Jump to content

Media Player 12 ( İspanyolca )

erciyes01

Recommended Posts

3122.jpg

Medya sevenler tarafından medya sevenler için tasarlandı. Windows Media Player 12 her zamankinden de fazla müzik ve video yürütüyor.

Daha fazla medya…

Windows Media Player 12 3GP, AAC, AVCHD, MPEG-4, WMV ve WMA dahil olmak üzere popüler olan pek çok ses ve video biçimleri için yerleşik destek içerir. Ayrıca çoğu AVI, DivX, MOV ve Xvid dosyasını destekler.

…daha fazla yerde

Yeni Burada Yürüt özelliği, evdeki Windows 7 çalıştıran diğer kişisel bilgisayarlara veya uyumlu aygıtlara müzik ve video akışı sağlar. Uzak Medya Akışı sayesinde yoldayken de evdeki müzik veya videolarınızın keyfini sürebilirsiniz.

Yeni kayıttan yürütme modları

Yeni Şimdi Yürütülüyor modu bir minimalizm çalışmasıdır: Yalnızca ihtiyaç duyduğunuz denetimleri gösterir, böylece sizinle müziğiniz veya videonuz arasına hiçbir şey giremez. Kayıttan yürütme denetimlerinin bulunduğu yeni görev çubuğu küçük resmi, önizlemeyi kolaylaştırır ve eğlenceli hale getirir.

Daha kolay, daha eğlenceli

Not : Media Player 12 yi kurup denemek icin katılımsızdır. Yabancı dil ispanyolcadır.

http://rapidshare.com/files/381955665/WMP12.rar

xp icin ve diger islerim sistemlerinde de calısır arkadaslar.

size kendi pc me kurdugum media player 12 nin resminide cekip koyuyorum

daha cıkmadı , olmaz böye bir sey diyen arkadaslar resme bakıp gercegi görebilir.

Şuan benim kullandıgım isletim sistemide xp dir.

4813.jpg

beta yazıyor başlık çubuğunda beta ise neden programlara beta yazılmıyor bu forumda anlamıyorum. gom playerın resmi sitesinde ve download.comda 5015 sürümü var herkes 5017 sürümü diye yayınlıyor burda. final mi beta mı kimse bi şey demiyor. KMplayer 1.4.36 diye bi sürüm dolanıyor ortada ancak resmi sitesinde biz çıkarmadık henüz, son sürümü 1.4.35 deniyor yapımcıları tarafından.

katılımsız program yapımcıları bi adım öndeler programların yapımcılarından bile. hayret valla.

edit:harf

12 si çıksa nolur 13'ü çıksa nolur deişen ney yine aynı izliyosun filmi hem gördüğüm kadarıyla 11 den farkı yok atın biton skin olsun 14-15 birde katılımsız yapmış ya arkadaşım valla açtığın konularada baktım ne kadar gereksizsin

xp icin ve diger islerim sistemlerinde de calısır arkadaslar.

size kendi pc me kurdugum media player 12 nin resminide cekip koyuyorum

daha cıkmadı , olmaz böye bir sey diyen arkadaslar resme bakıp gercegi görebilir.

Şuan benim kullandıgım isletim sistemide xp dir.

4813.jpg

verdigin sey yillardir var..hatta kendi isletim sistemimde kullanmıstım

yeni birşey degildir arkadaslar atlamayın

12 si çıksa nolur 13'ü çıksa nolur deişen ney yine aynı izliyosun filmi hem gördüğüm kadarıyla 11 den farkı yok atın biton skin olsun 14-15 birde katılımsız yapmış ya arkadaşım valla açtığın konularada baktım ne kadar gereksizsin

bende seninkilere baktım sen cok cok daha gereklisin. anlamsız yorum yapıp siteyi mesgul edicegine. bak isine gelmiyorsa indirme.

sana git indir yada illa bir sey yaz diyen mi oldu..

diger elestilere gelince biraz pozitif olun. isine gelmeyen indirmez. olur olmaz seyler yazıp kendinizi göstermeniz anlamsız.

ilgi duyanlar icin actım konuyu. bende biliyorum yeni olmadıgını.

herseyi cok bilen uye arkadaslar..

Tsk ederim saolsın. uzun yıllardır bu sitede bulunuyorum. kendi capımda kendi yetenegimle birseyler yapıp genel kullanacılar icin

iyi niyet cercevesinde bir paylasım yapıyorum.

simdi bu sekilde bir yaklasım da bulunup bir ton laf yedimi insan ister istemez stres yasanıyor. yanlıs anlasılma veya sıkıntı oldu ise tüm arkadaslardan ve senden özür dilerim.

burda kimse kimseyi tanımaz, Biraz saygı cercevesinde hallolmucak sey yoktur.

Selam ve dua ile..

Tsk ederim saolsın. uzun yıllardır bu sitede bulunuyorum. kendi capımda kendi yetenegimle birseyler yapıp genel kullanacılar icin

iyi niyet cercevesinde bir paylasım yapıyorum.

simdi bu sekilde bir yaklasım da bulunup bir ton laf yedimi insan ister istemez stres yasanıyor. yanlıs anlasılma veya sıkıntı oldu ise tüm arkadaslardan ve senden özür dilerim.

burda kimse kimseyi tanımaz, Biraz saygı cercevesinde hallolmucak sey yoktur.

Selam ve dua ile..

Sen İşine Bak Kardesim Bos Ver Milleti Konusur Konusur Susarlar... ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...