Jump to content

Olan Oldu Msn Messenger çöktü!

Bilinchard

İşletim sistemi lisansınız orijinal mi?  

109 members have voted

1. 1. Lisans

• Evet
      40
    • Hayır
      66
    • Bilmiyorum
      3

Recommended Posts

bu sorunlar 2010 kurup kaldırıp arkasından 9 u kuranlarda oluyor ama format attıp sıfır sisteme 9 kurdum diyosun benimde kafam karıştı..

valla bende anlamadim format attim arkasindan yeniden kurdum 2009 u ve sonuc bu :S kamera gorunmuyor kimse titresim yada resim yollayamiyor.. garip bir durum oldu dogrusu :S

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply
valla bende anlamadim format attim arkasindan yeniden kurdum 2009 u ve sonuc bu :S kamera gorunmuyor kimse titresim yada resim yollayamiyor.. garip bir durum oldu dogrusu :S

denedik 10 kullanalar 9 dondumu oluyor formatla alkası yok mailin yapısı değişiyor..haberiniz ola ....!!! mesala başka bi adres al veya aç 10 da çaılmamış olsun onda düzgün olucaktır..

denedik 10 kullanalar 9 dondumu oluyor formatla alkası yok mailin yapısı değişiyor..haberiniz ola ....!!! mesala başka bi adres al veya aç 10 da çaılmamış olsun onda düzgün olucaktır..

tamam hemen deneyecegim cok tskler

allah razi olsun kardes... yeni bir formattan kurtardin beni.. evet maille alakali adresi deistirdim simdi hersey guzel.. ve sorunsuz saolasin

Msn de şuan kayda gecen hiç bir problem yok.Yeni paylaşılan msn 2010 versiyonu tarafımdan test edilmiş olup win 7 li pc ye önce kurdum test ettim çalışıyor ve problem yok,kişi listendeki faal olan birisi ile MSN 2010 sürümünde görüştüm.Sonra topicte yorum yapan istanbul82 nun yeni MSN hakkında tutarsız yorumuna karşı bende MSN 2010 son versiyonu sildim yerine MSN 9 u yükledim bahsedilen problemler oluşmadı nede formata gerek kalacak kadar sorunlar yoktu.

Demekki yeni sürümü kaldırıp eski sürümde hiçbir kayda gececek ne bir sorun nede bir problem yok,bağlanamama problemleri de dahi yok her iki versiyon stabil sağlıklı bir şekilde çalışmakta bunu dipnot olarak kayıt ediyorum.

Son söz denemeden peşin hükünlü olmamak,test edmeden yorumda bulunulmaması en iyisidir.Saygılarımla.

Msn de şuan kayda gecen hiç bir problem yok.Yeni paylaşılan msn 2010 versiyonu tarafımdan test edilmiş olup win 7 li pc ye önce kurdum test ettim çalışıyor ve problem yok,kişi listendeki faal olan birisi ile MSN 2010 sürümünde görüştüm.Sonra topicte yorum yapan istanbul82 nun yeni MSN hakkında tutarsız yorumuna karşı bende MSN 2010 son versiyonu sildim yerine MSN 9 u yükledim bahsedilen problemler oluşmadı nede formata gerek kalacak kadar sorunlar yoktu.

Demekki yeni sürümü kaldırıp eski sürümde hiçbir kayda gececek ne bir sorun nede bir problem yok,bağlanamama problemleri de dahi yok her iki versiyon stabil sağlıklı bir şekilde çalışmakta bunu dipnot olarak kayıt ediyorum.

Son söz denemeden peşin hükünlü olmamak,test edmeden yorumda bulunulmaması en iyisidir.Saygılarımla.

ben denedim ve o sorunlarin hepsi bende olustu.. msn 2010 u kurdugum zaman arkadaslar kamerami goremediler resim ve titresim yollayamadilar... kaldirdim 2009 u yuklemeye calistim bana dedigi wifi acik kapa virus programlari acik kapa vs vs... ondan sonra format atip msn 2009 u kurdugumda gene ayni sorun oldu kamera gorunmedi titresim yollayamadilar ve resimde gonderemediler.. en son istanbul arkadasin dedigi gibi yeni mail adresi aldim ve sorun ortadan kalkti... ben denedim arkadasim.. denemeden kimse bole yorum yapmiyor

Orjinallikle ilgili sorun olduğunu düşünmüyorum evdeki ve çevremdeki işletim sistemlerinin hiç biri micorosofttan lisanslı değil ama msn sorunsuz çalışıyor..

• 2 hafta sonra ...

Lisanslı kullanıcı olanlarda da bu sorun yaşandığına göre lisansla alakası yok.Lisanssız bir bilgisayarda sorun yoktu, lisanslıda vardı.Hem internet haberleşme için sadece Msn'ye muhtaç değil.Çökerse yığınla sırada bekleyen alternatifi var.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...