Jump to content

Katılımsız Arşivi 2010 By Milano88

Share

Recommended Posts

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 hafta sonra ...

Güzel bir çalışma olmuş.. Ellerinize sağlık. Keşke alternatif linkleri de olsaydı. O zanan çapraz indirme şansımız da olurdu. 6. partı indirdim. her seferinde modeme reset atıyorum. toplu bir şekilde indirebilceğim bir yöntem var mı acaba..??? Rapidshare downloader proğramım çalışmadı.. tekrar Teşekkürler...

öncelikle hepinize teşekkür ederim arkadaşlar şu Deluxe xpnin partları silindiğinden dolayı çalışmayı yeniden upload edeceğim sırf bunun için bu akşam rapidshare premium üyelik aldım sıkısa bu seferde silinsin linkler bu link olayı bayağı canımı sıkmaya başladı bütün çalışmalarımı pemium üyeliğime taşıyacağım aynı şekilde bu çalışmayıda...

hepinize kolay gelsin..

öncelikle ellerine saglık sevgili kardeşim ..

sormak istediğim bir şey var Diyelimki ekli proğramlardan birisinin yeni bir verisyonu çıktı . Bunu nasıl ekleriz nasıl yapabiliriz.Yapmış olduğun bu sisteme..

tüm partları indirince iso dosyası mı( kalıp dosyası) oluşuyor.. yoksa her part kendi klasörüne mi çıkıyor? DVD ye yazdırma konusunda bilgi verirseniz memnun kalacağım. teşekkürler.

Edited by steel74

öncelikle ellerine saglık sevgili kardeşim ..

sormak istediğim bir şey var Diyelimki ekli proğramlardan birisinin yeni bir verisyonu çıktı . Bunu nasıl ekleriz nasıl yapabiliriz.Yapmış olduğun bu sisteme..

Öncelikle teşekkür ederim...

bunu şu şekilde yapabilirsin Docs klasörüne girip değiştirmek istediğin programı aynı isimle oraya atacaksın çünkü program komutu o isimle alıyor sende onu silip aynı isimle güncel programı koyarsan onu çalıştıracaktır...

kolay gelsin..

1.95 Gb olması gerekirken .2049,545 kb cıkıyor

programın tam boyutu nedir

ayrıca unlocker ve bir kac programda warez&trojan buldu benim A.V.

neden acaba ?

bu virüs trojan olayını geçelim birkere hala öğrenemediniz mi bazı katılımsızlardaki patch crack vs... seşleri virüs programları virüs gibi görüyor...

partlardan çıkınca o boyut olmuştur yada benim için eklediğim resimler mp3 falan var onların bazını kullanmadım sen görmüyorsun yani boyut ondan artmıştır 5 mb tın sana ne zararı varki anlamıyorum..

görseli çok güzel olmuş inirip hemen deniyorum inşallah bundada diğerleindeki gibi önerilen seçimler kendi kendine açılıp kurulmaya başlamaz her bilgisayarda olmuyor ama bazılarında isteğim dışınca ekran beyaz kalıyor ve yapımcının önerdiği programlar kurulmaya başlıyor

görseli çok güzel olmuş inirip hemen deniyorum inşallah bundada diğerleindeki gibi önerilen seçimler kendi kendine açılıp kurulmaya başlamaz her bilgisayarda olmuyor ama bazılarında isteğim dışınca ekran beyaz kalıyor ve yapımcının önerdiği programlar kurulmaya başlıyor

öyle birşey yok için rahat olsun canın ne isterse onu kuruyor program yapımcı önerisi ise sadece benim komutladığım programları seçiyor ama kurmuyor ok...

kolay gelsin

bunu çok iyi düşünmüşsün işte geçen yıl arkadaşın biri harika bir çalışma yapmış driverpack ve program AIO'su onu kullanıyordum ama programlar ve driverlerin yenisi çıktı ondaki tek problem buydu bazı bilgisayarlarda (ati ekran kartlı özellikle)ekran beyaz olup donup kalıyor önerilen seçimleri yüklüyordu iptal edemiyordum tıklasamda.Neyse bu çalışmaya bir driver kurulum paketi ekleyebilirsen harika bir çalışma olur.Meraktan soruyorum resimdekilerden hangisi sensin:) yapımcıyı tanımak açısından kime teşekkür ettiğimizi bilelim:)

bunu çok iyi düşünmüşsün işte geçen yıl arkadaşın biri harika bir çalışma yapmış driverpack ve program AIO'su onu kullanıyordum ama programlar ve driverlerin yenisi çıktı ondaki tek problem buydu bazı bilgisayarlarda (ati ekran kartlı özellikle)ekran beyaz olup donup kalıyor önerilen seçimleri yüklüyordu iptal edemiyordum tıklasamda.Neyse bu çalışmaya bir driver kurulum paketi ekleyebilirsen harika bir çalışma olur.Meraktan soruyorum resimdekilerden hangisi sensin:) yapımcıyı tanımak açısından kime teşekkür ettiğimizi bilelim:)

resimdekilerden ikiside benim arkadaşım :)