Jump to content

Winrar Multilanguage Online Installer 1.0

Recommended Posts

bensuslu11, 8 dakika önce yazdı:

BENCE İNGİLİZCE OLMASI İYİ OLMUŞ. ELİNE SAĞLIK. SADECE PROGRAMIN EXE İCONUNA TAKILDIM. NEDEN OFFİCE İCONU?

Office çalışmasından kalma. Görsele çok detaylı değilim. 😀

otuken, 50 dakika önce yazdı:

Elinize sağlık. Simgesini de düzeltirseniz gayet güzel olacak. 😁

Ek: Bir de varsayılan Türkçe gelirse o da iyi olur.

O da yapıldı.

Artık winrar iconu olduğuna göre, dili Türkçe olduğuna göre, varsayılan dil Türkçe olduğuna göre sanırım kurabilirsiniz.

• Like 2

shaolin, 29 dakika önce yazdı:

O da yapıldı.

Artık winrar iconu olduğuna göre, dili Türkçe olduğuna göre, varsayılan dil Türkçe olduğuna göre sanırım kurabilirsiniz.

Kendim için istemedim, kullanıcılara kolaylık olsun diye... Madem uluslararası kullanılacak bir program yapıyorsun, bari düzgün bir şey olsun diye katkı yapmaya çalışıyoruz.

Posted (edited)

Aslında en güzeli katılımsız yapmak. Sistem diline bakacak varsa o dilde basıp geçecek. Böylece türkçeydi ingilizceydi meselesi olmaz. Arayüze bile gerek yok. 

Onda da şunu isteyen oluyor. Benim sistem Türkçe ama İngilizce kullanmak istiyorum yazmıştı biri. 

Fantezide son yok. Ne yapsan %100 mutluluk yok :) Altı üstü winrar kuracak basit bir araç.

Edited by shaolin

güzel sonuç birde dediğin gibi sistem dilini otomatik bulsa iyi olur güncel versiyonları otomatik görecekmi bendeki winrar 6.96 ildi kaldırmadan kurdum 7.00 oldu 1 ay sonra sıfır kurulumda bunu çalıştırıp winrar  7.2 olunca görecekse süper olur arşivlik kolay gelsin iyi forulmar.

Posted (edited)
AdnanGumus, 12 saat önce yazdı:

güzel sonuç birde dediğin gibi sistem dilini otomatik bulsa iyi olur güncel versiyonları otomatik görecekmi bendeki winrar 6.96 ildi kaldırmadan kurdum 7.00 oldu 1 ay sonra sıfır kurulumda bunu çalıştırıp winrar  7.2 olunca görecekse süper olur arşivlik kolay gelsin iyi forulmar.

Winrarın sayfasında en son sürüm neyse onu alır. 1 ay sonra 7.02 çıkarsa onu yükler. Esnekliği burada. Tek program ile hep güncel. Program hazır bir link indirmiyor. Winrar sayfasını indirip linkleri analiz ederek güncel olanı bulup indirip kuruyor.

Edited by shaolin
  • Like 2
  • Thanks 3