Jump to content

Vidimov V1.2

KintaRo
 Share

Recommended Posts

VidimoV 1.2

vidimov-kapak.png

Program Hakkında:

Film izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Site site gezerek film arama derdine son! VidimoV'u indirin, istediğiniz filmin adını yazın ve tıklayıp izlemeye başlayın. Hepsi bu kadar. VidimoV, rahat ve güvenli bir şekilde, film sitelerindeki gibi ordan burdan fırlayan ve aldatıcı reklamlar olmadan film izlemenize olanak sağlar. Sizlere Türkçe dublaj, Altyazılı, Türk filmleri gibi başlıklar altında istediğiniz türdeki (Korku, Aksiyon, Dram vs) filmleri seçerek tek tıklama ile izleme imkanı sunuyoruz. Bir film ismine tıkladığınız zaman o film hakkında yönetmen, süre, puan gibi bilgilere de ulaşmış olursunuz. Log penceresinden hangi filmleri izlediğinizi görebilir, İzlemek için bir filmi açtığınızda eğer film birden çok alternatiften oluşuyorsa hangilerini izleyip izlemediğinizi görebilirsiniz. Beğendiğiniz filmleri Favoriler bölümüne ekleyip, favori listenizi oluşturabilirsiniz. En iyiler Listesi'ne girerek imdb, beyazperde gibi ünlü sinema sitelerinin top listlerine ulaşabilirsiniz. Veritabanımız her gün güncellenmekte olup, her gün onlarca yeni film, belgeseller ve diziler eklenmektedir.

Program Özellikleri:

vmi-1.png Sitelerin top listesi için "En İyiler Listesi" bölümü,

vmi-1.png Favori filmleriniz için "Favoriler" bölümü,

vmi-1.png Film arama özelliği ve detaylı sonuçlar,

vmi-1.png İzlenen filmlerin geçmişini tutma,

vmi-1.png Alternatif part sistemi,

vmi-1.png Kullanıcı dostu arayüzü,

vmi-1.png Hızlı ve kolay kullanım,

vmi-1.png Düşük ram ve cpu kullanımı,

vmi-1.png Gelen geri bildirimler doğrultusunda otomatik düzenleme ve güncelleme sistemi,

vmi-1.png Kullanıcı sistemi,

ve daha birçoğu ..

Ekran Görüntüleri:

Ana Pencere

phoca_thumb_l_vidimov-anaekran.png

Film Listeleme

phoca_thumb_l_vidimov-filmliste.png

Film İzlerken

phoca_thumb_l_vidimov-filmizleme.png

En İyiler Listesi

phoca_thumb_l_vidimov-eniyiler.png

Favoriler

phoca_thumb_l_vidimov-favoriler.png

Film Arama

phoca_thumb_l_vidimov-arama.png

Log Kaydı

phoca_thumb_l_vidimov-log.png

Kullanıcı Girişi

kullanicieklendi.png

Güncelleme

guncelleme.png
Ayarlar

ayarlar.png

Notlar:

- VidimoV sizlerden gelecek geribildirimler doğrultusunda geliştirmeye devam edilecektir. Programı kullanırken bir hata ile karşılaşırsanız iletişim bölümünden ya da Video sorun bildir tuşuna basarak bizlere hata ayrıntısını gönderirseniz programın geliştirilmesi için katkıda bulunabilirsiniz.

Sürüm Notları:

Program v1.2

List iconları değiştirildi.

Direk izle özelliği eklendi;

- Film listesi
- Favoriler
- Arama
- Log
- En İyiler 

Ayarlar bölümüne yeni özellikler eklendi.

Ana giriş değiştirildi.

Kullanıcı ekle bölümü değiştirildi.

Yükleyici geliştirildi.

Uninstall özelliği düzenlendi.

Altyazılı film ayarlarından sonra çıkan progressdeki sorun düzeltildi.

Yardım bölümü eklendi.

Program v1.1

Ayarlar ve İstatistikler bölümü eklendi.

Uninstaller özelliği eklendi.

En İyiler, Favoriler, Arama ve Log bölümlerinde iyileştirmeler yapıldı.

Yan uygulamalarda iyileştirmeler yapıldı.

