Jump to content

Kingston 4gb Flas Disk Sorunu?

Syst€m_Clos€d

Recommended Posts

başka bir bilgisayarda denedin mi? Bilgisayar bu aygıtı tanımadı mı diyor ? yada hiç mi görmüyor ? ne tür hata aldığını açıklarsan daha iyi yardımcı olurum.

saygılarımla...

arkadaşlar benzer bir sorun bendede var 4 gb kingston flası kendi bilgisayarımda biçimlendirdim içine film atarken tam bitmeden iptal ettim ve çıkardım.flaşhı bilgisayarıma takınca görüyor dosya atmaya çalışınca bu aygıt yok diyor.tekrar bakıyorum aygıt görünmüyor.ama benim bilgisayar hariç diğer bilgisayarların tamamında çalışıyor.win7 ultimate yüklü bende.sorun ve çözümü ne olabilir acaba şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar benzer bir sorun bendede var 4 gb kingston flası kendi bilgisayarımda biçimlendirdim içine film atarken tam bitmeden iptal ettim ve çıkardım.flaşhı bilgisayarıma takınca görüyor dosya atmaya çalışınca bu aygıt yok diyor.tekrar bakıyorum aygıt görünmüyor.ama benim bilgisayar hariç diğer bilgisayarların tamamında çalışıyor.win7 ultimate yüklü bende.sorun ve çözümü ne olabilir acaba şimdiden teşekkürler.

aşağıda verdiğim linki bir incele derim.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=71024[/CODE]

saygılarımla...

aşağıda verdiğim linki bir incele derim.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=71024[/CODE]

saygılarımla...

benim sorunum farklı flash sadece benim bilgisayarımda çalışmıyor diğer bilgisayarların tamamında düzgün çalışıyor.

başka bir bilgisayarda denedin mi? Bilgisayar bu aygıtı tanımadı mı diyor ? yada hiç mi görmüyor ? ne tür hata aldığını açıklarsan daha iyi yardımcı olurum.

saygılarımla...

Kardeş bendede Cruzuer Contour 4 gb var.Bende de "Bilgisayar Bu Aygıtı Tanımad--Yüklenmedi" yazıyor ve flash diskipc görmüyor.Ne yapmam lazım ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...