Jump to content

Skystar2 Windows 7 De Istikrarlı çalışmıyor Yardım

STAN

Recommended Posts

kardeş
skystar ın kendi sitesinden win 7 destekli en son driverini indir
ondan sonra dene düzelecektir
ben kullanıyorum görüntü hız ve kullanım xp den daha hızlı
eğer sorunun devam ederse dvb oynatıcı olarak ne kullanıyorsun onu değiştirmeyi bir dene
prodvb powerinstall 7.7.3 tavsiye ederim
kolay gelsin

bu kart hakkında pek deneyimim yok

şöyle anlatayım.technisatın driver versiyonu 4.5.1 bunu bulabildim tanıttım ve kurdum.sizdeki kaç bilmem..ardından progdvb yi kurdum diseq c ayarları filan doğru.başka ek hiç bişey kurmadım.kurmalı mıydım?

bu durumda soruna gelince leve ve quality de pek bi değişme olmuyor.hatta kanal değiştirdiğimde l bayaa %50 Q %0 .

bi yardım dostlar sorunlar neler olabilir.

bu kart hakkında pek deneyimim yok

şöyle anlatayım.technisatın driver versiyonu 4.5.1 bunu bulabildim tanıttım ve kurdum.sizdeki kaç bilmem..ardından progdvb yi kurdum diseq c ayarları filan doğru.başka ek hiç bişey kurmadım.kurmalı mıydım?

bu durumda soruna gelince leve ve quality de pek bi değişme olmuyor.hatta kanal değiştirdiğimde l bayaa %50 Q %0 .

bi yardım dostlar sorunlar neler olabilir.

progdvb kaç versiyonu kurdun ben bazılarını çalıştıramadım hep codec sorunu oldu

benim söylediğim versiyonu dene

sorunsuzdur

yukarıda arkadaşların dediği driverları indirip kurdum.progdvb den çıksam bile technisat dvb nin saation orda kırmızı yeşil yanan sinyal göstericisi,progdvb yi kapatsam bile hala yeşil yanık kalıyor.benım bnla ilgili sorunum var zannedersem.

nafile uğraşma o yeşil hep orda kalacak

ama klmasın diyorsan

progdvb yada başka ne dvb kullanıyorsan

kanallarını güncelledikten sonra

başlat-çalıştır- msconfig yaz

başlangıç a git orada server4pc var onu devre dışı yap

kaydet ve çık restart yap

böylece ram den de kazanacaksın

o sadece kanallarda sinyal bulmaya yarar

bide offlıne download yapmaya

sanki yanlış anladı bazı arkadaşlar.

tekrar anlatayım;bu görev çubugundaki technisat dvb işareti var ya progdbv açıkken sinyal aldıgında yeşil yanıyor doğru.sinyal yokken ve progdvb kapatınca kırmızıdır.bu da doğru.bazen arada prog dvb den tek tükk kanal açıyorum ve kapatıyorum o simge hala yeşil.ilk krulumda sinyal aldıgım kanalların hiç birinden sinyal alamıyorum.gösterdiği knal 10 ise göstermedikleri 200 var.ilk kurdugumda iyidi şimdi neden böyle.ayrıca kanal taramasında buldugu kanal 100ü geçmiyor.

sorunlar hala devam ediyor dediklerinizi yaptım.

herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim sorun çözülmüştür.komik gelecek ama fotmat attım tertemiz yaptım pc yi tekrar kurdum herşey anı.bugün ise açtım tekrardan düzgün çalıştı :D

ProgDVB Elecard Edition v4.85.3 Full piyasadaki en iyi çalışan progdvb sürümü budur tecnisat sitesinden win7 driver ı indirin sonra bu sürümü kurun sorunsuz çalışıyor windows 7 ultimate de

şimdi yeni bir sorun var delirmek üzereyim artık.herşey iyi normal çalışıyorken antivirüssüz olmaz kaspersky i.s. kurayım dedim ve tekrar eskiye döndüm

gösterdiği kanal sayısı 10u geçmez o da nerde kalitesiz yayın yapan var onlar.show star kanal d hiç yok.

nedendir neresindendir bi anlayamadm.windowsun kendi güvenlik duvarını kapatıyorum gene aynı.

kasperskynin ise kapatıyorum hatta çıkış diyorum aynı.bilgisayarda çok programda yüklü değil.

resim_171690129.JPG

sadece bunlar var

ayrıca technisat ın statüsde böyle

resim_823320713.JPG

durumdan iyice bezdim valla bi el atalım arkadaşlar. bişey engelliyor ama ne engelliyor

sorun hala devam ediyor.3 gündür aradım taradım benim gibi sorun yaşayanlar var ve çare henüz yok.kafasına göre 2-3 gune sinyaller iyi kart iyi çalışıyor ama ertesi güne sinyalden eser yok.bazen iyi bazen kötü.sanırım windows 7 de işler iyi gitmiyor.kimi sorunsuz kullandıgını diyor kimide benim gibi sorunlu.ben karttan şimdilik ümidi kestim.bu saatten sonrada sistem değiştirip ss2 için xp ye geçmem yani.herkese saygılar sevgiler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...