Jump to content

Ssd Nerede Bulabilirim?

Recommended Posts

amd_turkey, 12 saat önce yazdı:

Abi naptın devamlı format mı attın? Bu saatten sonra içindeki verilere güvenme.. Ssd nin yedeğini al

Valla öğle devamlı formattan anca 3 sene gitti,şimdi akıllandım ama SSD gümledi.İçinde kayda değer bir veri yok.Teşekkürler,

cuneyt78, 12 saat önce yazdı:

üstad sizin ssd m2 sata 22*42.

Please register to see this content.

Doğru değil mi?Siparişini veriyorum.

Ssd saglık degeri düşmesi ssdnin bitmesi anlamına gelmez. 5 gösteren sandisk 128 gb sata  ssdyi 6 yıl kullandım daha iyi ssd ye geçtigim için hala çalıştıgı halde çıkardım. Sadece saglıga bakarak bitti denmez hız testlerinde yavaşlama yoksa yazma hataları vermiyorsa smart verilerini inceleyip ona göre karar verin.

• Like 1
  • Thanks 1

avis, 11 saat önce yazdı:

Ssd saglık degeri düşmesi ssdnin bitmesi anlamına gelmez. 5 gösteren sandisk 128 gb sata  ssdyi 6 yıl kullandım daha iyi ssd ye geçtigim için hala çalıştıgı halde çıkardım. Sadece saglıga bakarak bitti denmez hız testlerinde yavaşlama yoksa yazma hataları vermiyorsa smart verilerini inceleyip ona göre karar verin.

Bilgisayarda herhangi bir yavaşlama yada takılma olmuyor.Crystall disk infoda dikkat %9 diyor ve sarı renle gösteriyor,aşağıdakilerin hepsi yeşil bir tek kullanma yüzdesi sarı.Acaba daha ne kadar gider bu SSD?Cevap için şimdiden teşekkürler,

kocamanadam, 6 dakika önce yazdı:

Bilgisayarda herhangi bir yavaşlama yada takılma olmuyor.Crystall disk infoda dikkat %9 diyor ve sarı renle gösteriyor,aşağıdakilerin hepsi yeşil bir tek kullanma yüzdesi sarı.Acaba daha ne kadar gider bu SSD?Cevap için şimdiden teşekkürler,

Bence yeni almanıza gerek yok ssdlerin ne kadar gidecegini kimse bilemez ama öyle çok çabuk bozulduklarını görmedim. 2016 yılında aldıgım hala kullanılıyor. Ama almak istiyorsanız m2 sata almanıza gerek yok eger soketi varsa 2,5 sata  ssd alıp taksanız bile sizin kullandıgınızla aynı performansta çalışır. Biraz daha ucuz ve büyük boyutlu olur.

youtube de bir video buldum benim söyledigimi daha deyaylı anlatmış.

• Like 1