Jump to content

Oto Cd çalar Alacagım Yardım Edermisiniz

smtkrt55

Recommended Posts

otesselac2900n.jpg

•53W X 4 ses çıkış gücü MOSFET

•Çıkarılabilir ön panel

•CD-DA/R/RW, MP3, WMA, AAC (CD-text, ID3 Tag, WMA Tag) okuyabilme özelliği

•RDS’li FM/AM radyo

•24 kanal radyo hafızası

•10 kayıtlı + 2 ayarlanabilir EQ

•Dijital XDSS Plus

•24bit D/A çevirici

•MP3 optimizer

•Önden Aux girişi

•Hızlı şarkı seçebilme özelliği (Quick Jump)

4563.jpg

Radyo

FM / MW / LW istasyon hafızları 18 / 6 / 6

RDS EON VAR

CD çalar

MP3 / WMA / AAC VAR / VAR / VAR

Tekrarlama YOK

Karışık YOK

QuickBrowZer™ YOK

ZAPPIN™ YOK

DM+ YOK

Amplifikatör

S-MOSFET VAR

Maks. Güç Çıkışı (1KHz, 40?) 4x 45W

Ön Ayarlı Ekolayzer VAR (EQ3, Stage II)

Bas / Orta / Tiz kontrolü VAR

Ses Yüksekliği VAR

Maks. Amfi ön çıkış düzeyi 2V

LPF / HPF VAR / YOK

Bağlanabilirlik

USB YOK

Bluetooth® ahizesiz görüşme YOK

Bluetooth® rehber erişimi YOK

Bluetooth® stereo müzik YOK

Walkman® girişi YOK

Aux girişi VAR

Uzaktan kumanda

IR uzaktan kumanda YOK

Döner kumanda İsteğe bağlı (RM-X4S)

Direksiyon arayüzü İsteğe bağlı

Diğer

Çıkartılabilir ön panel VAR

slm arkadaslar 2 cihaz arasında karasız kaldım lg cıkısları farklı Amfi cıkısı yok sanırım okudugum kadarıyla yanılmıs olabilirim sizce hangisini almalıyım kullanan warmıdır

arkadaşlar yokmu kullanan

Kardeşim önemli olan senin ihtiyacına cevap verebilecek mi bu modeller? Ya da sen bir araba teybinde ne ararsın? Ona göre model önerelim derim ? Ve bütçen ne kadar?

amplifikator çıkışlarına dikkat et en az 2 amplifikator baglaya bileceğin düzeyde olsun ve flash disk portu olsun gerisi sekil gözüne kalmıs bişe harddiskli modellerde var onlardanda alabilirsin bence .. ben olsam kesinlikle pioneer alırdım ..

bence usb girişi olsun alacağın cihazda..

insan herzaman cd hazırlamaya fırsat bulamıyor

sırf o nedenle aynı cd leri dinlemek zorunda kalıyorsun..

benim aldığımda yoktu.. ama arkadaşın aracında görünce ne kadar kullanışlı olabileceğini anladım..

hoşuna giden her müziği alıp aracında dinleyebiliyorsun..

Kamosonic 4063 USB SD/MMC Kartlı Cd Mp3 Player 251481 Ürün Açıklaması ( 111.76 USD + KDV) :

THE SOUND OF FREEDOM

TÜM HARWARD markalı ürünleride bünyesinde barındıran KAMOSONIC ÜRÜNLERİ EURO STANDARTI CE BELGELİDİR

208 Sınırsız servis noktası ve 2 yıl sınırsız garanti

USB Port Özellikleri:

USB 2.0 Portu sayesinde Dijital USB Mp3 çalarınızı aracınızda da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Mp3 çalarınızı ön panel üzerindeki USB porta takmak.

USB çalarınızdaki parçaların kontrolünü ön panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. (Bir sonraki/ bir önceki parça vs.)

SD KART YUVASI

Sd kartınızdaki mp3 lerinizi dinleyebilirsiniz.SD ve MMC kartlarınızı da USB porttaki kullanım şeklinde olduğu gibi kullanabilirsiniz. 1 GBye kadar SD ve MMC kartları destekler

ESP : En son teknoloji ile geliştirilmiş Anti -şok (atlama yapmama) özelliğidir.Track ve Mp3 cd lerinde dahi atlama yapmaz

SUPER TUNER : En son teknoloji ile geliştirilmiş Radyo arama özelliğidir.

