Jump to content

Satılık 2.el Bilgisayar-monitör Değişti

mai_brs

Recommended Posts

AMD Sempron 3000+ 1,8 GHZ İşlemci

MSI MS-7168 Anakart

HDD LABEL 80 GB Harddisk

256 MB DDR400 Ram

LifeView Tv Kart

DVD ROM

NEC Kasa (FSP GROUP FSP250-60GEN POWER)

LG Flatron L1717S LCD Monitör Samsung SyncMaster 793DF Monitör

A4TECH Klavye(Model KM-720)+Mouse(Model OP-620D)

Pc Chips Usb Camera Model:108

Genius Model SP-S110 Speaker (yeni eklendi)

Bilgisayar NEC COMPUTER hazır sistemdir.Toplama değildir.

Eski Fiyat: 350 TL Yeni Fiya TLt : 325 Son Fiyat : 250 TL

Bursa içi elden teslim edilir.Bursa dışı kargo alıcıya aittir...

1555.jpg

1560.jpg

1564.jpg

1415.jpg

max 180 tl eder oda monutırun lcd olmasından kasan tarihi eser modunda zatem amd ler ikinci elde hiç para etmez 180 bile iyi rakamı...adam 400 e sıfır kasa toplar.ekran kartıda onboard..öhöö..

180 TL ye getir ben 10-20 adet birden alırım.... :9

Arkadaşım sen bunu 325 e satamazsın.

"AMD Sempron 3000+ 1,8 GHZ İşlemci

MSI MS-7168 Anakart

HDD LABEL 80 GB Harddisk

256 MB DDR400 Ram"

Can alıcı parçaların en minimal seviyede.

LCD Monitörle taş çatlasa 200-230 arası gider.

Sevgiler.

Arkadaşım sen bunu 325 e satamazsın.

"AMD Sempron 3000+ 1,8 GHZ İşlemci

MSI MS-7168 Anakart

HDD LABEL 80 GB Harddisk

256 MB DDR400 Ram"

Can alıcı parçaların en minimal seviyede.

LCD Monitörle taş çatlasa 200-230 arası gider.

Sevgiler.

naptın hocam 17 lcd ler sıfırı 200tl filan artık 0 ı kimbilir kaç senelik lcd bu....teknikerim ....sen fiyata satacak bul alnından öperim seni..alanıda ayrı öperim bonkörlüğünden dolayı..

yukardaki arkadaşın dediği doğru 499 tl ye 1 gb ramli si sıfır var hazır mağazada 2 yıl garantili fiyat kırmak değil ama ederi bu malesef

ben 499 a daha 1 ay once kasa 2.9core2duo 2gb ram 1gb ekran kartı nvdia kasa 320gb hardisk topladım mecidkoyden senin değin bile kazık makamı...toptancılarda fiyatlar gold vatan bimeks gibi kazıklık abidesi yerlerden daha ii oralara bakın.

ben 499 a daha 1 ay once kasa 2.9core2duo 2gb ram 1gb ekran kartı nvdia kasa 320gb hardisk topladım mecidkoyden senin değin bile kazık makamı...toptancılarda fiyatlar gold vatan bimeks gibi kazıklık abidesi yerlerden daha ii oralara bakın.

Benim dediğmde kazık zaten onboard 1 gb ram 160 gb hdd mağaza dedim toptancıdan alırsam senin parçaları dediğin fiyata

naptın hocam 17 lcd ler sıfırı 200tl filan artık 0 ı kimbilir kaç senelik lcd bu....teknikerim ....sen fiyata satacak bul alnından öperim seni..alanıda ayrı öperim bonkörlüğünden dolayı..

sen tekniker olduğun için bu fiyata almaman çok normal.peki sen tekniker olarak bu pc yi son kullanıcıya yani müşteriye kaça satarsın...?yani benden 180 tl ye satın alırsan başkasına kaça satıcan?

sen tekniker olduğun için bu fiyata almaman çok normal.peki sen tekniker olarak bu pc yi son kullanıcıya yani müşteriye kaça satarsın...?yani benden 180 tl ye satın alırsan başkasına kaça satıcan?

direk satıcı 180 eder eğer esnafsam senden aldığım için üzerine en fazla 50 tl katabilim bana direk esnafa satarsan 150 e alıırıdım senden 200 e satardım 50 kar. okey bu işler boyle..fiyatlarıda araştır teklonijiyi takib et pc nin donanımı külüstür derecesinde.

