Jump to content

Snow Leopard Vmware Image %100 Denenmiştir

Share

Recommended Posts

[center][b]kurulum hakkında yardım istiyorsunuz arkadaşlar ana sayfada resimli olarak anlattım ...

indirme sorunu yaşıyorssunuz Sisteminize Uttorrent v.b tarzı bi program kurun indirdiginiz linkteki dosyaya çit tıklayın indirme penceresini göreceksiniz zaten

kurulumdan sonra açılmıyor v.s sorun yaşayanlar Sisteminizin Sse oldugundan emin olun
SSE ögrenmek için CPUz programını indirin

cpuz download http://www.cpuid.com/downloads/cpu-z/1.57.1-setup-en.exe

aşagıdaki resimde sarı ile belirttigim yere dikkat edin SSE yazıyorsa sorun olmayacaktır..

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1302551375__ekran_alnts.png[/img][/b][/center]

[center][b]ag internet baglantısı sorunu Wmvare Network driver yuklu ise ve internet erişimiz varsa otomatik baglısınız demektir aksi taktirde sorunun neden kaynaklı oldugunu bilmiyorum..

konu baya eski inş boş bi zamanımda En güncel Versiyonu test edip paylaşırım .. ilginiz alakanız için tşkler.. kolaygelsin[/b][/center]

• 2 hafta sonra ...
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Selam. Başarıyla indirdim ve çalıştırdım. Ancak VMware Tools'u yükleyemedim. WMvare nin menüsünden Install WMware Tools'u seçiyorum, masaüstünde disk ikonuna sahip WMvare Tools beliriyor. Onu çift tıklayınca içinde tar.gz uzantılı başka bir dosya çıkıyor. Onu çift tıklayınca başka dosyalar çıkıyor. Lafı uzatmayayım. Bu WMvare Tools'u kurmayı bir türlü beceremedim. İnternette .dmg uzantılı aradım belki vardır diye ama onu da bulamadım. Nasıl yükleneceğini anlatabilecek bir arkadaş var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

• 4 hafta sonra ...

Benim indirdiğim dosyada bir ilginçlik var sanki, inen dosya 11,6 GB (12.502.680.178 bayt) ve utorrent ile ile indirdim klasöre çıkart dedim 20 dakika sonra yetersiz disk alanı uyarısı aldım dosya çıkartma işlemi de iptal oldu dosyalara baktım 27 gb çıkmış geriye kalanı çıkamamış bide winrar ile dosyanın içinin resmini ekliyorum şimdi bu benim için sorun değil boş alan oluştururum ama siz bana hangi dosyaya tıklayacağımı sölemeniz yeterli olur
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1305734636__tnctr1.jpg[/img]

[size="3"][color="#ff0000"][b]Edit: Dosya 27. ci dakkada bozuk çıktı [/b][/color][/size]
[color="#ff0000"][size=2][b]
[/b][/size][/color]
[color="#ff0000"][size=2][b]Edit:Tekrar kontrol ettim yanlış dosya indirmişim şu an indirdiğim 1.89 gb
[/b][/size][/color][size="3"][color="#ff0000"][/color][/size]
[size="4"][color="#ff0000"][b]
[/b][/color][/size]
[size="4"][color="#ff0000"][b]
[/b][/color][/size]

[color="#FF0000"]Ve Sonuç:[/color] indirdim ve bitti şimdi 10.5.5' ten Safari ile bağlanıyorum ilk defa mac os sistemleri pc de çalıştırmayı becerdim

Edited by xfailedkomplex

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...