Jump to content

msn hotmail

onder

Recommended Posts

Þimdi arakadaþlar. varsayalým bi þekilde hotmail hesabýnýz çalýndýðý zaman bu adresden geri dönme gibi þansýnýz var. gerçi bazý açýklarý kapatmýþ durumda hotmail ama dediðim gibi þu an bu servis stop etmiþ durumda. geri alma söz kkonusu olduðunda müracaat edeceðiniz adres çalýþmamaktadýr..

bende acýldý sayfa, böyle bi konuya daha önce bi yerde rastlamýþtým sizinle paylaþayýmdedim ...

BENÝMKÝ HACKLENEMZ DEMEYÝN YILLARDIR BU ÝÞTEYÝM 2 DK DA ÞÝFREM ÇALINDI

Merhaba arkadaþlar...Sürekli bu konu soruluyor bence sabitlenmesi gereken bir yazý sunuyorum size çalýnan hacklenen mail adreslerinizi geri almanýz için gerekenleri size tek tek açýk açýk % 98 garantili yoldan anlatýyorum..

dün mailim hacklendi ve bugun iki saat içerisinde mailimi geri aldým..bu konu daha önceden anlatýlmýþtý ama ingilizce açýklama istediði için sanýrým problem oldu..þimdi baþlýoruz arkadaþlar...

ilk önce adresine giriyorsunuz...

sonra karþýmýza çýkan seçeneklerden "MSN Hotmail Türkiye " seçeneðini týklýyoruz...karþýmýza " hesaplar ve faturalama desteði " çýkacak onun altýndaki e-posta desteðine týklýyoruz...

Sonra ad yazan yere isminizi yazýn herhangi bþey olabilir

tam oturum açma adý yani:çalýnan adresinizi buraya yazýyorsunuz

yanýtýn hangi e-posta adresine gönderilmesini istereniz yazan yere bir arkadaþýnýzýn yada baþka size ait olan mail adresinizi yazýyorsunuz ki gerekli mailler ve þifre o adrese gelecel..

altta ise yorum yazabileceðiniz yere : my mail is hacking.help me please yazýnýz ( ben öyle yaptým )

sorunun sýklýðý : ilk defa

internet baðlanýtýnýzý da oradan seçebilirsiniz.buraya kadar ok..þimdi gönder diyerek gönderiyorsunuz ve yanýtýn gelmesini istediðiniz mail adresine bir süre sonra þu þekilde bir mail geliyor :

tabi daha detaylý ama siz gösterdðim yerleri doldurarak reply yapýyorsunuz yani maili geri gönderiyorsunuz sadece alttki kýsýmlar kalarak reply yapýnýz

- Name (kayýtta kullandýðýnýz ismi yazýnýz)

- Sign-in name (çalýnan mail adresinizi yazýnýz)

- Date of birth (kayýt edilmiþ doðum tarihinizi yazýnýz)

- Country or Region (kayýttaki ülkenizi yazýnýz)

- State (þehri yazýnýz kayýttaki)

- ZIP or Postal Code (zip kodu)

- Approximate date of last successful sign-in, or an approximate date of

account registration.(son giriþ tarihinizi yazýnýz)

- (*)List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember(son kullandýðýnýz þifreyi yazýnýz)

- (*)List as many of your Folders as you can remember (listenize son gelen mailleri yazýnýz mail adreslerinizi yazýnýz )

- (*)The name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization. (for work ) burasý böyle kalsýn

You may check it by going to

- (*)List of Secret Questions and Answers historically associated with your account ( secret questions : xxxxxxxxxxx answer : xxxxxxxxx) xxxx li yerlere özel sorunuzu ve cevabýnýzý yazýnýz

PARANTEZ ÝÇÝNDE YAZDIÐIM YERLERÝ SÝLÝN VE DOÐRU BÝLGÝLERÝ GÝRÝP MAÝLÝ REPLY YAPINIZI BÝR GÜN ÝÇERÝSÝNDE GERÝ DÖNÜYORLAR VE ÞÝFRENÝZÝ GÖNDERÝYORLAR..HOÞÇAKALIN...

NOT : EÐER MAÝL GELMEDÝ DÝYORSANIZ

Please register to see this content.

bu adrese giriniz...

yukarýdan aþaðýya bütün seçenekleri aynen yazdýktan sonra

web tarayýcýsý sürümü - iþletim sistemini boþ býrakýn

hata iletisi ve açýklama yazan yere

my mail is hacking.please help yazýn...

mail iletiþim adresinize geliyor ve yukarýdaki gibi doldurduktan sonra þifrenizi 1 gün içinde alýyorsunuz..

denenmiþ ve onaylanmýþ artýk %100 garanti yoldur....

arkadþým güzel anlatmýþýn benim msn eski olan sinangunes38Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaþmayýnýz.com du çaldý lar çalan þerefsiz adýma sala sola küfür ediyormuþ bir zahmet bana yardýmcý olabilirmisin þifremi geri almam için benim için çok önemli

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...