Jump to content

Yahudi Karsıtı Dusunceler.

BeSHeR

Recommended Posts

Mehmet Beşir Dirlik: Yahudi Karşıtı Düşünceler.

32486_427867000699_541235699_6046598_688

Sabah israil'in Turk gemisine yaptıgı saldırı haberiyle uyandım, Kaybedecek hiç bişeyim yoktu.
kendimce planlar kurmaya basladım, Lanet olası israilin filistine yaptıkları, muslumanlara yaptıkları revamıydı?
dukkana geldim. sabah servisini yapıyordum bu dusunceler kafamı kurcalıyordu. derin dusuncelere dalmaya basladım. eger bi sekilde bi yerlerden kapital ayarlayabilirsem. Kendi organizasyonumu kurabilir. ve bu yola herseyini feda edebilecek bir kac arkadasımıda yanıma alarak. bu mucadeleye baslayacaktım.
İlk basta Yahudi kaynaklı sirketlere maddi zarar vermek için. arastırmalar yapılacaktı ve onlara tek tek cokulerek yeteri kadar kapital tedarik edilecekti. Ekstralarda yahudi kaynaklı sirketlerin TIR'larına el koyularak otoban ortasında yakılıp yagmalanacaktı ( tabii şirketlere zarar gelmeyecek sigorta şirketleri sıkıntıya dusecekti, Fakat sigorta şirketleride buyuk ihtimalle yahudi kaynaklı oldugu için yine elimize bişey gecmesede yahudi kaynaklı guclere zarar vermiş olacaktık.) O sırada acaba hangi sirketle baslayabiliriz diye dusunurken. Aklıma Phillip Morris sirketinin aracı gelmişti. Sigara Kapital akımını saglamak için güzel bir yoldu, Bu şekilde cok guzel bir pazar olusturmuslardı. bu dusunceler içinde yolda yururken kendimi buldum. beyazıttan laleliye varmıstım. Kendime geldigimde Elimde kısa kırmızı marlboromu sezmiştim. Kendimi bildim bileli marlboro içiyordum. Anladımki Turk milleti olarak bizden bi cacık olmaz. Herseyimizle kendimizi israile teslim etmişken, Neyle savasıp neyi ellerinden alacaktık?
Dinci dusunen bazıları, verdikleri seminerlerde. içecek olarak Coca-cola ikram etmekte. ceplerinde Philip morris'in malları. ve utanmadan yahudi karsıtı sloganlar atarlar sagda solda. Uyan artık ey turk insanı. Sen kendini vurdurmak kendini esir etmek için. atılan her bir mermide seninde bir kac kurusun olsa bile içinde var.
bu nasıl bir mantıktır'ki? insan kendi kendine zarar vermek için, kendi parasını kullanabilirdi?
aslında kurgulanan cok zekice bir plandı. bu duzeni kuran zihniyet paranoyak şizofrenik bir duzendi. ama taşlar yerine oturmus ve o kadar agırdı'ki bir cakıl bile kaldırmak mumkun degildi. o tasların arasında.
Ya kendimizi teslim edecegiz. Surudeki koyun misali: yada bir şekilde bi yerlerden baslayarak bas kaldıracagız...

Şimdi fark ettim monitörüm bile philips :@

Aslında ipleri kendimiz ele vermişiz, muadili yok diye bunu kullanıyorum kavramı sacma. muadili yoksa kullanma kardesim. biraz sert bi cıkıs oldu ozur dilerim. ama verilen her kurusumuz bize muhimmat olarak donuyor.

buda ister istemez insanın yuregini daglıyor..

Arkadaşlar Yahudi Karşıtlığı Demeyelim Ona.. Siyonist Yahudi Karşıtlığı Dersek Daha Doğru Olur Çünkü Bazı Yahudiler Bu Olayların Olmasını İstememektedir ve Birçok Yahudi Müslüman Olmaktadır.

Kabbalacı Siyonist Yahudi Hahamların BaşınıÇektiği Bu Allah Düşmanlarının Cezasını Rabbim Verecektir. Ve İslam Nurunu Tamamlayacaktır..

Arkadaşlar Yahudi Karşıtlığı Demeyelim Ona.. Siyonist Yahudi Karşıtlığı Dersek Daha Doğru Olur Çünkü Bazı Yahudiler Bu Olayların Olmasını İstememektedir ve Birçok Yahudi Müslüman Olmaktadır.