CD / MP3 Özellikleri:

Çok renkli LCD Ekran

USB & MMC/SD Girişli

CD/CD-R/CD-RW/MP3/WMA

Çıkarıbilir Ön Panel

RDS

AM/FM 30 Hafızalı Radyo

Otomatik Kanal Ayarlama

Otomatik Cd Yükleme

Elektronik Şok Koruma Sistemi ESP

Elektronik Ses/Tune/Balance/Fader/Treble

Ayarı

Subwoofer Çıkışı

4 x 50 W Çıkış Gücü

Kart Kumanda

ISO Bağlantısı

Aux Girişi

31.099.8184.000101t4.jpg

http://www.hizlial.com/oto-aksesuar/ses-ve-goruntu-sistemleri/kamosonic-4063-usb-sd-mmc-kartli-cd-mp3-player-251481_31.099.8184.0001.htm[/CODE]

bu hoşuma gitti bir bak istersen fiyatta :194.31 TL + 1 TL kargo var taksit seçenekleri için siteye bak istersen

Bu 2 teybinde amphi çıkışı oldugunu tahmin ediyorum pek farkları yok ama sony yazısı bile başka gorunuyor ya

Kamosonic e yaklaşma bile biz arkadaşa aldık ii teyip baya kullandık ama 6 ay sonra yazıları gider kumanda zaten allahlık ses cıkışları fena değil tabi ses ot gibi cıkıyor.

Ben sony tavsiye edrim oyle 50W 45W falan yazdıgına bakma 50W de ses bırrt etmeye başlar yani %10Thd de 14.4v belki ortalama 25w verirler 14.4v dan daha yuksegini beklleme elektrik kurallarına aykırı :) Kamasonic hariç LG ve SOny alabilirsin

Kamosonic 4063 USB SD/MMC Kartlı Cd Mp3 Player 251481 Ürün Açıklaması ( 111.76 USD + KDV) :

THE SOUND OF FREEDOM

TÜM HARWARD markalı ürünleride bünyesinde barındıran KAMOSONIC ÜRÜNLERİ EURO STANDARTI CE BELGELİDİR

208 Sınırsız servis noktası ve 2 yıl sınırsız garanti

USB Port Özellikleri:

USB 2.0 Portu sayesinde Dijital USB Mp3 çalarınızı aracınızda da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Mp3 çalarınızı ön panel üzerindeki USB porta takmak.

USB çalarınızdaki parçaların kontrolünü ön panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. (Bir sonraki/ bir önceki parça vs.)

SD KART YUVASI

Sd kartınızdaki mp3 lerinizi dinleyebilirsiniz.SD ve MMC kartlarınızı da USB porttaki kullanım şeklinde olduğu gibi kullanabilirsiniz. 1 GB’ye kadar SD ve MMC kartları destekler

ESP : En son teknoloji ile geliştirilmiş Anti -şok (atlama yapmama) özelliğidir.Track ve Mp3 cd lerinde dahi atlama yapmaz

SUPER TUNER : En son teknoloji ile geliştirilmiş Radyo arama özelliğidir.

CD / MP3 Özellikleri:

Çok renkli LCD Ekran

USB & MMC/SD Girişli

CD/CD-R/CD-RW/MP3/WMA

Çıkarıbilir Ön Panel

RDS

AM/FM 30 Hafızalı Radyo

Otomatik Kanal Ayarlama

Otomatik Cd Yükleme

Elektronik Şok Koruma Sistemi ESP

Elektronik Ses/Tune/Balance/Fader/Treble

Ayarı

Subwoofer Çıkışı

4 x 50 W Çıkış Gücü

Kart Kumanda

ISO Bağlantısı

Aux Girişi

31.099.8184.000101t4.jpg

http://www.hizlial.com/oto-aksesuar/ses-ve-goruntu-sistemleri/kamosonic-4063-usb-sd-mmc-kartli-cd-mp3-player-251481_31.099.8184.0001.htm[/CODE]

bu hoşuma gitti bir bak istersen fiyatta :194.31 TL + 1 TL kargo var taksit seçenekleri için siteye bak istersen

Please register to see this content.

kardeşim ben baktımda ürün özellikerine 4x25 W yazıyor bi bakarmısın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...