Jump to content

Win10 Ltsc 2019 -x64 (17763.5329) En-us // Hızlı, Görsel, Defendersiz.

va7eyla
 Share

Recommended Posts

\\Açıklama...

**İkon Dosyası Mr.Rush üstadımızın çalışmasından alınmıştır...

**Sağ tık menü görünümüne Mavi Tema eklendi...

**Defender kaldırıldı, gerekli ayarları devre dışı bırakıldı.

**Güncellemelerin tamamı entegre edildi.

(Driver güncellemeleri haricinde güncelleme çıkmamaktadır.)

**Masaüstüne "Tools" adında klasör eklendi. (20 Adet gerekli dosya vardır. Totalde 71 Mb'tır)

** "Tools" Klasöründe 3 Adet Regedit kaydı mevcuttur...

(Format sonrası, hız kazandırmak adına, bu üç dosyayı çalıştırmanız önerilir.)

Ekran Görüntüleri >> Bu linktedir...

ISO Dosyası >> Bu linktedir...

Saygılarımla...

Edited by va7eyla
  • Like 5
  • Thanks 2

Emeginize saglik, Sistem Ingilizce dolayisiyla guncelleme yoluyla farkli dil yapabiliyormuyuz? Tesekkurler.

Ben buradan  https://massgrave.dev/genuine-installation-media.html   

Bunu indirsem ayni sistemi kurabilirmiyim.?

fr_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_d64b363d

Edited by tomyblack
  • Like 1

İstediğiniz dil yükleniyor ama türkçe açıcından, türkçe yüklendiğinde, bazı küçük sorunlara neden oluyor...

Bütün dil dosyaları rahat ve kolay kuruluyor ama türkçe dilde bazı sorunlara neden oluyor, türkçe güncellemesi tamamen başarılı ama başka başka sorunlar çıkıyor türkçede....

• Like 1

Anladim kardesim zaten sorunda tam da orada, geçenlerde bir yerden bu xlite paylaşım yapan yerden Ingilizce indirdim. Fransizca ve Turkce dillerin guncellemesini yaptim fakat ana hatlar Ingilizce kaldi. tamamen ne FR ne de TR olmadi. Tabiki rahatsiz edici oldu. O nedenle PC sistemlerinden NET anlamayanların en iyi bildiği dili kullanması kaçınılmaz oluyor. Simdi ki gencler bir cok seyi anlaya biliyor sanirim paylasiminiz bir cok kisiye hitap eder. Kolay gelsin.

Edited by tomyblack

tomyblack, 4 dakika önce yazdı:

Anladim kardesim zaten sorunda orada gecenlerde bir yerden bu xlite paylasimi yapan yerden Ingilizce indirdim Fransizca ve Turkce dillerin guncellemesini yaptim fakat ana hatlar Ingilizce kaldi tamamen ne FR ne de TR olmadi. Tabiki rahatsiz edici oldu. O nedenle PC sistemlerinden NET anlamayanların en iyi bildiği dili kullanması kaçınılmaz oluyor. Simdi ki gencler bir cok seyi anlaya biliyor sanirim paylasiminiz bir cok kisiye hitap eder. Kolay gelsin.

İstediğiniz dosyayı indirseniz dahi, güncelleme sonrasında ufak tefek sorunlar çıkar... Demem o ki, dil değiştirme konusunda tamemen başarılı olabilirsiniz fakat, türkçede olan sorunlar o dilde de olabilir...

Örnek verecek olursam; orijinal tr dil indirdim attığınız yerden, güncelleme sonrası; gpedit.msc ve görev çubuğundaki bildirim ikonu hatalarla karşılaşıyor...

Tr de böyle ama fr de böyle olamayabilir, denemek ve kurmak lazım. Orijinal msdn olanı...

İngilizce dil konusuna gelirsek,,, ben yapı gereği, sistem dili ne olursa olsun kullanabiliyorum, herşey aynı yerde, aramaya yazınca bulunamayan çoğu şey, nerede olduğunu bildiğim için rahat geliyor bana...

Saygılarımla...

Edited by va7eyla
  • Like 1

Fransizca indirdim bunu da harici ye koydum ileri ki bir tarihte denemek isterim. Paylaşımı deneyip, yorumlarıyla olumlu veya olumsuz destek verecek üyelerin düşünceleri doğrultusunda beklemedeyim. Sistemleri paylaşımları kurup yorum yapmayan arkadaşlar maalesef emeği hafife alıyorlar. Saatlerce program hazırlayanlara en azından 30 saniye ayırıp 2 satırla destek vermek gerektiğini her platformda belirtiyorum. Kolay gelsin.

Edited by tomyblack
  • Like 1
  • Thanks 1

tapfer, 3 dakika önce yazdı:

usta dil tr olsa çok daha iyi olurmuş. saygılar.

