Jump to content

Wpi Düzenleme

Recommended Posts

Ne küfürü ya. WPI ya ile bunu ne alakası var. Google ' ı da mı kullanmaya yeni başladın. Normal program ararmış gibi arayacaksın google da. Bu kadar hazırcı olmana gerek yok. Ayrıca forumda da mevcut "Arama" yı da mı kullanamıyorsun. Perfect yazmasını bilyirsan . WPIW yazmasını da bilirsin heralde. <_<

arkadaşlar sizin gibilerinide ilk defa görüyorum. ya arkadaşım ekmek elden su gölden yaşamaya ne kadarda alışıksınız. biri size linki vere cek sizde hemen kopyala yapıştır yaparak amacınıca ulaşacaksınız. öyle mi? insan olun biraz. bu forumda binlerce üye var. ALLAH için sorduğun soruya bakarmısın? bana wpi nin adresini verebilecek olan var mı?

forumda nice arkadaşlarım abilerim sırf bilmeyenlerde öğrensin diye videolu anlatımlar ypıyor sizler için ama siz ne yapıyorsunu? bana wpi nin adresini verebilecek var mı?

arkadaşlar biz sizler öğrenin diye anlatımlar yapıyoruz her bildiğimizi paylaşıyoruz. siz google'a bile wpi yazamıyorsunuz. ayrıca google'da arama yaparken örneğin: ie7 sonuna tnctr eklerseniz karşınıza tnctrde ie7 geçen bazı sayfalar gelir.

biz sizler için bi tarafımızı yırtalım sizin yaptığınıza bak. "kutlarım seni. güzel cevap vermişin. ben olsam küfürü basmışdım:)"

hadi bas küfrü özelden bas. ne geçecek eline hadi durma küfret. niye etmiyorsun. sanki küfredince eline çok birşey geçecek..

Sana HELAL DJONUR bu kadar çok yazı yazmışsın.

En çok sen yardımcı oldun bana. Ama yardımcı olduysam ne iyi deme. Çünkü sadece klavyede daha hızlı yazmama yardımcı oldun.

Beyler bu kadar uzatılacak bişey yok. Ben wpinin sitesinin olduğunu bilmiyordum. Hem sen benim google'ye WPI TNCTR yazmadığımı nereden biliyorsun. Yaz bakayım ne çıkıyor. Ultimatefe'nin WPI si filan çıkıyor. Yine program yok. (Hepsine resim koyamam ki.) Yani anlatım var diyosun o kadar yazı yazıyorsun da bir link mi veremiyorsun.

Please register to see this content.

VE BU ÇIKIYOR;

Wpi Kullanım Kılavuzu + Program Ekleme Yöntemleri - TNC-TR ben burada link verdiğine bakmadım. Dedimya google başlıklarına bakıyorum. Ama sen bunuda öğrenmeme yardımcı oldun. Saol DOKTORJANIM-ONUR...

Wpi Düzenleme - TNC-TR

arkadaşım her şeyi ben verirsem sen ne yapacaksın. ben sana wpi nin adresini nasıl bulacağını söyledim mi? söyledim. (google'a wpiw yaz ilk çıkan siteye gir. en son sürümü indir bunuda mı yapamıyorsunuz?)

arkadaşım sen gerisini yap(a)mıyorsan ben ne yapayım? ben sana wpi nin adresini bulacağın yeri tarif ettim. eh ALLAH rızası için yazdığımı uygula. ayrıca ben senin küçümsemedim. forumda wpi kullanımı videolu ve pdf formatlarında paylaşıldı. demekki sen onları incelemedin. onları inceleseydin wpi nin sitesini öğrenirdin.

ayrıca arşatırma yap dediysek tnctr de aramaya git demedik. katılımsız kurulum destek bölümdeki sabit başlıklar boşunamı sabit yapıldı. ALLAH rızası için içine gir ve bir incele başlığa bakıp geçme.

Bu arada mesajına yanlışlıkla Teşekkür ettim. Haklısın yada değilsin demiyorum

1. Benim wpiw yazmak nereden aklıma gelsin.

2. Bu kadar ortamı gereceksen yardımda etme.

3. Yardım yapacak olan yardımını yapar, eşekkürü alır.

4. Ben kullanmayı biliyorum, ama bu tema işleri filan kafamı bozuyor.Yeni başladım derken bunu kastediyorum.

5. Ben zaten senin verdiğin adresten indirdim. Sonra bir daha demedim ki nasıl indiriliyor diye, nasıl bulunur diye.

6. Ben katılımsız kurulum yardımlarına sabit olmadan önce zaten girdim.

7. Bu arada Teşekkür Ederim bana WPI'nin sitesini verdiğin için.

Windows Post-Install Wizard Website

www.wpiw.net/

KONU anma uzamıs.... ortamı bosuna germeyin.... Hazırcılık olsun yada olmasın... djonur007nin bir ukalalık yaparak cvp vermezi konuyu ne kadar boşa uzatmıs... Yazık be kımseyı ufacık birsey için kırmaya değmez... aklına gelmemıstır... üç gunluk dunyada kımseyı kırmaya değmez...

SAYGILAR...

Bu arada mesajına yanlışlıkla Teşekkür ettim. Haklısın yada değilsin demiyorum

1. Benim wpiw yazmak nereden aklıma gelsin.

2. Bu kadar ortamı gereceksen yardımda etme.

3. Yardım yapacak olan yardımını yapar, eşekkürü alır.

4. Ben kullanmayı biliyorum, ama bu tema işleri filan kafamı bozuyor.Yeni başladım derken bunu kastediyorum.

5. Ben zaten senin verdiğin adresten indirdim. Sonra bir daha demedim ki nasıl indiriliyor diye, nasıl bulunur diye.

6. Ben katılımsız kurulum yardımlarına sabit olmadan önce zaten girdim.

7. Bu arada Teşekkür Ederim bana WPI'nin sitesini verdiğin için.

Windows Post-Install Wizard Website

dostum bu siteden ben indirdim. ama saten başka bir siteden birisinin sanki kendi emeğimiş gibi bir wpı cıkdı. şimdi o adama ne küfürler edilmelidir ki. utanmadan kendi paylaşımı die yayınlamışdı. biz ne kadar da salağız herşeye inanırız. aslında önemli olan konu şu. bu wpı den istediğimiz programları kaldırıp istediğimiz programları nasıl yükleriz. bunun anlatımı kim yapabileçekse helal olsunderim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...