Jump to content

Winrar Serial Ekleme

Recommended Posts

değerli arkadaşlar win rarla yaptığım katılımsız kurulumda lisanalama olayını bir türlü halledemedim BrightBlade arkadaşımın lisanslama yöntemini inceledim ne yaptıysam ne ettiysem olmadı her yolu denedim ama yindede bir terslik var kurulumu yapıyor ama crack işlemini yapmıyor serial istiyor proğramı önce kuruyorum serialini giriyorum seriallenmiş exeyi alıyorum herşey oluyor ama cracklama olmuyor yine serial istiyor... bana winrarda serialle crack öğretirseniz sevinirim saygılarımla

Winrar dosyalarının içinde rarreg diye bir dosya var. Bu dosya kurulu olan yerde mevcut olduğu süre kayıtlı demektir.

Sendeki bu dosya gizli olabilir, bunu klasör seçeneklerinden Gizli dosyaları göster yaparak görme imkanın vardır.

Rarreg dosyasını sil ve yeni kurduktan sonra Crack işlemini gerçekleştir. Hepsi bu kadar ve kolay gelsin..

abi bu winrar için geçerli demiyorum herhangi bir proğram var elimde o programın serialide var ben o proğramı winrarla katılımsız kurulum yapcam ve o keyi nasıl programa atacağım... örnek veriyorum elimde ashampoo6.50 var serialide var onu ben bunu winrarla nasıl katılımsız kurulum yaparım ve nasıl keyini çalıştırırım

öncelikle winrar yardımıyla progamın serial girdirme yapamazsın. Winrar yardımıyla anca ya reg kaydı veya crack dosyası ile full yapabilirsin. Yada farklı programlar yardımıyla kurmayı dene. Wininstalle, autoit, repackager vb programlar.

Winrarın seriali yok ki?

abi yanlış anlattım galiba winrarın değil winrarla bir katılımsız kurulum yapıyorum bat dosyasını felan atıyorum çalışıyor yaptığım katılımsızın serialinde sorun yaşıyroum serial olayını regedit olmadan girmenin bir yolu yokmu bir yardım edersen sevinirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...