE ve ağ ve wifi , bölge , dil gibi kısımları otomatik yapılandıracaktır. Sadece Kullanıcı adı ve şifrenizi yapılandırma isteyecektir….
      CRC32: 15183805
      MD5: 721D927C3B8B5E811B86D40C25DCA1B9
      SHA-1: DCA540F89984C13CBBEC9AB83B62F923FD2B52BD
      SHA-256: 5BB188BC501DFBEAE09AE79B04ED67BD8B983BB33B9B90152B41EDDFC60C9CF5
      SHA-256 Base64: W7GIvFAd++rgmuebBO1nvYuYO7M7m5AVK0Ht38YMnPU=
      SHA3-256: FB964312F8385D391633009FE366F52A85959F9A96F0B3039D39A44E482FD270
      SHA3-512: ED5C129EAD3AAA75B871BEBB10FD82818857DF5E6D7DDF0A027855F0437690BE67865656925FA0F0832606ADB3A6550E40AEE501BC76275E1C8265E425CA085D

Sistem Görüntüleri

• By rulman
      Orijinal Microsoft ISO Kullanılarak Hazırlanmıştır.  İsteyenler Kendi Bilişenlerini Ekleyip Çıkartabilir. O Konu Uzmanlık Alanım DEĞİLDİR. *****************-*****************-*****************-*****************-*****************-*****************-*****************-*****************
      Düzenlenmiş Dosya: MSDN ISO + UpdatePack7R2-23.10.10 + dotNetFx48_20231010_x64 + vcredist_x64_Win7_20231010 + DirectX + SmartFix Olacaktır Tüm Entegre İşlemleri Windows 11 22H2 22621.2428- Ortamında Gerçekleştirilmiştir.  
      https://app.mediafire.com/pmh94xr40rfpd

