Jump to content

Abilerim Derdime Çare Bulun!

qwerty

Recommended Posts

Sevdiğim Bir Kız Var Ama Beni Seviyor mu Bilmiyorum. Yılsonunda Balo var birlikte gidelim mi dedim olabilir dedi. birkaç gün sonra sordum düşündün mü diye ben arkadaşlarımla gidicem başka biriyle git dedi. napiyim ben şimdi?

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Deki Ona Madem Red Edecektin Neden Olabilir Dedin bende kendini senin sözüne göre hazırladım...Şimdi Programımızı Bozmayalım Zaten Bu Saaten Sonra Arkadaş Bulamam Lütfen Teklifimi Geri Çevirme :(( Dee :D Biraz Duygu Sömürüsü Yap Heyecanını Bir Kenara Koy ve İyi Eylenceler xD

çözüm 1:izmirdeysen sana üniversiteli ayarlarım.

çözüm 2 :balo gecesi yanına uyku hapı ve müsil hapı al.hatta bunları toz yap.içeceklerine karıştır.eğlenemesinler.

çözüm 3:kızın babasına tel aç dışardan.kızın elden gidiyor.erkeklerle geziyor.hatta o biçim de 8) bir dost de kapat.bak bakalım o kız gelebilecek mi geceye :D

çözüm 4:ve son çare tuvalete gitmek için ayrılacaktır ortamdan.arkasından git.önce ensesine vur.sona boğazını sık.40-50 snye ölecektir.tuvaletlerden birini aç ve içeri at.bunları eldivenle yap ve kameralara yakalanma.hatta mümkünse kar maskesi tak.göz bebeğinde görüntün kalabilir.

bu karı kız milletine herşey müste hak. :spiteful:

çözüm 2 :balo gecesi yanına uyku hapı ve müsil hapı al.hatta bunları toz yap.içeceklerine karıştır.eğlenemesinler.

çözüm 3:kızın babasına tel aç dışardan.kızın elden gidiyor.erkeklerle geziyor.hatta o biçim de 8) bir dost de kapat.bak bakalım o kız gelebilecek mi geceye :D

çözüm 4:ve son çare tuvalete gitmek için ayrılacaktır ortamdan.arkasından git.önce ensesine vur.sona boğazını sık.40-50 snye ölecektir.tuvaletlerden birini aç ve içeri at.bunları eldivenle yap ve kameralara yakalanma.hatta mümkünse kar maskesi tak.göz bebeğinde görüntün kalabilir.

Tek kelime : Yuh ! :D :D

:good:

kardeşim benden sana en iyi tavsiye. 3 gün felan moralsiz hayattan bıktın davran ve arada onu bak [ama oda görsün seni] ve eğer neyin var diye soyarsa ve üştelerse bilki o senindir ama takmazsa git en yakın arkadası çık bak ne olur o zaman

kafaya takılacak şeymi bu

kız karı.....arkadaş işleri geçici şeyler düşünme böyle şeyleri .düşünülecek daha önemli şeyler varken çok ta istiyosan bak bi hal çaresine gerçekten istiyosanda yap işini ölümüne(ölümüne derken git öldür demiyom evet cevabını alana kadar uğraş-olmadı bırak )

kardeşim benden sana en iyi tavsiye. 3 gün felan moralsiz hayattan bıktın davran ve arada onu bak [ama oda görsün seni] ve eğer neyin var diye soyarsa ve üştelerse bilki o senindir ama takmazsa git en yakın arkadası çık bak ne olur o zaman

en güzel taktiklerden biri dene tavsiye ederim seninle ilgilenip ilgilenmediğini anlarsın ve darbe vur ne pahasına olursa olsun kız milleti kıskanctır hem de cok

QUOTE(atakan21 @ Apr 11 2010, 18:56 ) *

en güzel taktiklerden biri dene tavsiye ederim seninle ilgilenip ilgilenmediğini anlarsın ve darbe vur ne pahasına olursa olsun kız milleti kıskanctır hem de cok

Hemen hemen en çok işe yaralan taktiktir

Emin ol o kızı gercekten seviyorsan burda yazılanların hiçbirini yapmazsın daha dogrusu yapmazsın çünkü o kişiyi gördüğün anda ne yapcagnı şaşırsın ne yapacagını unutrsn o anda ruh halin ne isterse onu yaparsın sana yapman gerekini değilde yapılacak olan şeyi söyliyeyim.Ne kadar açık sözlü davranıosan senin için o kadar iyi olur en azından ileride ben bu kızla konusmadım diye dert yanmazsın alnın acık devam edersin yoluna.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...