Jump to content

1 Hafta Veya 2 Gün Içinde Cöküyo

onurbilen

Recommended Posts

slm arkadaşlar benim bilgisayarımda bi sorun var bilgisayarcılar bile cözemedi yrdımcı olursanız sevinirim şimdi pc format atıyom 2 gün vey 1 hafta içinde cöküyo hdd arızalı dediler hdd yi degiştirdim biosu uptate ettim biosu sıfırladım ama yine düzelmedi ayrıca işlemcil intel core 2 du

p2 gibi calışıyo bu neden olur

Merhabalar,

Bulunduğunuz kent'de bir Arçelik & BEKO yetkili servisi var ise o servise bilgisayarınızı ******ürüp PC Doctor Service Center 6 İle Ayrıntılı tarama yapmaları konusunda Rica da bulunun büyük ihtimalle size yardımcı olacaklardır.

Servisten alacağınız rapor sayesinde tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Kardeş anladıgım kadarıyla senin sorun işlemci ile (anakarta bağlı oldugu için en son ihtimal anakartta bozuk olabilir) Senin işlemci LGA. Özellikle kontrol etmeni istiyorum. İşlemcinin fanının bütün ayakları anakarta tam olarak girmişmi ? LGA işlemcilerde bo sorun çok oluyor.

Kardeş anladıgım kadarıyla senin sorun işlemci ile (anakarta bağlı oldugu için en son ihtimal anakartta bozuk olabilir) Senin işlemci LGA. Özellikle kontrol etmeni istiyorum. İşlemcinin fanının bütün ayakları anakarta tam olarak girmişmi ? LGA işlemcilerde bo sorun çok oluyor.

fan kırık diye fanıda degiştirdiler evet tam oturuyo

Çöküyor biraz havada kalmış mavi ekrana mı düşüyor yoksa eksik dll hatası mı veriyor daha fazla bilgi verirsen yardım edebilecek kişiler için de kolaylık olur kolay gelsin görüşürüz.

şimdi arkadaşım sıkıntısız windowsu kuruyom 1 gün kullanıyom isletim sistemi hatası yazıyo bazen c diskini gözden geçiriyo acıllımdaki windows boot ekranı 40 defa gitip geliyor

şimdi arkadaşım sıkıntısız windowsu kuruyom 1 gün kullanıyom isletim sistemi hatası yazıyo bazen c diskini gözden geçiriyo acıllımdaki windows boot ekranı 40 defa gitip geliyor

P2 olarak görmesi tabiki normal değil. Anakartınız işlemciyi desteklemiyor olabilir. Desteği varsa işlemci ya da anakartı değiştirip deneme olasılığınız varsa bir deneyin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...