Jump to content

çin malý araçlar yakýnda pazara giriyor

cumman

Recommended Posts

son günlerde yoğun olarak konuşulan çin malı arabaların neye benzediğini görmeniz için...

araç fiyatı 4.500 euro ortalama : 8.880 ytl civarına gelmekte standartında

abs , ac , airbag , cd mp3 çalar , çelik jant metalik renk bulunmakta !!!

ara1wc0.jpg

ara2qr2.jpg

ara3el4.jpg

ara4fc5.jpg

ara5pz8.jpg

ara9yd6.jpg

ara10al2.jpg

kaynak: www.haberbizde.com

azalacakmý? bende istanbula 250.000 yeni araç için yer açýlmasý lazým ki bu ilk aþama için sadece. az yakýyorsa bu araçlar lahmacun daðýtmak için bile bundan alýnýr artýk :rolleyes:

diðer forumlardada hep bmw gürünüþü demiþler.

Honda crv yi srv yapmýþlar ismini herþeyi ayný özellikler felan 8000euroya satýyorlarmýþ sabah gazetesinde okumuþtum.

Adamlara helal olsun iyice kaptirdilar tutulamiyorlar artik...Ama Turkiye`de bu kadar ucuz olacagini sanmam cunku vergi ustune vergi eklenince yine ayni hesaba gelecektir eminim... Normalde zaten yurt disinda araba ne kadara mal oluyorki Turkiye`ye gelince fiyat %100 artiyor yok kdv yok otv yok bilmem ne vergisi anlayacaginiz yine diger arabalar gibi olacak bunun fiyatida piyasadaki degeri ne ise o 8800ytl havada kapilir bu araba...

eðer alýcak olursam önce 5-6 ay beklerim kaza raporlarýna göre karar veririm yoksa haklýsýn yolda giderken aks düþerde takla atarýz mazallah. ama þöyle bir durum var mesela kanadada üzerinde made in canada yazan hiçbirþey yok herþey çin malý baþtan sona kadar.

• 2 hafta sonra ...
bi kac sorum olcak

1 ne zman gelecek

2 ne kadar ucuz olcak

3 gelecek tum modeller sadece resimdekilermi

bide ben inanmýyorum ucuz olcagýna ya hadi hayýrlýsý beklicez :wacko:

1. Ne zaman geleceðini bende bilemiyorum

2. 4500 Euro diye duydum

3. bunu da bilemedim.

2007 nin ikinci çeyreðinde yasal engelleri aþarlarsa 10 milyar civarý satýþla piyasaya gelecekler. Arabalar sadece bunlar deðil daha birçok çeþit var ama hepsi bildiðimiz standart araba markalarýnýn birçok yönden benzeri olacak. Mesela bu araba bmw benzeri.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...