Gerekli yerlere ilerleme çubukları eklendi;

- Film açılışı

- Altyazı durumu

- Yedeklemeden geri dönüş yaparken

- Uninstall

- Font

Listelere sağ tık menüleri eklendi.

Görünüm olarak iyileştirmeler yapıldı.

Film listesinde kategori yazıları çıkartıldı.

Ana giriş ekranında iyileştirmeler yapıldı.

Duyuru bölümünde iyileştirmeler yapıldı.

Film süre bilgisini dakikadan, saat şeklinde düzenlendi.

Ek koruma özellikleri eklendi.

Movshare videolarındaki alt çubuk sorunu düzeltildi.

Font sorunu düzeltildi.

Savaş-Tarihi kategorisine ait filmlerde yapısal düzenlemeler yapıldı.

Program v1.0

- Beta sürümü yayınlandı .. 

Download:

http://www.vidimov.com/yazilimiindir.html[/CODE]

Destek:

Resmi Sitemiz:

http://www.vidimov.com

http://forum.vidimov.com

Teknik Konular:

[email protected]

Destek:

[email protected]

Proje:

spydevil - [email protected]

Geliştirme Ekibi

KintaRo - [email protected]

egemynet - [email protected]

Edited by KintaRo

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

indirdim süper bence site site doluşıp üye olup film izleme dönemi bitti ellerinize sağlık.indirecek arkadaşlara tavsiye ederim reklam içermemeside ayrı bi güzellik katıyor.

Edited by Dante_Imp

Arkadaşlar kurulum tamamlandıktan sonra vidimov.exe programında Avira 9 virüs tespit ediyor. Ve ardından Vista Sp2 iki defa reset attı. Haberiniz olsun.

Yanlış alarm olabilir. Ama Avira ile 2 defa tespit edilince reset atıldı. Dikkatli olmalı. Aynı zmanda paket şifreli. Winrar ve 7zip programının açabileceği bir şekilde paketlenmiş ve şifre konulmuş. İsterseniz dikkat edin.

Edited by spilay

@spilay arkadaşım bu tür programlarda antivirüsler virüs bulabilir. ama kafanıza takmayın.

bu arada kintaro hocam program çok güzel olmuş emeğinize sağlık. program yapımında emeği geçenlere selam olsun...

tek eksik uninstall özelliğinin olmaması. yükleyen hep kullansın silemesin diye mi koymadınız? :D smart install maker kullanırsanız yüklemede sizin için çok daha iyi olacaktır.

Arkadaşlar kurulum tamamlandıktan sonra vidimov.exe programında Avira 9 virüs tespit ediyor. Ve ardından Vista Sp2 iki defa reset attı. Haberiniz olsun.

Yanlış alarm olabilir. Ama Avira ile 2 defa tespit edilince reset atıldı. Dikkatli olmalı. Aynı zmanda paket şifreli. Winrar ve 7zip programının açabileceği bir şekilde paketlenmiş ve şifre konulmuş. İsterseniz dikkat edin.

ilk önce programı yayınlamadan önce avira ile tarattırdım herhangi bir uyarı vermedi(ayrıca bu proje üzerinde 4-5aydır uğraşıyorum birçok defa açtım kapattım, full sistem taraması yaptığım zamanlar herhangi bir uyarı almıyordum virüs var diye en son güncelleme olduğu halde)

zip dosyasının şifreli olmasının nedeni sadece program doğrultusunda açılabilmesi diğer kişilerin kullanımını engellemek ve şifreli olmasının kötü bir yanı nedirki ?

programı win7 32bit, vista 32bit, winxp 32bit de defalarca denedik problem almadık diğer bir olay ise bu iş o kadar basit değilki tarattırmadan yayınlayalım ..

@djonur007

evet haklısın onu zaten yapılacaklara koydum, v1.1de birçok özellik ve font olayına çözüm sunacam uninstall özelliğide eklenmiş olacak...