Kabbalacı Siyonist Yahudi Hahamların BaşınıÇektiği Bu Allah Düşmanlarının Cezasını Rabbim Verecektir. Ve İslam Nurunu Tamamlayacaktır..

arkadaşım dediklerine katılıyorum ama Allah cezasını verecektir derken eğer kıyamet günü gelmemişse bir mucize gerçekleşmeyecektir bunu bil yani adamların kafasına meteor yılıdırm falan da düşmeyecek Allah cezasını verecek ama bu itoğluitler kimden bulacak cezasını sanırım o biraz bize daha çok yakışır gibi bugüne kadar beklememiz bile hataydı bana kalırsa Allah cezasını verecek ama hangi kullarını aracılığında kullanacağını düşünürsek muhtemelen bukadar şeye karşılık o cezasını verecek kişiler bizleriz !

Lut Kavmini Ad Kavmini Semud Kavmini Bir Gece de Nasıl Perişan Ettiği Malumdur. Ol Demesiyle Olmayacak İş Yoktur...

Sebep Nasıl Olursa Olsun (İster Musibet İster Savas) Galip Allahu Teala Olacaktır. Görelim Mevla Neyler Neylerse Güzel Eyler..

Mutlaka öyle ama biliyoruz ki tevekkül etmek sadece oturup dua etmek değil.Duanın bile bir adabı var dua ederken çalışmazsak fiili dua etmemiş oluyoruz.Hiçbirşey yapamıyorsak en azından israilin ürünlerini kullanmayı bırakabilriz.Genel olarak çok öenmsenmiyor bu hareket ama bence önemli bir darbe olacaktır.Lütfen bu konuda daha duyarlı olalım.

Mutlaka öyle ama biliyoruz ki tevekkül etmek sadece oturup dua etmek değil.Duanın bile bir adabı var dua ederken çalışmazsak fiili dua etmemiş oluyoruz.Hiçbirşey yapamıyorsak en azından israilin ürünlerini kullanmayı bırakabilriz.Genel olarak çok öenmsenmiyor bu hareket ama bence önemli bir darbe olacaktır.Lütfen bu konuda daha duyarlı olalım.

Tabiki Önce Üstümüze Düşeni Yapıp Sonra Tevekkül Edeceğiz..

Şimdi fark ettim monitörüm bile philips :@

Benim bildiğim Philips Hollanda markası.İsrail vampirlerini boykot etmak istiyorsan Coca Cola alma aldırma.Ben 2.5 yıldır almıyorum.Bir söz var belki bilirsin:

''Aldığınız her Coca Cola ürünü müslüman Filistinde masum bir çocuğa sıkılan KURŞUN olacaktır.''

İşte bu söz çok doğru.

Arkadaşım bak şimjdi ben de Kur'an-ıKerim de yazanları söylüyorum son peygamber H.Z Muhammed efendimizden sonra birdaha kıyamet gününe kadar mucize olmayacağı belirtilmiştir o senin dediğin "Lut Kavmini Ad Kavmini Semud Kavmini" nin helak olması peygamberler zamanında olan şeylerdir şu anda olabilecek mucizeye benzer şeylerin hepsi "MUCİZEVİ" denilebilecek şeylerdir yani o mucizelerin gölgesi gibi bişey diyeyim bizler böyle boşver Allah cezalarını verir dedikçe daha çok deriz gibime geliyor umarım derdimi anlatabilmişimdir .

Arkadaşlar halihazırda şu cani ve işgalci israil ve yandaşları için yapacağımız savaşlardan biri de onlardan ekonomik desteğimizi kesmektir. Lütfen duyarlı olalım bu konuya biraz zevklerimizden ödün verelim de israil ürünlerini almayalım. Unutmayalım onlara vereceğimiz her türlü destek bir kurşun olarak mazlum ve savunmasız Filistin halkına dönmektedir. Bugün biz duyarsız kalırsak yarın aynı şeyler bizim de başımıza gelebilir. Demeyelim "ya bir benim alacağım malla mı İsrail kalkınacak." Bizler en azından saflarımızı belli edelim mazlumun yanında zalimin karşısında duralım. Hz. İbrahim'i (a.s) ateşe attıklarında bir serçe ağzıyla su taşıyormuş. Arkadaşları nereye diye sorunca İbrahim'in atıldığı ateşi söndürmeye demiş. Arkadaşları gülmeye başlamış ya işine bununla ateş mi söner demişler. Serçe ben de biliyorum sönmez ama demek istiyorum ki ey İbrahim ben senin yanındayım ben safımı belli ediyorum. Uzun oldu biraz ama arkadaşlar konu gerçekten önemlii yarın hesap vereceğimiz de Allah'a verecek ge.erli bir cevabımız olsun. Herkese saygılar sunarım.

Arkadaşım bak şimjdi ben de kur'an-ı kerim de yazanları söylüyorum son peygamber h.z muhammed efendimizden sonra birdaha kıyamet gününe kadar mucize olmayacağı belirtilmiştir o senin dediğin "Lut Kavmini Ad Kavmini Semud Kavmini" nin helak olması peygamberler zamanında olan şeylerdir şu anda olabilecek mucizeye benzer şeylerin hepsi "MUCİZEVİ" denilebilecek şeylerdir yani o mucizelerin gölgesi gibi bişey diyeyim bizler böyle boşver Allah cezalarını verir dedikçe daha çok deriz gibime geliyor umarım derdimi anlatabilmişimdir .