The installation log of UpdatePack 7 / 2008 R2 / 23.10.10 Installation start time - 0:25:02 15.10.2023 Operating system - Windows 7 Starter SP1 x64 UpdRoots - Integration of the update has been successfully completed KB917607 - Integration of the update has been successfully completed KB2533552 - Integration of the update has been successfully completed KB2545698 - Integration of the update has been successfully completed KB2547666 - Integration of the update has been successfully completed KB2574819-v2 - Integration of the update has been successfully completed KB2592687 - Integration of the update has been successfully completed KB2603229 - Integration of the update has been successfully completed KB2667402-v2 - Integration of the update has been successfully completed KB2670838 - Integration of the update has been successfully completed KB2685811 - Integration of the update has been successfully completed KB2685813 - Integration of the update has been successfully completed KB2698365 - Integration of the update has been successfully completed KB2729094-v2 - Integration of the update has been successfully completed KB2732059-v5 - Integration of the update has been successfully completed KB2750841 - Integration of the update has been successfully completed KB2761217 - Integration of the update has been successfully completed KB2773072 - Integration of the update has been successfully completed KB2818604 - Integration of the update has been successfully completed KB2830477 - Integration of the update has been successfully completed KB2834140-v2 - Integration of the update has been successfully completed KB2862330-v2 - Integration of the update has been successfully completed KB2864202 - Integration of the update has been successfully completed (Recovery) KB2894844 - Integration of the update has been successfully completed KB2900986 - Integration of the update has been successfully completed KB2919469 - Integration of the update has been successfully completed KB2970228 - Integration of the update has been successfully completed KB2984972 - Integration of the update has been successfully completed KB2990941-v3 - Integration of the update has been successfully completed (Recovery) KB3004375-v3 - Integration of the update has been successfully completed KB3006137 - Integration of the update has been successfully completed KB3046269 - Integration of the update has been successfully completed KB3059317 - Integration of the update has been successfully completed KB3064209 - Integration of the update has been successfully completed KB3087873-v2 - Integration of the update has been successfully completed (Recovery) KB3102429-v2 - Integration of the update has been successfully completed KB3138612 - Integration of the update has been successfully completed KB3156016 - Integration of the update has been successfully completed KB3159398 - Integration of the update has been successfully completed KB3161102 - Integration of the update has been successfully completed KB3161949 - Integration of the update has been successfully completed KB3179573 - Integration of the update has been successfully completed KB3184143 - Integration of the update has been successfully completed KB4019990 - Integration of the update has been successfully completed KB4474419-v3 - Integration of the update has been successfully completed KB4490628 - Integration of the update has been successfully completed KB5031658 - Integration of the update has been successfully completed Internet Explorer 11 - Integration of the update has been successfully completed IE-Hyphenation-en - Integration of the update has been successfully completed IE-Hyphenation-tr - Integration of the update has been successfully completed IE-LangPack-tr-tr - Integration of the update has been successfully completed IE-Spelling-en - Integration of the update has been successfully completed IE-Spelling-tr - Integration of the update has been successfully completed KB3125574-v4 - Integration of the update has been successfully completed KB4575903 - Integration of the update has been successfully completed KB5029938 - Integration of the update has been successfully completed KB5031408 - Integration of the update has been successfully completed Addon - SmartFix Tool 2.4.10 Addon - DirectX End-User Runtimes (June 2010) Addon - Microsoft .NET Framework 4.8 Addon - Microsoft .NET Framework 4.8 (TRK) Addon - Microsoft Visual C++ Redistributables Installation finish time - 1:35:06 15.10.2023 The number of installed updates - 57 Total installation time of UpdatePack - 01:10:04 Operation of the program has been successfully finished  
    • By bensuslu11
      Windows 10 LTSC 2021 21H2 -Multilanguage 19044.3086 v1
      El değmemiş sadece dil eklenmiş sürümdür.  19044.3086 21H2
      [Kullanılabilir Kullanıcı Arayüzü Dilleri]
      ar-SA = Arapça (Suudi Arabistan)
      bg-BG = Bulgarca (Bulgaristan)
      ca-ES = Katalanka
      el-GR = Yunanca (Yunanistan)
      en-GB = İngilizce (Birleşik Krallık)
      es-ES = İspanyolca (İspanya)
      eu-ES = Bask (Bask)
      fr-FR = Fransızca (Fransa)
      gl-ES = Galiçyaca
      he-IL = İbranice (İsrail)
      hr-HR =Hırvatça (Hırvatistan)
      pt-PT = Portekizce (Portekiz)
      ro-RO = Rumence (Romanya)
      ru-RU = Rusça (Rusya)
      sl-SI = Slovence (Slovenya)
      sr-Latn-RS = Sırpça (Latince, Sırbistan)
      tr-TR = Türkçe (Türkiye)
      uk-UA = Ukraynaca (Ukrayna)
      [Fallback Languages]
      İngilizce (Birleşik Krallık) en-GB = en-us İngilizce (Amerika Birleşik Devletleri)
      EKRAN GÖRÜNTÜLERİ VE DETAYLAR YAKINDA PAYLAŞILACAKTIR.
      USB belleğe kurulum imajı hazırlarken lütfen Ventoy kullanın. 
      NOT: OTOMATİK HWİD AKTİVASYON ( DİJİTAL LİSANS) OLUR. BU YÜZDEN NORMAL LTSC YERİNE lOT LTSC OLARAK LİSANSLANIR. 
      https://pixeldrain.com/u/NfWvN9Xu

Windows kurulumu tamamlayıp, sürücü ve program vb. kurulumdan  sonra verdiğim bat dosyasını çalıştırmanızı tavsiye ediyorum. Kullanılmayan diller vb. Update, temp gibi kısımlar temizlenecektir

https://pixeldrain.com/u/GumZ9qLr

Windows 10 LTSC 2021 21H2 -Multilanguage 19044.3448 v2
      Bu versiyonda yapılanlar şunlardır;
      1- Windows güncellemeleri dism yöntemi  ile eklendi.
      2- Edge Legacy kaldırıldı ve Edge Chromium güncellendi.
      3- İconlar Windows 11 iconlarına dönüştürüldü.
      4- Windows Defender devre dışı bırakıldı.
      5- Çeşitli Optimizasyon ayarları eklendi.
      6- install.wim ESD olarak sıkıştırılmıştır.
      7- OOBE kısmındaki 
      <HideEULAPage>true</HideEULAPage>
      <HideOnlineAccountScreens>true</HideOnlineAccountScreens>
      <HideWirelessSetupInOOBE>true</HideWirelessSetupInOOBE>
      <NetworkLocation>Other</NetworkLocation>
      <ProtectYourPC>3</ProtectYourPC>
      kısımlar tanımlanmıştır. 
      USB belleğe kurulum imajı hazırlarken lütfen Ventoy kullanın. 
      NOT: OTOMATİK HWİD AKTİVASYON ( DİJİTAL LİSANS) OLUR. BU YÜZDEN NORMAL LTSC YERİNE lOT LTSC OLARAK LİSANSLANIR. 

İndirme Linki:  https://pixeldrain.com/u/YxWYb5iD

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...