Jump to content

Ygs De Şaibe Olduğu Kesin Buyrun Kanıt

alixboy33

Recommended Posts

• Replies 74
  • Created
  • Last Reply
sende ver de O zaman GBT baksınlar :rolleyes::clapping:

TC kimlik nasıl sakıncali bir şey olmuyor kardeşim gözünde.

TC kimlik no yeterki Kötü birsinin eline geçmesin.

Mesela Kişiye ait bir TC - Kimlik no ile sahte kimlik basarlar sonra ütüne adına ait her türlü işlemi rahatlıkla yaparlar ..

Oda kalmadı üzerine sahte şirket işyeri açarlar üstüne bir sürü naylon fatura keserler yine cezayı çeken TC kimlik sahibi olur.

Üzerine Kredi Kartı alırlar güzel harcarlar sonra ödeyen TC-Kimlik no sahibi olur.

Anla artık Zararlımı deyilmi hala Gözünde. Daha Aklına Gelmiyecek şeyler yapılır TC kimlikle.

vay be bu kadar şey yapıla biliyor mu?

o zaman kimlik fotokopimizi kimseye vermememiz lazım!

oysa nereye başvursak istiyorlar...

ben şaibe olacağını zannetmiyorum ösym işte hangi işi doğru yaptı ki bunu yapsın hatalı okumuşlar optikleri

EDİT:Başka forumlardada bu konu açılmış ve çocugun skk hizmet dökümünü bile çıkarmışlar 12 yaşında işe girmiş 5 gün çalışmış : ) çok karışık bişey olmuş ösym açıklama yapsa iyi olur kimseye güvenimiz kalmadı!

TC kimlik no önemli değil diyen değerli abime yukarıdaki satırları dikkatlice okumasını tavsiye ederim, hatta altını da çizeyim;

çocugun skk hizmet dökümünü bile çıkarmışlar 12 yaşında işe girmiş 5 gün çalışmış

Oynanmış bu resim ile. Mümkün değil.

Yok Efe sabah kimlik nosu da vardı adamın kendim baktım oynanmamış :)

TC kimlik no önemli değil diyen değerli abime yukarıdaki satırları dikkatlice okumasını tavsiye ederim, hatta altını da çizeyim;

Eke58 sabahtan beri anlatmaya çalışıyorum ama nafile. Adam sallayarak T.C. kimlik numarası bulacaktı bana. :D Şimdi normal T.C. kimlik no sorgulama bile cilt aile sıra ve birey sıra no olmadan kimlik no vermiyor. Deneyebilirsiniz.

sazanlar ortaya çıkıyor :D photoshop :D

... Sabah burada kimlik numarası vardı kendim baktım shop falan değil. Sakıncalı olduğu için kimlik numarasının kaldırılmasını biz(yani üyeler) istedik.

Çok bilmiş sazan! Sabah burada kimlik numarası vardı kendim baktım shop falan değil. Sakıncalı olduğu için kimlik numarasının kaldırılmasını biz(yani üyeler) istedik.

Abi yavaş ol.Boşver...Biz biliyoruz sazanları da sen bu kadar sert olursan hoş şeyler olmaz.

Gönüller kırılmasın, sakin olalım.

sende ver de O zaman GBT baksınlar :rolleyes::clapping:

TC kimlik nasıl sakıncali bir şey olmuyor kardeşim gözünde.

TC kimlik no yeterki Kötü birsinin eline geçmesin.

Mesela Kişiye ait bir TC - Kimlik no ile sahte kimlik basarlar sonra ütüne adına ait her türlü işlemi rahatlıkla yaparlar ..

Oda kalmadı üzerine sahte şirket işyeri açarlar üstüne bir sürü naylon fatura keserler yine cezayı çeken TC kimlik sahibi olur.

Üzerine Kredi Kartı alırlar güzel harcarlar sonra ödeyen TC-Kimlik no sahibi olur.

Anla artık Zararlımı deyilmi hala Gözünde. Daha Aklına Gelmiyecek şeyler yapılır TC kimlikle.

Ticaret Hukuğu okuyormusun?

----

Resime sahte diyenleri gördüm.Konu ik açıldığında konuda verilen tc kimlik ile sonuca baktım.Resim malesef doğru,sahte değil yani

exi23 foto nun sahte olmadıgını bende biliyorum photoshop diyen arkadaşlar için sazan demiştim ilk önce yazılanları iyi oku,doğru anla sonra gel bişeyler yaz!

grasp yazdıklarından tam tersi anlaşılıyor. Sen nasıl o kelimelerle o düşünceyi anlatmak istedin pes doğrusu! Neyse uzatmayalım.

mynette t.c numarası vardı.bir haberin yorumunda geçiyordu

http://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=963[/CODE]

osym den sorgulattım resimdekinin aynısıydı.maalesef fake değil :(

net olarak 27,5 Türkçe,26,5 Matematik,2,75 Fen yapmışım aldığım puan 258

Arkadaslar dün banada denk gelmişti sorgulattım resimdekilerle doğru. Ancak iletilerin hepsini okursaniz zaten ÖSYMden acıklama gelmiş diye bir arkadas yazmis. Görme özürlüler icin uygulanan birşey bu. Bütün soruları cevaplıyorlar ancak sadece Türkce netleri yazilio. Giren cocuğunda Mersinde bir ailenin çocuğu olduğunu okumuştum. Ortada haksızlık felan yok.

bu kadar olaydan sonra ben sahsen hicçbir acıklamaya ınamıyorum istediği acıklamayı yapsın ösym. su sınava giren rastgele 10 kısı secin netlerini ve ya puanlarını sorun en az 5 kısınn puanlarnda veya netlernde sorun var. Ben kendim magdur oldum ösym merkezinede gittim mersinde oturuyorum. bana 2. bi dilekce yazdrırp elden teslm aldılar ama yıne ne cvp ver ne de herhangi bi acıklama. öğrencileri sadce işlem yapan makına sanıyorlar bu tur seylerden sanki anlamıyoruz. herseyin ıcınde ayrı bır politika var.

ösym durup dururken senin netlerinle niye oynasın.eğer şaibe olayı varsa torpilli kişilerin netini yükseltir seni aşagılara çekmez.herkesin 1 2 3 net aşagı geliyor zaten.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...