Her zaman her istediğimiz olmuyor maalesef. Dediğim gibi orijinal msdn tr dil olanı, güncelleme sonrası bir kaç ufak hatayla karşılaşıyor. Hiç düzenleme yapmasak da. Ama bu ingilizce sürümde öyle bir sorun yok...

va7eyla, 8 saat önce yazdı:

İstediğiniz dil yükleniyor ama türkçe açıcından, türkçe yüklendiğinde, bazı küçük sorunlara neden oluyor...

Bütün dil dosyaları rahat ve kolay kuruluyor ama türkçe dilde bazı sorunlara neden oluyor, türkçe güncellemesi tamamen başarılı ama başka başka sorunlar çıkıyor türkçede....

öncellikle ellerine sağlık hocam bu windows cok garip tr dil olunca sorun cıkıyor eu olunca cıkmaması garip cidden tr olsa kesin indirir kurardım saygılar...

• Like 1

ekvatorx33, 39 dakika önce yazdı:

öncellikle ellerine sağlık hocam bu windows cok garip tr dil olunca sorun cıkıyor eu olunca cıkmaması garip cidden tr olsa kesin indirir kurardım saygılar...

Tr olanında sorun yaşamasam veya halledebilseydim yaşadığım sorunları, tr olarak arşivime ekler, hatta kullanır ve paylaşırdım. İngilizce olarak kullanmayı seviyorum aslında fakat, Film düzenlerken, Mkvmerge kullanıyorum. Tr ses ve tr altyazı eklerken, sistem ingizce iken, tr altyazı abuk sabuk bir hal alıyır. Nedenini bilmiyorum fakat program türkçe altyazı için sistemi tr kullanmayı koşulluyor gibi. Bakıcaz... Fakat sorun dediğim ufak tefek ve kimseyi rahatsız etmeyen sorunlar bile olsa, sorun görmekten ve çözememektense, ingilizce dil olarak kullanmayı yeğlerim. Ltsc 2019 için. Diğer taraftan, dijital linsans yöntemi Ltsc 2019 u, aynı adıyla lisanslarken. Ltsc 2021 i lot olarak lisanslıyor. Eğer ltsc 2021 olanını orijinal adıyla ve anahtarıyla lisanslasaydı dijital yöntem. Onu düzenler paylaşırdım. Onun dışında şuan için, Ltsc 2021 i kandırarak, orijinal adıyla lisanslayabiliyorum fakat, kandırmak istemediğim için, 2021 olanı kullanmıyorum. Çok uzun yazdım, umarım anlarsınız...

• Like 1

tapfer, 15 saat önce yazdı:

usta dil tr olsa çok daha iyi olurmuş. saygılar.

tomyblack, 18 saat önce yazdı:

Anladim kardesim zaten sorunda tam da orada, geçenlerde bir yerden bu xlite paylaşım yapan yerden Ingilizce indirdim. Fransizca ve Turkce dillerin guncellemesini yaptim fakat ana hatlar Ingilizce kaldi. tamamen ne FR ne de TR olmadi. Tabiki rahatsiz edici oldu. O nedenle PC sistemlerinden NET anlamayanların en iyi bildiği dili kullanması kaçınılmaz oluyor. Simdi ki gencler bir cok seyi anlaya biliyor sanirim paylasiminiz bir cok kisiye hitap eder. Kolay gelsin.

• Thanks 1

Yuakarıda TR dil eklenilince küçük sorunlar oluşuyor denilmiş. Aksine baya BÜYÜK sorunlar oluşuyor. Mesela orjinal TR dil sistemde Ocak 2024 güncelleştirmeleri yüklendiğinde Görev Çubuğundaki İşlem Merkezi ve Bildirimler çalışmıyor ve görüntülenemiyor. Yine Görev Çubuğundaki Saat ve Tarihe tıkladığınızda Tüm Gün gibi garip Türkçeleştime hataları var. Hatta Temmuz 2023 tarinden itibaren yüklenen güncelleştirmeler yüzünden 2015 üretimi ASUS dizüstünde orjinal BT ve WiFi sürücüleri yüklendiğinde BT ve WiFi devre dışı kalıyor.

Anlaşılan o ki MikropSoft sistemin fişini çekiyor her zaman yaptığı gibi.

zTRn, 4 dakika önce yazdı:

Yuakarıda TR dil eklenilince küçük sorunlar oluşuyor denilmiş. Aksine baya BÜYÜK sorunlar oluşuyor. Mesela orjinal TR dil sistemde Ocak 2024 güncelleştirmeleri yüklendiğinde Görev Çubuğundaki İşlem Merkezi ve Bildirimler çalışmıyor ve görüntülenemiyor. Yine Görev Çubuğundaki Saat ve Tarihe tıkladığınızda Tüm Gün gibi garip Türkçeleştime hataları var. Hatta Temmuz 2023 tarinden itibaren yüklenen güncelleştirmeler yüzünden 2015 üretimi ASUS dizüstünde orjinal BT ve WiFi sürücüleri yüklendiğinde BT ve WiFi devre dışı kalıyor.

Anlaşılan o ki MikropSoft sistemin fişini çekiyor her zaman yaptığı gibi.