Arkadaşlar daha dün yayına geçtik beta sürümüyle elbet hatalarımız olacak ilginiz için tşk :closedeyes:

@spilay;

Öncelikle bu forumda yeni kullanıcılar değiliz ayrıca buda yaptığımız ilk program değil. Zannımca uzun zamandan beri belli bir güvenirliği kazandık ve bunuda virus, trojan gibi gereksiz ve çocukça şeylerle zedelemek aptallık olurdu. OtoKur gibi hazırladığımız programlar binlerce kişi tarafından indirilip kullanılmakta. Yargısız infaz yapmadan önce biraz araştırma yapmanızı öneririrm. Sisteminizdeki sorunlardan dolayı bizi suçlamanız yersiz. Ayrıca biz dünkü çocuk değiliz ki bir iş yapmadan önce hazırlığımızı yapmayalım. Zannediyomusunuz ki programı kodlayıp direk yayınladık. Nod32, Kaspersky, Avira vs. Tüm tarayıcılarla test ettik ve ondan sonra yayınladık. Konu başlığına da beta yazdık ki kullanıcılar hatalarla karşılaştıklarında bizlerle paylaşsın ve programı beraberce geliştirelim. Ama bu geribildirimlerin bu şekilde yıkıcı değilde yapıcı olmasını dilerdik. Herneyse takdir yine siz kullanıcıların...

@djonur007;

Geribildirimlerin için teşekkürler. Önerileriniz bizim için çok değerli ve hemen yapılacaklar listesine eklendi.

sağolasın kardeşim işime yarar bir program eline emeğine sağlık...

DİKKAT: Teşekkür Etmek İstiyorsanız 256dxr5.jpg Butonunu Kullanmanız Gerekmektedir.

Edited by Nash

Aldığınız hataları belirtilen mail adreslerinden bize iletirseniz çok memnun oluruz ilgilenen arkadaşlara tekrar teşekkürler ..

4.Kezdir indiriyorum fakat bu şekilde indiriyor.

sshot1ce.png

sonu .exe uzantılı öyle görünmemesi lazım bende biraz önce indirdim normal görünüyor sonuna .exe koyup denesen?

sonu .exe uzantılı öyle görünmemesi lazım bende biraz önce indirdim normal görünüyor sonuna .exe koyup denesen?

Tamamdır sonuna exe koyunca oldu.Alternatiflerle birlikte hepsini indirdim öyle çıktı.Bende anlamadım.Neyse sonunda oldu ya.Emeğinize sağlık.

Arkadaslar programa ve size guvenim sonsuz. Sistemimde Avira yuklu ve programi calistirdigim anda ciyak ciyak otmeye basladi.. Bunu internete baglandigi icin yapiyor galiba?

Basarilarin(iz)in devamini dilerim. Ayrica kodlama AMS mi? Yoksa VB(.net) mi? Tahminimce AMS (Kintaro'yu taniyoruz sonucta ;))

Saygilarimla,

CCoder.

aynısının bırde programlar ıcınde olanı olasa super mesela bırden fazla program ıcınde buluncak guncelle dedıgımızde bu programın yenı versıyonu bulunmustur ındırmek ıstermısınız gıbısınden bu calısmanızı cok begendım basarılarınızın devamını dılıyorum

Arkadaslar programa ve size guvenim sonsuz. Sistemimde Avira yuklu ve programi calistirdigim anda ciyak ciyak otmeye basladi.. Bunu internete baglandigi icin yapiyor galiba?

Basarilarin(iz)in devamini dilerim. Ayrica kodlama AMS mi? Yoksa VB(.net) mi? Tahminimce AMS (Kintaro'yu taniyoruz sonucta ;))

Saygilarimla,

CCoder.

Program AMS ile yaklaşık 5 ay gibi bir süre içerisinde yazılmıştır. Film Güncellemeleri ve eklemeleri ise sürekli yapılmaktadır. Program kurulduktan sonra zaman zaman güncelemeyi çalıştırırsanız sürekli yeni filmleri de takip edebilirsiniz.

Edited by egemynet

Ellerinize Saglık .... Tebrikler ...

Soru 1 : Bu uygulamanın PC deki Filimleri İzlemem ve Arşivlemem İçin Olanı Yapılabilirmi.

Soru 2 : Online Net aracılıgıyla ızledıgım Fılımlerı Kaydetme Özelliği Mevcutmudur.

Proğramı indirdim yarın işyerinde deneyeceğim ve detaylıca inceleyeceğim KintaRo.

Tekrardan ellerinize emeğinize sağlık.