Jump to content

Özelden Atılan Mesajlar!

shadesofdeath
 Share

Recommended Posts

Şimdi beni sürekli özelden bu darlayan arkadaşa ne gibi bir cevap vermek gerekir burada hayır kurumu gibi mi duruyorum ? Veya cevap vermek zorunda mıyım ? Konuşma şekline bakar mısınız ?

1.png.6cb34d3b373c8bd18cd5a9ccf13aa7bf.png

• Haha 5

allahtan benim süper bilgi yok bana da dadanırdı engeli bas yolla bunlarla uğraşamazsın bunlar değişik yapama ması önemli değil hala çabalaması gayet iyi pes etmiyor bu yüzden yöneticiler takdir edip ödül vermeniz lazım iyi forumlar.😅

• Like 3
  • Haha 1

• 2 hafta sonra ...

Bana da çok yazıyordu, yardımcı olmak istedim, oldum da ama yine dediğiniz gibi dönüp dönüp başka başka şekillerde soruyor. Engellemek istemedim ama mesaj kutumu kapattım. Şimdi kimse mesaj atamıyor. Gerektiğinde açıp, ben mesaj atıyorum bazılarına...

enginbey8108123dd, 55 dakika önce yazdı:

@va7eylausta ben de konuyu yaptım çalışmadı silent kodu veriyorum

Birader ne yapmak istiyorsun sen? 2 senedir bir arpa boyu yol alamadın, ömrümüzü yedin...

Ciddi ciddi soruyorum... ne yapmak istiyorsun? şu konunun altına projen nedir? nerede takılıyorsun madde madde hangi adımları yapmak istiyorsun yaz.. ben araştırıp yazacam sana hepsini tek tek... 

Onun dışında bir tek kelime edersen senin için başka planlar hazırlayacam. 

Bir kerede bu sorunu çözelim sonra kurtulalım senden. Senin evine internet bağlandığı güne lanet olsun...

• Haha 1
  • Sad 1

biosdan sonra drıver ve program kurmasını istiyorum video çekseniz teşki

@Cyph3rözele gelirmisin link atsam sana

en son konu yapmaya çalışıyorum çalışmıyor

@Cyph3rkonu linki attım

beim psikolijik sorunum yok çok şükür

@va7eylakonuyu anlatırmısın silent kodu veriyorum olmuyor

@va7eyladouble drıver nasıl katılımsız yapabilirim

double drıver istiyorum katılımsız yapmayı

Edited by Cyph3r
iletiler birleştirildi...

enginbey8108123dd, 20 dakika önce yazdı:

tamam usta ben double driver katılımsız yamak istiyorum $oem$ çalışmıyor silent kodu veriyorum id ye gelseniz teşki

aynen ya benim amacım drıver ve program eklemek windows isoya id  gelseniz 

Sen utanmıyor musun sürekli hesap açmaya sana dc den bizzat bilgisayarına bağlandım zamanında notepad e yazarak anlattım ama yok ya sen tanıkıntılısın ya da psikolojik sorunların var ben bu kadar hesap açmaya utanırdım ya gidip driver program eklemeye uğraşacığma şu 2 senede kendini bir alanda geliştirirdin.

shadesofdeath, 2 dakika önce yazdı:

Sen utanmıyor musun sürekli hesap açmaya sana dc den bizzat bilgisayarına bağlandım zamanında notepad e yazarak anlattım ama yok ya sen tanıkıntılısın ya da psikolojik sorunların var ben bu kadar hesap açmaya utanırdım ya gidip driver program eklemeye uğraşacığma şu 2 senede kendini bir alanda geliştirirdin.

Ben hazır oem kurulum dosyası verdim olmadı, driverleri nasıl otomatikleştireceğini başka bir konuda anlattım olmadı.

Yani yapmaya çalışıyor gayreti var ama, bir yerler hep eksik ve başarısız oluyor. Çalışan uygulama da bile.

va7eyla, 4 dakika önce yazdı:

Ben hazır oem kurulum dosyası verdim olmadı, driverleri nasıl otomatikleştireceğini başka bir konuda anlattım olmadı.

Yani yapmaya çalışıyor gayreti var ama, bir yerler hep eksik ve başarısız oluyor. Çalışan uygulama da bile.

shadesofdeath, 8 dakika önce yazdı:

Başıma belamı aldım, ne diyorsunuz gençler? :D

7 tane mesajı gizli duruyor şuan... nefes almıyor bebe... yazıyor :D

• Like 1

Başınıza bela olarak değil ama, eğer söyledikleriniz veya yaptıklarınız olumlu sonuç vermezse ki bugün verse yarın yine bir sorunla karşılaşacak.

İlk oem klasörümü kullandığında bana teşekkür etmişti, oysaki oem kurulum dosyasını kolay olsun diye tr_by üstadınkinden yollamıştım.

Katılımsız driver konusuna gelince, otomatik yapan yok ama ben double driverle yedek alıp otomatikleştirmiştim.

Bunun aynısını Enginbey için yapmak biraz zor görülüyor. PC'ye siz bağlansanızda verim alamayabilirisiniz, pcyi yeniden başlatmak felan gerekebilir.

