Jump to content

8 Mbps Ye Kadar 49 Tl Sınırsız Ilginç...

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

• Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Arkadaşlar şunu diyeyim size.

ttnet ile smile adsl nin arasındaki farkı hala anlamadınız gibi ?

Hatta iddaa ediyorum ttnet smile a göre daha iyidir.

ben 4 ay oldu geçeli net limitsize hızım düşmedi.

yöreye göre değişiyor.

Geçicekler öncelikle çevrelerine sorsunlar.düşen var ise geçmesin.

Arkadaşlar bende Netlimitsiz paket kullanıyorum uzun süredir, aylık ortalama download toplamım 200 GB ve hızım 8 Mbps den aşağı hiç düşmedi. Bu olay bölge bölge değişiyor. Eğer hızı 15 Gb tan sonra düşen arkadaşlar varsa modemlerini kapatmamaya özen göstersinler. 15 Gb tan sonra yeni ip aldığınız anda hızınız düşer. Bilginize...

aklım geçmeye daha yakın gibi babamla bi toplantı yapımda akşam duruma bakalım bi inş. bu sefer doğru şeyi yapıyorumdur :D

kardeşim bana sorarsan gecme ben askerden yenı geldım ve hemen net bagladım daha dogrusu kardeşim baglamıs ben ise dedıgın tarıfa 8mbps 15 gb tarifesıne gecıcektım gecemedık gecıs yapıcaktım ılk 6 ay dan sonra dedıler ama bızım yan komsu cekmıs adam sınırden modemı kırdı 512 kb bence saçmalık ama yınede sen bilirsin

Ttnet Normalde !5 GB'tan sonra sonra Hızın 512kbps Ye düşeceğini söylüyor ama yalan benim kotam 40-50GB oluyo ama internet hızım yinede 8mbps kalıyor. 2 yıllık bir sözleşmesi var bu paketin eğer kabul edersen 2 yıl boyunca netini kapattıramıyosun ve internet faturan 6 ay boyunca 29 tl geliyor ama o 35 e filan cıkıyor. ve 6 ay boyuncada tarifeni değiştiremyosun. eğer 2 yıllık sözleşmeyi kabul etmessen netin yine 8mbps oluyo ve ilk aydan itibaren 49 TL ödüyosun ve istediğin zaman tarifeni değiştirebiliyosun...

Online işlem merkezinden istediğiniz an 8 Mbps ye geçebiliyorsunuz, modeminizi kapatıp açmanız yeterli, geri dönüş için 1 ay beklemeniz gerekiyor, 1 ay sonra başka tarifeye geçebilirsiniz, ben 3 aydır 8 lik kullanıyorum, henüz 512 görmedim...

online işlem dediğin yani telefonla bağlanıp mı hallettiricem

cok berbat bir durum.. <_< arayıp böyLe bir tarifemiz var qecmek istermisiniz dediLer.. qecisten sonra 1 gram hız artımı yasamadım.. net'in kopması da cabası.. Bu hızLa bide sınırı qecince düsürme isLemi uyquLanıyor.. <_<

arayıp dertLendiqimizde modeminiz uyqun deyiL . santraLe uzaksınız . size uLasan kabLoLar verimLi deyiL . Bıdı Bıdı Bıdı Bıdı.. :glare:

isqence..xS

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...