Jump to content

Formun Yeni Görünümü Hakkında Anket

hakanhelin

92 members have voted

1. 1. Formun yeni görünümünü nasıl buldunuz?

Recommended Posts

Değerli arkadaşlar, kısa bir süre sonra 3 senedir bu forma üye olmuş olacam

hiç azımsanmayacak kadar günlük formda bulunuyoruz,tabi bizden kat,kat fazla foruma

zaman harcayan sörf yapan arkadaşlarımızında farkındayım. Alışmış kudurmuştan beterdir

Atasözünden yola çıkarak yaklaşık 3 senedir girdiğimiz formun bana yeni arayüzü ile bu

kadar sıkıntı vereceği aklımın ucundan geçmezdi,formun yeni yüzü bana göre klasik film,

müzik indirilen siteler benzedi ve ikonlarıda hoş değil, bu yüzden diğer üyelerin düşüncelerinide

öğrenebilmek için anket sohbet konusu açmış bulundum

yeniliklere açık olun :D

her güzelin kusuru olacaktır ve zamanla eksik gedik düzelecektir..ben en başlarında pek sıcak bakmadım ama çok fonksiyonlu bir görüntü gerektiği bir gerçekti..

ben olumlu bakıyorum ve oyumu o yönde kullanacağım :)

Eskisinden Çok Daha iyi.

Öncelikle bu bir tema değildir.

Önceki Ip Board sanırım 2.5 mi neydi

Bu 3.1.Onceki Web 2.0 değildi.Bu 2.0 ki butonlardan tasarımdan fazlasıyla anlayabilirsiniz.

Bir çok grafik gelişmelerin yanı sıra bir çokda ek özellikler eklenmişki öncekine göre çok çok daha iyi.

Yeni bir işletim sistemine alışmıyorsunuz sadece bir forum bu.Zaten kullandığın bir kaç tane işlev var.onlarda farklı yerlere konulmuş değil.hepsi yerli yerinde.

Forumun kalitesi görselliği ile değil yaptığı işlerle belli olur diye düşünüyorum.Lakin böyle bir forumun eski tüskü bir çok özellikden yoksun bir versiyonda bulunması doğru bir karar olucağı söylenemez.

İlk başlarda bazı hatalar baş gösterdi.Bunlar giderildi.Mis gibi bir sitemiz oldu daha ne istiyorsunuz ki ?

Sanırım admin arkadaşda bu düşüncelere katılıyor olmalı ki forumun eski versiyonunu yetersiz bulup yeni versiyona geçmiş.

Ddos saldırısı bazı zamanlar olmuştu TNCTRye. Yeni sistem olduğu için dayanabilir diye düşündüm.

Saldırılardan haberim yok. Zaten onu demek istememiştim. Eski sürümle forum bu zamana kadar ayakta kaldıysa şimdi daha rahat kalacaktır. Binanın temelini güçlendirmek gibi oldu :)

Font düzenleme kalkmış galiba öncesinde fontu ayarlıyorduk mesaj yazdığımızda aynı çıkardı. öle bir secenek göremedim.

arkadaşa katılıyorum otomatik olarak belirlediğimiz fontta yazıyordu önceden.güncel halinde varda bulamadıkmı yoksa henüz o özellik yokmu yoksa hiç olmayacak mı?

• Administrator

arkadaşa katılıyorum otomatik olarak belirlediğimiz fontta yazıyordu önceden.güncel halinde varda bulamadıkmı yoksa henüz o özellik yokmu yoksa hiç olmayacak mı?

Yeni versiyon için eklenti henüz çıkmadı. Çıkınca eklenecek.

Öyle diyorsunuz ama şimdi de eskisi gelse kullanamazsınız.

Eskiden bende öyle diyordum ama fikrim değişti :rolleyes:

İyi yönleride var onuda inkar atmiyoruz ama alışkanlıklardan dolayı

yeni arayüzü pek hoş olmadı bence

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...