Jump to content

10 $'ın Hesap Verin

prizma2007

Recommended Posts

Alınan bağış: 160.00

Gereken miktar: 150.00

ilk defa bütçe fazla vermiş hesabını verin :)

yıllarca borçla uğraşıp durdunuz.

edit:son haberler'e göre sk8er_boi tatil için rusya'ya gidecekmiş tatile çıkacakmış...(1)

(1) şahitler:deprem ve ben.

E helal olsun yani! Bağış kutusunun boş kapandığı aylarda, abi bu ay zarardasınız nasıl idare ediyorsunuz diye konu açan olmadı hiç ama dolu olunca göze battı :D :D

@prizma2007 üzerinize alınmayın şakayla karışık hiciv (bilmem doğru mu kullandım bu kelimeyi) olarak kabul edin! :)

Abi adam bizim icin saatlerce klavye basinda otururken iyi de tatile cikinca mi kotu?

Gitsin oda Rusya'ya :D

Tatyana, Natasha..

Artik adminimiz sozluk cikarir dondugunde.

Sk8er'in sozlugu.

:p

Saygilarimla,

CCoder.

PFF :closedeyes: TOPU TOPU Bİ 10$ ADMİN AKŞAM SAAT 12-1 E KADAR BİLGİSAYAR BAŞINDA OTURSUN BİZE HİZMET VERSİN BİZ DAHA 10DOLARIN HESABINI İSTİYOR .ADAM ALLAH BİLİR KAÇDEFA EVE YAYA GİTTİ BİLİYORMUSUN SAAT BİLMEM KAÇ OTOBÜSÜNÜ KAÇDIR ŞUNA YETİŞMEM LAZIM DİYE MSJ ATIYORDU :( ŞIMDİ ONUN GÖZÜ NE HALDEDİR ONUN HESABINI SORAN VAR :( RAHMETLİ DEDEMİN Bİ SÖZÜ VAR 3'E-5'E BAKAN ADAM ADAM DEĞİLDİR (BİLMEM BU SÖZ SAHİPLERİNE GİTMİŞMİDİR) <_<

Bilinchard : icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Of Allah'ım.....

Muhasebe kaydını ben tutuyorum.Kayıtları görmek istermisiniz? Yarında vergileri yatırmaya gidicem..

Hatta ben kaç bin üye varsa hepsine son 3 yıllın defter-i kebirlerini e-defter olarak yollayayım...

Amacınız ne bunları sorgulamakta? Para sayma makinası yok adminimizin ona harcıyoz bu ayki bağışları.İtirazı olan var mı?

Ben Umre'ye gittim o parayla, birkaç gündür yoktum malum.

Latife maksadıyla açıldı bu konu. Suyu çıkmaya başladı. Kimseye hesap vermek durumunda değiliz. Kaldı ki bağış yapan üyelerimiz o güveni duymasalar bağış yapmazlar zaten. E bunu sormaya yeltenenler de bağış yapmayanlar olamayacağına göre, tamamen gevezelik oluyor gerisi.

Yani, konu gereksiz.

:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...