Jump to content

Ses Kartı

ScriptKiddie

Recommended Posts

Bu destekleme desteklememe meselesi değil ki Driveri varsa eğer XP 64bit için destekler. Anakartım destekliyor mu desteklemiyor mu diye sorsan daha mantıklı olur. Creativein sitesinde XP 64bit için driveri var mı bir bak. Yoksa driver olmadığından tanımaz XP64 bit.

• 2 years yıl...
Valla anakartım daha yeni Intel D946GZIS sitesinde Şöyle yazıyor

Requires a 64-bit processor - either Intel Pentium 4 with EM64T or AMD Athlon? 64 processor[/CODE]

İlk olarak duzeltmek gerekırse kartın yenı degil, ama sen yenı almıs olabilirsin,

neyse kartında iki adet PCI 1X soketin var,bunlardan bırıne ses kartını takabilirsin, ancak XP kullanman sartıyla, vistada duzen farklı ıslıyor,arkadasların soyledigi gibi sorunsuz calısması gerekıyor, INTELden kartını ınceledım ancak buraya koyabilecegim bır yazı bulamadım, referans ıcın,

Sormamda sakınca yoksa eger, anakartın MAX DDR2 800 ve onboard ekran kartı tasıyor oyun ıcın degıl, ev sineme sıstemı ıcın mı kulanıyorsun acaba makıneyi ? Ses kartı almak ıstemen neden?

[u]CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1[/u]

Please register to see this content.

Zaten anakartında 7.1 destegi var ki bu alacagın kart da cok saglam bir kart degil,harıcı ses kartı perf. daha iyi olacaktır elbette ancak, SES sistemin iyi degılse farkı kulaklarınla anlayamıyacagını dusunuyorum,

kolay gelsın :D

• 2 ay sonra...

Aşağıdaki adresten Windows XP Professional x64 driverini indirebilirsin.

http://tr.creative.com/support/downloads/download.asp?MainCategory=1&nRegionFK=&nCountryFK=&nLanguageFK=&sOSName=Windows+XP+Professional+x64+Edition&region=2&Product_Name=Live%21+24-bit&Product_ID=10315&modelnumber=&driverlang=1033&OS=23&drivertype=0&x=29&y=13

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...