Jump to content

Laptop Acılmama Sorunları

tipoti

Recommended Posts

6000 euro yurtdışı fiyatı buraya gelirse kimbilir nekadar kargo ve gümrük parası ekstra oluyor

bu cihazla yapılan işe 1 yıl garanti verilir.antalyada yok sanırım kimsede.. ankarada var.

Bunun fiyatı nedir acaba 5 tane laptop veya 20 tane anakart yapsan parasını çıkarır herhalde

İstanbulda var

6000 euro yurtdışı fiyatı buraya gelirse kimbilir nekadar kargo ve gümrük parası ekstra ol

Çokmuş ya ben çipin etrafını işaretliyorum çıkmaz kalemle,ısıtıp söküyorum lehimlerini pasta sürüp tek tek tek temizliyorum anakartda dahil başka anakarttan söktüğüm çipi takıyorum 3 tanede 1 tane zor çalışıyor bazen 3-3 çalışmıyor çok zor gerçekten ama bu kadar para bağlanmaz bence

ewet dogru soyluyorsun cok pahalı dun elımde dv 4000 wardı bır turlu duzeltemedım bı acılıyor bır acılmıyor delı oldum ya :( acaba komple soksemmı ?

• 2 hafta sonra ...
arkadşaım peki bişe sorucam görmeden bişe diyemezsin ama laptopun üstüne çay döküldü toshiba marka laptopa klavyenin altında baya çay vardı laptop bi ere ekran geldi sora başladı ötmeye dit dit die sora bid daha görüntü gelmedi dit dit ötüyo sadece suyu komple temizledik kliavyenin altından sadece klavyenin anakarta girdiği yer açıktı oradan da fazla bişe gitmez herhald sorun ne olmuş olabilir acaba nerede yaptırabilirm ortalama ne akdar tutar teşekkür ederim yanlış yer ise özür dilerim

80-150 arası tutabılır ama anakart tamamen gıtmıste olanbılır bakmadan bırsey soylemeyeyım ıst kartal tarafındaysan yardımcı olabılırım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...