Jump to content

Windows 7 Modifikasyon İşlemleri

Share

Recommended Posts

Windows 7 Modifikasyon İşlemleri

Windows 7 Editlenecek Dosya Listesi Anlatım - YeNiÇe®i

Vista - Windows 7 Kurulum Sonrası Komut çalıştırma Anlatım - morning

Windows 7 Görsel Değişim Paketi Anlatım - YeNiÇe®i

Windows 7 İçin Yeni Güncelleme Paketi 10.1 Anlatım - YeNiÇe®i

Windows 7 Katılımsız Yapma Anlatım - djonur007

Windows 7/vista Driver Packs Integrator Anlatım - djonur007

Windows 7'e Güncelleme Entegre Yapımı Anlatım - YeNiÇe®i

Windows 7'ye Update Paketi Ve ürün Anahtarı Ekleme Anlatım - mephistooo2

Windows Vista/7'ye Sata Sürücülerini Entegre Etme Anlatım - morning

Windows 7 Build 2010 $oem$ Anlatım - dokumaci

vLite İle Bileşen Çıkarma Anlatım - Solariz

Windows 7 X86 / X64 Nasıl Birleştirilir? Anlatım - XC*LUSiVE

Size özel Windows 7 Hazırlayın Anlatım - xmuratx

Windows 7 Kurulumunda özellikleri Açmak/kapatmak Anlatım - morning

Windows 7'ye Addon Yapmak Anlatım - DePPoL

Windows 7 Kurulum Ekranını Değiştirme Anlatım - YeNiÇe®i

Windows 7'yi Crack Olmadan Full Kullanın Anlatım - mephistooo2

Windows 7-Vista için $OEM$ Activation v3.4 - BIOS Mod ve Loader Yöntemi Anlatım - mephistooo2

Windows 7 kurulum imajının regeditini yani kayıt defterini kurulu sistemde düzenlemek Anlatım - morning

Windows 7 Lisansını Yedekleyin & Geri Yükleyin Anlatım - mephistooo2

RETAIL Windows 7 için Offline Aktivasyon Anlatım - mephistooo2

Forumda gördüğüm her başlığı eklemeye çalıştım. Eksiklerimi bildirirseniz bu başlığa ekleriz.

Moderatör'ler bu başlığı sabit yaparlarsa çok iyi olur...

İyi günler...

Anlatılmasını istediğiniz dersleri lütfen bu başlık altında belirtiniz...

Düzenleme Nedeni: Linkler aktif link haline getirildi. Edited by djonur007

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

djonur007 kardeşim iyi bir düşünce ve ihtiyaç vardı buna lakin şu linkleri morningin xp anlatımı sıralaması konusundaki gibi aktif link yaparsan bence daha iyi olur.

Birşey daha diyeceğim.Bu aktif linkleri mesela puntosunu biraz biyik ve farklı bir renk yaparsan dahada güsel olur.

Edited by recep demirci

morning'e dedimki şöyle güzel bir anlatım yap, konularıda bunun gibi sırala, dedi ki birkaç program üzerinde çalışıyorum onların anlatımını yapıp konuları sıralacağım. ben morningden bekliyordum senin yaptığın iyi olmuş ha bir de modlarım yada editörlerim bunu işletim sistemi modifikasyonları anlatımına koyarlarsa makbule geçer. aslında anlatım yapılacak çok şey var ama neyse bekliyoruz uzmanlardan konu anlatımı. xclusive'in imaj birleştirme konu anlatımı vardı onu koymamışsın, birde vlite ile bileşen çıkarma var, ne kadar sorunlu olsada sadece bazı dosyaları çıkartınca yapıyor onlarıda yapan anlar zaten, bir de bu var MicrosoftDeploymentToolkit ile yapma, Windows 7 Kurulumunda özellikleri Açmak/kapatmak, Windows 7'ye Addon Yapmak,

@sercery_07 - kardeş bilader değil birader olacak, bir kaç yerde rastgeldim hep bilader diyon, TÜRKÇE'de bilader var mı?

Edited by muharremerd

çok güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık bütün üstadların emeği geçmiş hepsinin eline

icon13.gifDİKKAT: Teşekkür Etmek İstiyorsanız t_thanks.gif Butonunu Kullanmanız Gerekmektedir.

Edited by Atilla

Konuları birleştirdiğin için çok teşekkür ederim.Ayrıca anlatımları yapan arkadaşlarımızın klavyelerine sağlık :D

icon13.gifDİKKAT: Teşekkür Etmek İstiyorsanız t_thanks.gif Butonunu Kullanmanız Gerekmektedir.

Edited by Atilla

Ben bugün waik ile win7 ye güncelleme entegresi ve iso oluşturmayı anlatırım sanırım.İstek olursada anlatırım.

Konunun altına istekler kısmı da yazda istekleri görüp ona göre hazırlayalım kendimizi :)

waik'le yapımıda anlatırsan sevinirim ben yapamadım

özellikle diğer sürümlerin çıkartılmasını

şimdiden teşekkürler

Ben açacaktım sen açmışsın.Boşver iyi olmuş önemli olan kimin açtığı değil konunun işlevi.

Yapılması gereken ve şu anda aklıma gelenbirkaç anlatımı ise sıralayayım.

Bunları herhangi birimiz de yapabilir.

Yani kendim yapayım diye yazmıyorum.

* RT 7 Lite kullanımı ve uyarılar (bileşen silme vs.)

* 7Customizer kullanımı

* DISM rehberi ve Mr Jinje DISM Tool (

Please register to see this content.
) kullanımı

* Windows Vista-7 WIM imajları anlatımı,XP'den farkları,Mount-Unmount nedir,ve GImageX kullanımı.

* WAIK Rehberi (bunu ben yapamam sanırım,işi iyi bilen birinin anlatması daha uygun)

* WIM imajındaki regeditin kurulu sistem üzerinden düzenlenmesi (Yani kurulum imajının regeditinin direk düzenlemesi) - TAMAMLANDI!

Edited by morning

ya kardeş sen bu anlatımları yapsam mı diye nie söylrniyosun ki hiç durma anllatım yapalım yapın yapılsın ki bu konu ve anlatımlarında olobildiğince kişi faydalanabilsin.

haa bu arada kendin açmış gibi özen göster ki xp modifiyeli anlatım gibi booolll içerikli güzel bir konu olsun

morning kardeş

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=141783[/CODE]

Yukarıda yazdığım anlatımlardan sonuncusunu yaptım :) Eklersen sevinirim.Anlaşılır bir şekilde ekle ama.Ben başlık karakter limitinin azizliğine uğradım :D

mornig RT 7 lite daha beta sürümünde ben derimki anlatımı full sürümü çıkınca yapalım.(kim yapacaksa) ben şuan sadece 7Customizer kullanımını anlatabilirim.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...