Arkadaşım Anlamak İstemediğin Nokta Şudur;

Hiçbir Şey Allah Dilemedikçe Olmaz! Biz Savaş İlan Etsek Allahu Teala Dilemedikçe Galip Çıkmayız Dilemedikçe Bu Yazıları Yazamayız.. Dua Edeceğiz Allahu Teala'dan İsteyeceğiz.. Tabiki Boykotto Yapacağız Gerekirse Savaşacağız Ama Dediğim Gibi Allahu Teala'nın İzniyle İnşaAllah..

Her Hesabın Üzerinde Birde O'nun Hesabı Vardır.. Mucize İstersen Gece Gündüz Güneş Ay Yaz Kış Bunlarda Mucizedir Allahu Teala'nın Ayetidir..

Şeytrana ve Nefsimize Uyup Uygun Olmayan Öfkeden Kızgınlıktan Sapık Düşüncelere Sahip Olmayalım.. Ağzımızdan Çıkan Kötü Bir Söz Bizi Hakk'a Ulaştırmaz Sakin Olacağız Tevekkül Edip Bekleyeceğiz Beklerken Boykotta Edeceğiz Tabi..

Abi ben böyle birşey görmedim ya internette istediğim yere çok çabuk giriyorum ama gel gelelim YOUTUBE den bir tane video paylaşacaktım 15 dakikadır bekliyorum fakat video açılmıyor. '' Ben Filistinli Çocuk '' isimli şiiri burada paylaşacaktım ama kahrolsun ki youtube bile açmıyor videoyu.

Sadece kendilerinin inandığı "Vadedilen topraklar" için Uluslararası hukuku yok sayıyorlar.Bir şekilde hadlerini bildirecekler.İsrail büyük abisine güveniyor herhalde.Onun da haddi bildirilecek inşallah.

İsrailin bu yaptıklarını gördükçe aklıma Almanlara "neden tamamını yok etmediniz" demek geliyor.Irkçılık yapmak asla istemem fakat zalimin zulmüne de bişey yapamamak zor geliyor.

Dostlarım mevlam'ın izniyle kıyamet alametleri her gecen gun yavas yavas beliriyor. ve buyuk bir savas bekleniyor.

rabbimden tek dilegim ucuncu dunya savası. Turk kavminden basşlatılsın, keske rabbim bana bu kudreti versede bu serefsizlerle bas edebilsem. Olmek pek sorun degil gitmeden once yanımda bi kac yahudi kopek goturmek benim için yetecekte artacaktır.

insallah rabbimin izniyle o gunleri gorecegim. ben kendi kendime bir yemin ettim. Yardımı rabbimden bekliyorum.

Kusura bakmayın arkadaslar bu konu hakkında cok cok doluyum..

Benim Bu sabahım yoktu.

Şimdi uyandım.İlk işim bu siteye girmek ve bu konuyu görünce okumak oldu.

Hemen bi internet haber sitesi açtım ve manşet üstüne manşet olarak israilin konvoya saldırmış olmasıydı.

3.Dünya Savaşını Görücez Sanırım.

Benim Bu sabahım yoktu.

Şimdi uyandım.İlk işim bu siteye girmek ve bu konuyu görünce okumak oldu.

Hemen bi internet haber sitesi açtım ve manşet üstüne manşet olarak israilin konvoya saldırmış olmasıydı.

3.Dünya Savaşını Görücez Sanırım.

İnşallah gorecegiz. eger boyle şerefli bir savasta olursak seve seve canımı veririm cephede...

doğru demiş adolf hitler nerden bilceksinki :(

--Ah Hitlerim Ah!!!Führerim biraz daha dişini sıkıp şu vampirlerin kökünü kazımadın ki!Bunlar seni de geçti insan kanı içen canavarlar.

Resimlerde belirtilen markalar çoğu avrupalı ve amerikalı.Onları bilmem ama Mc Donald's ve Coca Cola karının %100 ünü israil e silah yardımı yaptını biliyorum.Herkese tavsiyemdir dikkatli olalım bu canavar ürünlerine karşı.

30107_121225797913229_100000774280620_11

31123_411216272336_80650552336_4748090_4

barkot numarası 729 olan her ürün israile aittir

Boykot,protesto,kınama... vs bunların israile hiç bir zararı olmaz anca kendimizi avutup "benim elimden gelen bu kadar" diyebiliriz ama hiç birşey yapmamaktan iyidir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...