Yazdığınız tüm hatalar var evet, fakat sisteme bütün olarak bakarsak yazılan hatalar küçük kalıyor ve belki ileride iyileştirmenin ve çözüme ulaştırmanın bir yolunu buluruz.

Herkes gibi ben de, TR Dil istedim fakat aynen yazdığınız gibi, orijinal msdn sürümünü güncellediğinizde tüm sorunlar beliriyor ve bu yüzden ingilizce olarak paylaşmak istedim.

İngilizce de hiçbir sorun yok... Sadece regedit kayıtlarını entegre etmek istediğimde, sistem format sonrası açılmıyordu, bunun çözümü basit, format sorası regeditler sorunsuz ekleniyor ve yeniden başlatılıyor...

Detaylı bilgi için teşekkürlerimi sunuyorum...

• Like 1
  • Thanks 1

Çok güzel çalışmaya benziyor verilen açıklamalara bakınca. Gerek gurbetçilerimiz, gerekse Türki devletlerimiz insanları ölçüt alınarak gereksinim duyulan dilleri içerse yeğlenen sistem olabilirmiş. Beni aşmış, yine de emek var. Emeğe saygıdan dolayı içten teşekkürler.

• Like 1

tomyblack, 1 dakika önce yazdı:

Evet arkadaslar sistemi kullanan var mi? Acikcasi ben denemek istiyorum.

Pek tutmadı açıkcası, kullanım açısından değilde, ingilizce olduğu için sanırım fazla yanaşan olmadı.

14 kişi mi ne indirmiş zaten...

• Thanks 1
  • Sad 1

Ben Fransizca ve Turkce dil secenekli kullandigim icin belki Fransizca NET oluyordur diye dusunuyorum.

Emeklerin bosa gitmesi hakikaten uzucu oluyor. Insallah daha da guzeli gelecektir. Geç olsun güç olmasın.

• Like 1

tomyblack, 11 saat önce yazdı:

Ben Fransizca ve Turkce dil secenekli kullandigim icin belki Fransizca NET oluyordur diye dusunuyorum.

Emeklerin bosa gitmesi hakikaten uzucu oluyor. Insallah daha da guzeli gelecektir. Geç olsun güç olmasın.

Zaten milyonlarca kişi indirse de emeklerim boşa gidiyor. Başkaları gibi sistemlerden bir kazancım yok, keyif alıyorum editlerken ve yaptığım işler giderek daha da kaliteli oluyor. Adım duyuldu veya duyuluyor. Para kazanılacaksa da adım duyulduktan sonra kendi kendine kazanılır. Onun dışında, tabii ki bir teşekkür etseler iyi olurdu. Defalarca bundan bahsettim fakat, işler hiç istediğim gibi olmamıştı. Bu konunun dışına çıkarsak, görsel modifiyeli butterfly os adındaki sistemim 305 kişi tarafından indirildi, daha fazla oldu belki bakmadım. Onda bile yorumlar nadir yapıldı. Önemli değil, yavaş yavaş alışıyorum. Dediğim gibi amacım sistem modifiye konusunda kendimi ileriye taşımak ve, başkaları tarafından tanınmak...

• Like 1
  • Thanks 1

va7eyla, 3 saat önce yazdı:

Zaten milyonlarca kişi indirse de emeklerim boşa gidiyor. Başkaları gibi sistemlerden bir kazancım yok, keyif alıyorum editlerken ve yaptığım işler giderek daha da kaliteli oluyor. Adım duyuldu veya duyuluyor. Para kazanılacaksa da adım duyulduktan sonra kendi kendine kazanılır. Onun dışında, tabii ki bir teşekkür etseler iyi olurdu. Defalarca bundan bahsettim fakat, işler hiç istediğim gibi olmamıştı. Bu konunun dışına çıkarsak, görsel modifiyeli butterfly os adındaki sistemim 305 kişi tarafından indirildi, daha fazla oldu belki bakmadım. Onda bile yorumlar nadir yapıldı. Önemli değil, yavaş yavaş alışıyorum. Dediğim gibi amacım sistem modifiye konusunda kendimi ileriye taşımak ve, başkaları tarafından tanınmak...

Dediğin gibi biraz konu dışı ama butterfly görsel sisttemi indirdim, kurdum ve o sistemden yazıyorum halihazırda. Sistem çok güzel ve akıcı. Şimdiye değin hiçbir sıkıntıya denk gelmedim. Bir aya yakındır sanıyorum kullanıyorum. Değerli kardeşim eline, yüreğine sağlık. Çok teşekkür ederim. ALLAH razı olsun. Yukarıdaki yorumumda da belirttiğim gibi coğrafyamız ve ülke koşullarımız gereği Türkçe ile birlikte gurbetçilerimizde gözönüne alınarak ingilizce,fransızca gibi avrupa devlet dillerini de içerse yarar sağlayacağını sanıyorum. Sürçi lisan olduysa da affola.

• Like 2