Demem o ki, sonuç olumsuz olacak ama anlatmanızda fayda var. Yetkili biri olarak görüp ona göre şekil alabilir. Yani çözülmeyince neden olmuyor vs. ya da cevap vermeyince hakaret edici cümleler kullanmaz size.

• Thanks 1

va7eyla, 11 dakika önce yazdı:

Başınıza bela olarak değil ama, eğer söyledikleriniz veya yaptıklarınız olumlu sonuç vermezse ki bugün verse yarın yine bir sorunla karşılaşacak.

İlk oem klasörümü kullandığında bana teşekkür etmişti, oysaki oem kurulum dosyasını kolay olsun diye tr_by üstadınkinden yollamıştım.

Katılımsız driver konusuna gelince, otomatik yapan yok ama ben double driverle yedek alıp otomatikleştirmiştim.

Bunun aynısını Enginbey için yapmak biraz zor görülüyor. PC'ye siz bağlansanızda verim alamayabilirisiniz, pcyi yeniden başlatmak felan gerekebilir.

Demem o ki, sonuç olumsuz olacak ama anlatmanızda fayda var. Yetkili biri olarak görüp ona göre şekil alabilir. Yani çözülmeyince neden olmuyor vs. ya da cevap vermeyince hakaret edici cümleler kullanmaz size.

Hiç denemediğim için soruyorum... şuradaki mesajınız dışında zor olan bir şey var mı?

Program kendisi zaten exe olarak yedek alıyor... /s parametresi ile çalıştığınıda yazmışsın zaten... 

Buradan sonra aldığın hata nedir? @enginbey8108123dd

Allah seni ıslah etsin çocuk :facepalm: 

wiP1EiZkQ8y-L_vY9fXaDQ.png

• Haha 1

biraz bekleyiniz ksımda çalışmadı format sırasında

double drıver winrarla nasıl katılımsız yapabilirim video çekseniz kısada olsa

Anladım abi. Format isosuna ekledim bu arada. Format attım ve başarılı bir şekilde kuruldu. Sadece ekran kartı driveri ve bazı driverler için. Format sonrası yeniden başlatmam gerekti. Nedeni ise, ntlite gibi en başta kurmuyor sürücüleri. Dil seçeneği bölümü gelmeden önceki biraz bekleyinde kuruluyor. Format sonrası yeniden başlatmamız gerekiyor... burda hata alıyorum

Cyph3r, 10 dakika önce yazdı:

Hiç denemediğim için soruyorum... şuradaki mesajınız dışında zor olan bir şey var mı?

Program kendisi zaten exe olarak yedek alıyor... /s parametresi ile çalıştığınıda yazmışsın zaten... 

Buradan sonra aldığın hata nedir? @enginbey8108123dd

Allah seni ıslah etsin çocuk :facepalm: 

Please register to see this content.

Program kendisi exe veriyor aslında ama bazı durumlarda exe oluşturma hatası veriyor ya da geri yükle diyince hata verip yüklemiyor.

Onun dışında winrarla yaptığım şey ise, otomatik yükleme dosyasını /s komutuyla çalıştırmak oldu.

Ayrıca, program exe versede verdiği exeyi winrarla katılımsız yapamıyoruz. 

O yüzden iki şekilde yedek almıştım. klasöre yedeklediğim driver dosyalarının altına, otomatik çalıştıran iki dosyayı ekleyip, /s komutunu eklemiştim. 

Yoksa diğer türllü programın kendisinin aldığı yedek otomatikleştirilmiyor maalesef. Ya da ilk denemede ben yapamamıştım.

Özellikle hangi dosyayı eklediğimi resim çektim ve iki dosyayı özellikle yazdım.

va7eyla, 10 dakika önce yazdı:

Program kendisi exe veriyor aslında ama bazı durumlarda exe oluşturma hatası veriyor ya da geri yükle diyince hata verip yüklemiyor.

Onun dışında winrarla yaptığım şey ise, otomatik yükleme dosyasını /s komutuyla çalıştırmak oldu.

Ayrıca, program exe versede verdiği exeyi winrarla katılımsız yapamıyoruz. 

O yüzden iki şekilde yedek almıştım. klasöre yedeklediğim driver dosyalarının altına, otomatik çalıştıran iki dosyayı ekleyip, /s komutunu eklemiştim. 

Yoksa diğer türllü programın kendisinin aldığı yedek otomatikleştirilmiyor maalesef. Ya da ilk denemede ben yapamamıştım.

Özellikle hangi dosyayı eklediğimi resim çektim ve iki dosyayı özellikle yazdım.

Anladım... sıkıntıları var yöntemin yani...

enginbey8108123dd, 8 dakika önce yazdı:

@va7eyladetaylı anlatsan ustam özelden olmazmı bende olmuyor ama

Konuyu kilitliyorum... vakit buldukça deneme yapıp geri dönüş yapacağım sana... Eğer herhangi bir üyeyi özelden rahatsız edersen anlaşmayı bozarım... 

Özel mesaj alan varsa raporlasın lütfen...

• Cyph3r locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...