Jump to content

64 Bit Sesi çıkmıyo Biri Yardım Edebilir Mi?

ByCayLaq

Recommended Posts

s.a. arkadaşlar ben bu siteden 2 aet windows 7 işletim sistemi indirdim biri 32 bit exclusive 7 biri windows 7 final türkçe orjinal 64 bit şimdi sorun 32 bitte sorun olmadı herşey güzel ama ben 64 bit kullanmak istedim ve kurdum ama ses çıkmıyo naaptım ne ettim yapamadım driver sil tekrar kur fayda etmedi şimdi kendine güvenen ben bunu kesin yaparım diyen varmı allah aşkına lütfen teamwiwerden bağlanıp yapan varmı?

pzjlw5zvqjhss6m6ydm.jpg

BUYRUN SİSTEMİM DE DESTEKLİYOR 64 BİTİ

mv6jczt4o5ympjlzthpl.jpg

ujvas7aeiwm6df9ukxz.jpg

s.a kardes benım 64 bıt destegı var sıstemı9n win7 64 bıt kurdum cok sorun aldım bu ses olayıda oldu win7 64 bıtı hataları var bence

dostum başka ne hataları aldın paylaşırmısın ben almadım da merak ettim bilmediğim şeyler varsa bileyim [/b][

64 bit ıcın dırıverını kullanmayı denedınızmı eger sorun ıllakı ucuza cozmek ıstıyorsanız 64 bıt desteklı bı ses kartı alarak cozebılırsınız

not:Driver denetleyici programlar yada win7 uyumlu driver programı yada 64 bit driver kullanmayı deneyınız !!

ses kartının markasını soyler misin? onboard galiba eger on board ise anakartın modelini soyle bakalım bakalım 32 bitte çalışıyor 64 bitte calışırmıyorsa ve sen bu arada Jack larla oynamamışsan tek sonuc var ses kartın 64 biti desteklemiyordur. yada 64 bit driver ı yoktur. yine bu sitede driver pack solution 2010 var onu indirip sistemindeki driverları gozden gecirebilirsin. sorun yine cozulmezse 32 bit kullanmaktan başka caren yok. zamanında bende de wireless adaptor 64 bitte çalışmamaış 32 bitte çalışmıştı. değiştirmek zorunda kaldım.

Kardeş windows güncelleme yap driverleri kendi buluyor sorun kalmıyor

ne güncelleme kaldı ne driver kardeş ne yaptıysam olmadı neyse zaten arkadaş bağlanıp halletti realtekin ayarlarında bişey varmış işletim sistemiyle alakalı değilmiş konu kilit

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...