Jump to content

Drivers Installer Assistant V3.4.25 Türkçe

rokobozz
 Share

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 ay sonra...
kardeş windows7 64 bit tabanlarada kurarmı driverleri ??

yani çalışmalarına ne zman geçecen :)

sunumdaki acıklamayı okursan orada destek verdi işleti sistemlerini yazdım.

yani calışma artık kısmet ama yakında bu paketi güncellerim nede olsa driver oaketleri yenileniyor biraz daha beklemek istiyorum

saygılarımla....

wardom.org da yayınladıgın paketi indirdim ama rar şifresi yanlış dedi acaba bu dogrumu yada orada yayınladıgının şifresi ne yardımcı olursan indirmiş oldugum 2.5 gb veri boşa gitmemiş olur teşekkürler.....................

• 2 hafta sonra ...
güzel paylaşımlar için herkeze teşekürler. hangisini indireceğiz. rokobozz arkadışın linkleri ile DriverPack Solution 10 Professional arasında ne fark var. hangisi daha iyi. bir açıklama olursa sevinirim. ona göre indirelim. teşekürler.

arkadaşlar acıklamayı benden beklemeyim ben DriverPack Solution 9 Professional sürümünü kulandım ama acıkcası memnun kalmamıştım ama bu yeni yani 10 sürümüde beni hayalkırıklına uğrattın neden derseniz icinde hep aynı driver paketleri var ve tabi xp vista yada win 7 ayrımı yapamıyor program artı hey aygıtan üç sürücü buluyor ve tabi yükleme yapamıyor bilmiyorum ben böyle sorunlarla karşılaştım ondan kaldırıp bir köşeye attım ama yinede bunun kararını siz vereceksiniz

resimdede görüldü gibi iki tane ses aygıtı buluyor ama bunu yükleyemiyor

f2c85cbc.png

saygılarımla....

TEAM-Full neden buraya dahil ettin konuyu anlamadım ikiside cok farklı aslında ve forumda DriverPack Solution 10 Professional ile acılmış bir sürü başlık mevcut

• 2 hafta sonra ...

şuan inmekte olan çalışman için teşkler ederim, fakat bi sorum olcaktı merakımdan

2.44 gb demişsin bu çalışmana

fakat 3,13 gb olan DriverPack Solution 10 Professional kullanmaktayım ben, aradaki boyut farkını görüyorsun

DriverPack Solution 10 Professional daki sorunları dile getirmişsin ama ama o kadar da önemli değil sürücüleri fazla görmesi,

sonuçta kuruyo ve tekrar taradığında bi sorun olmuyo kurulmuş bi çekilde tamamlıyo .

asıl sorum şu hangisi daha çok driver içeriyo kafamı kurcaladı bu

2,44 gb Drivers Installer Assistant mı

yoksa

3,13 gb olan DriverPack Solution 10 Professional mı

cvp için teşkler

şuan inmekte olan çalışman için teşkler ederim, fakat bi sorum olcaktı merakımdan

2.44 gb demişsin bu çalışmana

fakat 3,13 gb olan DriverPack Solution 10 Professional kullanmaktayım ben, aradaki boyut farkını görüyorsun

DriverPack Solution 10 Professional daki sorunları dile getirmişsin ama ama o kadar da önemli değil sürücüleri fazla görmesi,

sonuçta kuruyo ve tekrar taradığında bi sorun olmuyo kurulmuş bi çekilde tamamlıyo .

asıl sorum şu hangisi daha çok driver içeriyo kafamı kurcaladı bu

2,44 gb Drivers Installer Assistant mı

yoksa

3,13 gb olan DriverPack Solution 10 Professional mı

cvp için teşkler

DriverPack Solution 10 Professional icinde imleri değişik ama aynı sürücü paketleri olan DriverPack dosyaları var ondan boyutu daha fazla. benim calışmamda yaptım tarih itibarıyla bütün cıkmış olan sürücüler var tabi her marka ve her sistem icin değil tabi cünkü win 7 icin hala sürücü sıkıntısı yaşıyoruz kendi sitelerinde bile yeni win 7 sürücülerine yeni destek vermeye başladılar. yukarıda bir resim ilave ettim gördüysen orada iki adet ses kartı sürücüsü var ama iki side aynı paketleri ayrı olduna iki tane gösteriyor tek fark isimlerin bundan doolayı bu dosyada 80 mb far atyor. bilmiyorum hangisi daha iyi ama ben ikisinide kulandım, DriverPack Solution 9 sürümünü kulandım 10 sürümünü merakla indirdim belki cok cok güzel olmuştur diye ama yine hayal kırıklı yarattı bende o yüzden hangisi daha iyi sorusuna ben cvp veremem bunu kulancıcılar yani sen karar vereceksin bence ikisinide dene ama aynı pc değil farklı farklı pc'lerde ki farkı gör. teknik serviste calışıyor olman lazım ki farkı anlayasın ben bu Drivers Installer Assistant sırf bu yüzden aldım tr yaptım cünkü cok işime yarıyor tr olmasıda cok büyük avantaz okdar da zor değil yani hatta diğerinden cok artısı var ama siz onu dvd kulandınıza onu farkedemiyorsunuz

saygılarımla....

dipnot: eğer calışma kötü olsıydı bu güne kadar okadar cok indirilmezdi artı şikayetler olurdu ben her zaman söylerim ne olur bir şey varsa bana ö.m ulaşın elimden gelen her türlü yardımı yaparım ki yapıyorumda

Edited by rokobozz

• 4 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

Konunun başlangıcı çok eski ama sanırım halen işe yarıyor..

sadece programı isteyenler için hazırlayıcının sitesi aşağıda...

Muhtemelen Türkçe dil desteği yoktur.

v.2.10.28 (driver pack dosyaları olmadan sadece program)

Please register to see this content.

edit: Programı kurdum.. Türkçe arabirimle geldi...

Driverları indirtmek içinde driverpacks yada kendi sitesinden link veriyor...

Edited by mermis

• 3 hafta sonra ...

[color="#000000"][b]arkadaşlar cok kısa bir zaman icinde yenilenmiş versyonu ve driver paketleriyle burada olacam. artı kendi sitesinden indirilen Drivers Installer Assistant programında tr desteyi mevcut. program yapımcısı Romeo ile her yeni cıkan sürümde dili güncelleyip kendisine yoluyorum

saygılarımla...[/b][/color]