arkadaş sana dedim ki senin biçtiğin değere itiraz edemem...ama sen öle diyosun diye benim o fiyata inme zorunluluğum yok yani dimi...sen 150 diyosun ben 250 diyorum...sen almayacağına göre bu ürünü , bende sana zorla satmayacağıma göre...hala neyi anlatmaya neyi ıspatlamaya çalışıyosun anlamış değilim...amacın ne çözemedim bir türlü...yıldırma politikasımı bu yaptığın...?

kızmana gerek yok kardeşim . istanbul82 arkadaş sana hem olması gereken fiyatı hemde neden o fiyatı verdigini açıklamış bence onu eleştirmek yerine teşekkür etmen daha dogru çünkü hem sana birşeyler ögretmeye çalışıyor hemde fikir veriyor.

arkadaş sana dedim ki senin biçtiğin değere itiraz edemem...ama sen öle diyosun diye benim o fiyata inme zorunluluğum yok yani dimi...sen 150 diyosun ben 250 diyorum...sen almayacağına göre bu ürünü , bende sana zorla satmayacağıma göre...hala neyi anlatmaya neyi ıspatlamaya çalışıyosun anlamış değilim...amacın ne çözemedim bir türlü...yıldırma politikasımı bu yaptığın...?

kızmana gerek yok kardeşim . istanbul82 arkadaş sana hem olması gereken fiyatı hemde neden o fiyatı verdigini açıklamış bence onu eleştirmek yerine teşekkür etmen daha dogru çünkü hem sana birşeyler ögretmeye çalışıyor hemde fikir veriyor.

Konu Günceldir...Monitör Değişti...Fiyatta indirim yapıldı

benden sana tavsiye satacağın pc nin donanım ozelliklerini yaz ikinci elcileri dolaş o tüplü monutorun 15-20 kuruşluk değri bie yok artık..okey.tavsiye..

pc nin değeri max 150 tl okey..

benden sana tavsiye satacağın pc nin donanım ozelliklerini yaz ikinci elcileri dolaş o tüplü monutorun 15-20 kuruşluk değri bie yok artık..okey.tavsiye..

pc nin değeri max 150 tl okey..

arkadaş yorumların için çok sağol ama mademki bu monitörün 20 kuruşluk değeri yok ALLAH rızası için bi 3-5 tane hediye [beleş] gönderirmisin bana? Yani sana göre çok daha ucuzdur değeri buna itiraz edemem ama öyle bi yorum yapıyorsun ki;Korkuyorum ki benden sana hediye etmemi isteyeceksin bu bilgisayarı.... :)Hatta üstüne para bile vermem gerekicek sanırım alıcı bulabilmem için... :)

arkadaş yorumların için çok sağol ama mademki bu monitörün 20 kuruşluk değeri yok ALLAH rızası için bi 3-5 tane hediye [beleş] gönderirmisin bana? Yani sana göre çok daha ucuzdur değeri buna itiraz edemem ama öyle bi yorum yapıyorsun ki;Korkuyorum ki benden sana hediye etmemi isteyeceksin bu bilgisayarı.... :)Hatta üstüne para bile vermem gerekicek sanırım alıcı bulabilmem için... :)

pardon çok pardon!!!

5 ila 10 tl bile satan varmış

Please register to see this content.

zaman makinesiyle 2003-2004 den filan mı bağlanıyon bize ? o sistem özellikleri hurdalığa ayrılalı..lütfen yazarken araştırıp yazın.!

pardon çok pardon!!!

5 ila 10 tl bile satan varmış

Please register to see this content.

zaman makinesiyle 2003-2004 den filan mı bağlanıyon bize ? o sistem özellikleri hurdalığa ayrılalı..lütfen yazarken araştırıp yazın.!

iddana cevap yazdım sadece tamam 1000ytl bile fiyat isteyebilirisn bilmiyorum yaşın kaç ben sana olurunu söylüyorum kardeşim bu fiyatta konun kaybolur gider çünkü genelde biraz pc den çakan insanlar takılıyo burda okey yalnış anlama.

iddana cevap yazdım sadece tamam 1000ytl bile fiyat isteyebilirisn bilmiyorum yaşın kaç ben sana olurunu söylüyorum kardeşim bu fiyatta konun kaybolur gider çünkü genelde biraz pc den çakan insanlar takılıyo burda okey yalnış anlama.

eyvallah sağolasın...

Konu Günceldir...Fiyatı : 250 TL

kimseye kızdığım yok arkadaşım...kimseyi eleştirdiğim de yok...ayrıca dikkat edersen istanbul82 arkadaşımızın yazmış olduğu her mesajın altında teşekkürümü görebilirsin.aynı şekilde senin mesajının altında da görebilirsin teşekkürümü...yani çok şükür teşekkür butonunu kullanmaktan aciz değilim...farklı görüşlerde olsakta görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkürü bir borç bilirim...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...