Jump to content

Snow Leopard Vmware Image %100 Denenmiştir

Share

Recommended Posts

Macosx Snow Leopart 10.5.5 Sorunsuz Sürüm Tam Stabil

Not:VmWare imajıdır Denenmiştir Sorunsuz Screan'ların Hepsi Kendi Pc'imdendir..

Linkler Hızlı Torrentdir

Macosx Snow Leopart 10.5.5 Vmvare imajı indir

http://torrents.thepiratebay.org/4798016/MAC_OS_X_Leopard_10.5.5_VMware_Image.4798016.TPB.torrent[/CODE]

yeni link sorun yasayanlar için

[CODE]http://www.dosyahosting.net/file/2/jDvY/jDvYELpDYWIH/mac_os_x_leopard_10.5.5_vmware_image.4798016.tpb.torrent[/CODE]

VMware Workstation 7 0 0 203709 full serials

[CODE]http://dl7.torrentreactor.net/download.php?id=1860343&name=VMware+Workstation+7+0+0+203709+full+with+serials[/CODE]

indirmeler tamamlandıysa kuruluma geçelim

Önce indirdigimiz 7zip Dosyasını Herhangi Bir yere çıkarıyoruz
Not çıktıktan sonra 8.5 Gb ' a kadar yer kaplıyor ona göre Boş alanı olan bi diskinize çıkarın

ekranalntsjq.png

Çıkartma işlemi bittikten sonra Vmwareyi Açıyoruz
Ve en aşagıdaki Open Existing wm or team seçenegini seçiyoruz

66931081.png

Ve Snow leopart vmware imajımızı nereye çıkartıysak o klasöre gidiyoruz

Macosx leopart vmware imajını seciyoruz tamam diyoruz

97186640.png

Asagıdaki ekranda power on this virtual machine Secenegini Secerek sistemi Başlatıyoruz

60406438.png

Tamam Bukadar açılıyor :D

64247274.png

Screan Galerisi Kendi Pc'imden

Edited by MC_ecel

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 Saniye önce denedim sorun yok liklerde!

Not Found

The requested URL /4798016/MAC_OS_X_Leopard_10.5.5_VMware_Image.4798016.TPB.torrent was not found on this server.

Apache/1.3.34 Server at torrents.thepiratebay.org Port 80 bu şekilde çıkıyor sebebi ne olabilir

Sende direk tıkla.. Bu kadar insan yalan söyleyecek değil ya.

yok arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ne kimseyi yalancılıkla nede konuyu karalamaya çalışmıyorum hatta şuan paylaşılan image yi uzun zamandır arıyordum yani gökte ararken yerde buldum ama iki tane farklı tarayıcı denesemde link çalışmadı

alttaki link çalışıyor denedim o programdan bende var da zaten benim tek derdim snow leopard image

direk tıkla derken bende linke tıklanmıyor sadece kopyala yapabiliyorum hani diyorum siz linki konuya yapıştırırken bir falan eksik yapışmış olabilirmi .? yanlış anlaşılmasın kimseye birşey öğretmeye çalışmıyorum saygılar.

yok arkadaşlar kimse yanlış anlamasın ne kimseyi yalancılıkla nede konuyu karalamaya çalışmıyorum hatta şuan paylaşılan image yi uzun zamandır arıyordum yani gökte ararken yerde buldum ama iki tane farklı tarayıcı denesemde link çalışmadı

alttaki link çalışıyor denedim o programdan bende var da zaten benim tek derdim snow leopard image

direk tıkla derken bende linke tıklanmıyor sadece kopyala yapabiliyorum hani diyorum siz linki konuya yapıştırırken bir falan eksik yapışmış olabilirmi .? yanlış anlaşılmasın kimseye birşey öğretmeye çalışmıyorum saygılar.

http://www.dosyahosting.net/file/2/jDvY/jDvYELpDYWIH/mac_os_x_leopard_10.5.5_vmware_image.4798016.tpb.torrent[/CODE]

Benden önce MC_ecel paylaşmış. Görmediyseniz üsteki linki kullanabilirsiniz. Bunun çalışmama derdi yok :)

http://www.dosyahosting.net/file/2/jDvY/jDvYELpDYWIH/mac_os_x_leopard_10.5.5_vmware_image.4798016.tpb.torrent[/CODE]

Benden önce MC_ecel paylaşmış. Görmediyseniz üsteki linki kullanabilirsiniz. Bunun çalışmama derdi yok :)

teşekkürler bu linki çalıştırabildim.

Döktürmüşsün yine abi çok iyi anlatım.En azından macosx merak edenler wmwarede deneyip kullanabilecek ve macosx kalitesini anlıyacaklardır.Bende bugün tam arıyordum nasıl kurucam sanal makineye macosx diye vt desteklemiyor işlemcim o yüzden bunu deniyeceğim.

Arkadaşlar bunu asus g550 laptopa direk kurabilir miyiz,ana işletim sistemi olarak?

Lisans falan girmek gerekir mi,

Saygılar...

Malesef dostm Bu sadece VMware imajıdır VMware ile çalışır

imageyi indirdim herşeyi kurdum

Please register to see this content.

resimdeki ekran geliyor bekliyorum ama hiçbişey açılmıyor ben bişey anlamadımm

Dostum yukardaki anlattıgım gibi yaptıysan hiç bi sorun yaşamassın

ayrıca sorun hakkında ayrıntılı resim eklersen pc'inden yardımcı olmaya calısırım

Direk yukardaki resmi almıssın bu ekranda kalıyor hiç bişe açılmıyor demissin

Saçmalıga bak! :angry:

Güncellersek birşey olurmu?

Sorun olacagını sanmıyorum

birşey soracaktım ben direk kursam bunu leptopa korsan olayı felan olur mu ? yoksa orjinal mi anlamadım

Kuramssın bu sadece VMware ile sanal oalarak çalısır