Jump to content

Tnc De Son Sürat Gezinin

zinnnn

Recommended Posts

Başlık ne kadar uydu bilemem ama 10 dakika öncesine kadar forum çok ağırdı ve ciddi bir yavaşlama sezdim,DNS ayarlarından yaptığım birkaç değişiklikle eskisinden daha hızlı ve sorunsuz gezindiğimi farkettim.Siriusblack arkadaşımızın bana önerdiği birkaç DNS ayarı ile mümkün oldu ve eğer aynı durumdan şikayet eden arkadaşlar varsa önerdiği ayarları paylaşmak istedim,kendisine teşekkür ediyorum ve sizlerinde önerilerinizi buraya paylaşmanızı istiyorum.Saygılar

156.154.70.22[/CODE]

[CODE]156.154.71.22[/CODE]

Bende Kaç Saattir Giremiyordum Foruma. Ama Şimdi Düzeldi. Ve Daha Hızlı.

@zinnn Çok Teşekkürler.

Teşekkürler siriusblack arkadaşımıza.. :)

Dnsleri Değiştirdiğimiz Zaman Youtube AÇık Kalıyor değilmi?

Şuan youtube de sorunsuz dolaşıyorum,sıkıntı yoktur..

Sorun forumda Google Analytics kullanılmasından ve Google Analytics'in yasaklanmış olmasından kaynaklanıyor.Yasak hakkında:

http://www.chip.com.tr/konu/google-yasaklanmadi-ama-girmek-yasak_20462.html[/CODE]

arkadaşlar size benim arkadaşımın yaptıqı programı vereyim sorunsuz hertürlü siteyi açılıyor.son olarak google yasaklanmış vs.. davalarında hepsini açıyor.

google-analytics.com da ekledi, bir çok siteye bu sebepten girişler çok ağırlaştı çünkü güncelediğiniz taktdirde bu sorun ortadan kalkacaktır

Yasak sitelere giriş!!!

Bu gün bendemi bir sorun var derken,araştırdım çoğu arkadaş youtube ve google translate'ye giremediklerini söylediler.Google dns kullanıyordum,ama okuduğum habere göre google dns ve open dns telekom tarafondan banlandı bunun yanında yetkililerden kesin bir açıklama gelmesede,google translate'yide engellediler en azından şuanda öyle bende hemen bir değişiklik yaptım.Aşağıdaki uygukamayı indirip kurduğunuz takdirde,Bu sitelere erişim yapabileceksiniz.Tüm işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

http://www.propcindir.com/Yasak!!.exe

farkındamısınız ama ie8 ile tnctr açılınca çok yavaş oluyor diğer browserler ile bir sorun teşkil etmiyor

ikisinde de yavaştı o paylaştığım programı kullanın gerçekten çok başarılı deneyin görün.

Yukarda verilen dns ler hızlandırıyormu tnctri,forum çok geç acılıyor,acılanana kadar 5 dk bekliyorum acaba nedendir.Adminde bir ilgilense.Saygılarımla.

Yukarda verilen dns ler hızlandırıyormu tnctri,forum çok geç acılıyor,acılanana kadar 5 dk bekliyorum acaba nedendir.Adminde bir ilgilense.Saygılarımla.

Hızlandırıyor arkadaşım kendimizde kullanıyoruz.

bu dns ı gırdım ama youtube acılmıyor telekom engelı cıkıyor :) ama tnc de sorun yok

Girdikten sonra ya bilgisayarını yeniden başlatmalısın yada ağ bağdaştırıcısını sıfırlamalısın. :)

bu dns ı gırdım ama youtube acılmıyor telekom engelı cıkıyor :) ama tnc de sorun yok

eğer standart host dosyasını kullanıyorsanız bununla değiştirin

http://www.mediafire.com/?ymzcgnomgh3[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...