Jump to content

Abilerim Derdime Çare Bulun!

qwerty

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

çözüm 1:izmirdeysen sana üniversiteli ayarlarım.

çözüm 2 :balo gecesi yanına uyku hapı ve müsil hapı al.hatta bunları toz yap.içeceklerine karıştır.eğlenemesinler.

çözüm 3:kızın babasına tel aç dışardan.kızın elden gidiyor.erkeklerle geziyor.hatta o biçim de 8) bir dost de kapat.bak bakalım o kız gelebilecek mi geceye :D

çözüm 4:ve son çare tuvalete gitmek için ayrılacaktır ortamdan.arkasından git.önce ensesine vur.sona boğazını sık.40-50 snye ölecektir.tuvaletlerden birini aç ve içeri at.bunları eldivenle yap ve kameralara yakalanma.hatta mümkünse kar maskesi tak.göz bebeğinde görüntün kalabilir.

bu karı kız milletine herşey müste hak. :spiteful:

Sen çok (çizgi) film izliyosun cemox :whistle: Bu kadar şeyi hangi arada kurguladın.

Kısacası Bırak Gitsin... :D

Buna bittim :rofl:

Dostum gelelim şimdi benim önerime. Eğer o baloya kesin gitmen gerekmiyorsa gitme sen o baloya. Bir şekildede ona orda olmadıgını hissettir. Bunun çeşitli yolları var. Eğer o kız seni biraz olsun önemsiyorsa gelip sana soracaktır neden gelmedin diye. O zaman gerisi senin elinde :)

Sen çok (çizgi) film izliyosun cemox whistle.gif Bu kadar şeyi hangi arada kurguladın.

doğrudur sıkı bir animeciyim.vede tabi söylediklerim tamamen dalgadan ibaret.

dostum dünyada 3 şey çok zordur bir genç için..

-sevdiğine kavuşmak

-ailesinden ayrılmak

-sevdiğini kaybetmek.

sen bir tanesini yaşıyorsun.bak bana senden beterdim.sevdiğim kız aynı senin gibi pas vermemişti.ailemlede aram bozukdu.lise 2de psikolojim bozukdu.esrar-hap envayi çeşit uçurucu kullandım.içki arkadaşım oldu.ama ne oldu sonuç sıfır.yani takma kafana.hatta inadına o baloya tek git.umursamaz davran.ve orda nasıl olsa biriyle dans edersin.b :spiteful: karı-kız işi karışıktır.taktıkça kafaya küsersin hayata.ben yaşadım.sen yaşama...

ufacık not:ha ben düzeldim mi?azcık psikopatım.dengisizim.şuan sadece içki kullanıyorum.ama hayatım hala aynı.hatta yakın zamanda intihar etmeyi düşünüyorum.

çözüm 4:ve son çare tuvalete gitmek için ayrılacaktır ortamdan.arkasından git.önce ensesine vur.sona boğazını sık.40-50 snye ölecektir.tuvaletlerden birini aç ve içeri at.bunları eldivenle yap ve kameralara yakalanma.hatta mümkünse kar maskesi tak.göz bebeğinde görüntün kalabilir.

uyyy buna çok güldüm yaa :Q Ne yaptın abi sen ya

Hiç uğraşma bu dünyada karıya kız hep böledir kaldırmıcaksın bak ben ole yaparım hep ayda 2 kere kız deştıririm hatta sırf gıcıklık olsun diye kızla cıkar onu aldatırım kızlara anca bole yapacaksın kız milletine yaranılmaz hep demişimdir.

çözüm 1:izmirdeysen sana üniversiteli ayarlarım.

çözüm 2 :balo gecesi yanına uyku hapı ve müsil hapı al.hatta bunları toz yap.içeceklerine karıştır.eğlenemesinler.

çözüm 3:kızın babasına tel aç dışardan.kızın elden gidiyor.erkeklerle geziyor.hatta o biçim de 8) bir dost de kapat.bak bakalım o kız gelebilecek mi geceye :D

bu karı kız milletine herşey müste hak. :spiteful:

bana üniversiteli ayarlasana :)

Hayatımda o kadar kızla çıkmışlığım vardır ama hiçbirinin de gidip kapısında yalvarmadım. Sadece onları bulundukları ortamda koruduğum için diğer erkeklerden benim farklı olduğumu sölerlerdi ;)

Sana tavsiyem daha önce ne yapıyordun etkilenmişlerdi şimdi ne yapıyorsun etkilenmiyorlar gözlemle... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...