Jump to content

Korsan İzleyenin Başını Yakan Film: Hurt Locker!

muselmansuffe

Recommended Posts

traş bunlar ... dava etseler ne olacak. sen korsan yayn sitelere izin ver. sonra oradan korsan indirenlere dava aç. ne ala memleket yav. sanatçılar bile artık şarkıları nete veriyorlar kaset satışı ile değil indirilme sayısı ile ölçüyorlar tutup tutmadığını.

traş bunlar ... dava etseler ne olacak. sen korsan yayn sitelere izin ver. sonra oradan korsan indirenlere dava aç. ne ala memleket yav. sanatçılar bile artık şarkıları nete veriyorlar kaset satışı ile değil indirilme sayısı ile ölçüyorlar tutup tutmadığını.

Dava etseler nemi olacak? Netten indirdiğiniz film yada müziği 24 saat içerisinde silmeniz lazım. 24 saat "tanıdım amaç lı" süre veriyorlar (bu sürede ister cd yada usb atarsınız o ayrı ) 24 saatten sonra halen bilgisayarda veriler duruyorsa bu korsan sayılır. Ne kadar saçma görünsede yasalar böyle.Mesela ttnet bu konularda vatandaşa umursamaz gibi görünebilir 2 ay önce ttnet müşteri hizmetiyle yaptığım bir konuşma beni hayretler içinde bıraktı.Hadi gelen ve giden veri akşını zaten biliyorlar sonuçda adsl hizmetini veren kendileri ama hiç abartmıyorum bilgisayarımda kaç yerel sürücü var (C,D,E) bunları bile söylediler yuh artık dedim korkudan konuşmayı kısa kestim

Gizlenmenin en iyi yolu indirilen dosyanın içeriğinden çok farklı bir isime sahip olması şifreli rar,zip formatında olması

Yine torrent'dan çekerim. Yada gider izlerken indirirm. Sonuçda kim durdurucak? Gelsin dava açsın IP bulsun görelim.

torrent olunca sanki ıp adresin belli olmuyor indirdiğin sitede bütün ıp kayıtları hangi ıp ile indirilmiş hangi ip ile login olunmus hepsi raporlanır :whistle:

nasıl kanıtlıyacağını merak ediyorum :D bahsettiği şey delil bile sayılamaz tamamen göz dağı Biz torrentte leecher yani emiciyiz yasal haklarını arıya bilmesi için seeder yani ekincilere uyarı göndermesi gerekir ekinciler bu uyarıyı dikkate almaz ve dosyayı silmez ise sadece ekincilere dava açabilir ki bu sadece bi olasılık yani çok fazla hayal kurmasın ipleri tespit ettik dava açıcaz falan filan :D sömürün hiçbişi olmaz Anti Quote :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...