Jump to content

Lubuntu 10.04: Netbook'lar Için En Iyi Os

Recommended Posts

Lubuntu 10.04: Netbook'lar için en iyi işletim sistemi

Lubuntu_1.jpg

Lubuntu.

Sâdece netbook’lar değil, konfigürasyonları düşük bilgisayarların çoğu için de modern ve hızlı bir işletim sistemi var… Adı Lubuntu , sürümü 10.04. Bilgisayarı hızlı olan, ama boşa bellek ve işlemci gücü harcamak istemeyenler, işletim sisteminin hızlı tepki vermesini isteyenler için de ideal. “En hızlı” değil, ama en iyi...

Arkasında Ubuntu uyumluluğu var. Dolayısıyla birçok program uyumlu ve donanım desteği olağanüstü. Ubuntu bazlı yeni dağıtımların en hızlısı. CrunchBang Debian yoluna sapmayı tercih ettiği için, meydan ona kaldı. Sâdece netbook’lar değil, konfigürasyonları düşük bilgisayarların çoğu için de modern ve hızlı bir işletim sistemi var… Adı Lubuntu, sürümü 10.04. Bilgisayarı hızlı olan, ama boşa bellek ve işlemci gücü harcamak istemeyenler, işletim sisteminin hızlı tepki vermesini isteyenler için de ideal. “En hızlı” değil, ama en iyi... Arkasında Ubuntu uyumluluğu var. Dolayısıyla birçok program uyumlu ve donanım desteği olağanüstü. Ubuntu bazlı yeni dağıtımların en hızlısı. CrunchBang Debian yoluna sapmayı tercih ettiği için, meydan ona kaldı. Son kullanıcıya...

inş ubuntu nun netbook remiz sürümü gibi değildir :D tam bir fiyasko ona benzemesinde ne olursa olsun.

hayır arkadaşlar bu lxde masaüstünü kullanıyor eski pcler ve netbook gibi sistemler bu masaüstü ortamı ile çok hızlı çalışıyor.Bunu debian ve benzeri dağıtımlarada kurabilirsiniz

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...