Jump to content

Satılık 500 Gb Hdd 24 Ay Garanti Kargo Bedava

Technician

Recommended Posts

Samsung Sata '500 GB Harddisk

24 Ay Garanti Fatura

P80SATA_m.jpg

Özellikler:
Sabit Disk Kapasitesi 500 GB
HD I/O SATA II
HD Dönüş Hızı 7200 Rpm
Ön Bellek 16

İçerirsinde Yüklenecek Oyun,Film,Müzik,BElgesel,İşletim sistemleri

170GB Oyun,(Pes2010,Fifa2010,NBA2K9,Cod,2,4,5,Test Drive.CRysis1-2,GTA 4 ve daha birçok oyun)

150GB Fİlm

Kemal Sunal Filmleri (36GB)

70GB Belgesel

İşletim Sistemleri:
Windows 7 Ultimate 32Bİt
Windows 7 Ultimate 64 Bit
XP sp2 32 Bit
xp sp2 64 Bit
Windows XP Cafe Plus 2
Morning Xp
Windows PremiumXP Sp3 Full Tr Drivers+Programs
Windows Xp Pro Sp3 - 32Bit Türkçe
UBUNTU 9.10

Fİyatı: Sıfır Hdd FUUL ARŞİV 130 TL
İletişim PM

Kargo Bana Aİttir

Bir gariplik sezer gibiyim :S anlamadıgım nokta şu 500 GB 150 TL ye üstüne üstelik OYUN FİLM BELGESEL + İşletim sistemleri haaaa unutmadan GARANTİLİ ve KARGO SANA AİT harbiden çok şaşırdım ya paran çok fazla ya da fiyatı yanlış yazdın :S

Bir gariplik sezer gibiyim :S anlamadıgım nokta şu 500 GB 150 TL ye üstüne üstelik OYUN FİLM BELGESEL + İşletim sistemleri haaaa unutmadan GARANTİLİ ve KARGO SANA AİT harbiden çok şaşırdım ya paran çok fazla ya da fiyatı yanlış yazdın :S

arkadaşım gayet normal fiyat bu işler güven meselesi ben size herşeyi garanti ediyorum hiç kullanılmamış Hddler var elimde yüklemeleri yapıp ürünü yolluyorum kargoda 5-6 tl dir bunuda ben karşılıyorum. alıp almamak size kalmış.

aslında o kadar da ucuz değil.2 hafta önce extra smart marka 500 gb 2.5'lik hard diski 140'a aldım.üstelik taksit imkanı da var.yani kuşkulanacak kadar ucuz değil arkadaşın sattığı ürün.

Hacı sen burda satış yapmak istiyorsan makul fiyatlar vereceksin. İçindekiler, ne yüklediğin önemli değil, sadece şu forumu tarasan çoğunu bulursun. Fiyat olarak fazla araştırmaya da gerek yok, hepsiburada'da, Smartdisk Easy GS3381 500GB 32MB 5400RPM 3.5'' Taşınabilir Disk, kutusu da var hem kasanın içini açıp takmana gerek yok, KDV Dahil 124,57 TL. Hatta bunu alsam mı diye düşünmedim değil :D

50 milyon arşiv ücreti arşivi atraken hava yakmıyo herhalde :D millet kendi zevkine kurar arşivini kim ne yapsın kişisel arşivi...zaten arşiv attığın andada hardisk kullanılmış olur tabi burası turkey arşiv yapma yeteniği olmadığı için çoğu kimsede revaş olur satışta..:D

• 2 hafta sonra ...
satan arkadaş haklı..alan alır almıyan almaz...sonuçta serbest piyasa..hee pahalı gelen arkadaşlarda yorumunu kırıcı ve alaya almıyacak şekilde yaparsa daha güzel olur kanısındayım.

Konu ile alakasız ama 2007 de üye olmuşsun ilk mesajını yazmak için bu konuyumu bekledin acaba ?? :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...