Jump to content

TTNet 8 Netlimitsiz Tarifesi Hakkında

emrekuscu

Recommended Posts

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Benim internet te 8megabit daha yeni test yaptım bu sonuc cıktı:

Sorun değil benimde öyle.. 8 mbit interneti kullanıyorsunuz içiniz rahat olsun :)

Birde insafiyet demişken, benim hızı hala düşürmediler.. Unutuyorlarmı ne oluyorsa, 15 GB indirmeden sonra hız düşmüyor. Çok mutluyum böyle :D Uzak dursun 512 kbit :p

Şimdi sevgili kardeşim ttnet aradığında santral di yok size gelen kabloydu gibi saçmalıkları sürdürürler.Üstünde dur genelde santralden sizi arayacağız derler aramazlar sen devamlı 2günde bir ara ben geçende aradım yine aynısı olacaksa ne anlamı var kapatın o zaman gibi sözlerde bulun :) bende taşınmadan önce 10mbit görüyordum karşımdaki 1mbit bulmuyordu ve yeni taşındığım yerde 750kb geçmiyordu internet hızı 3-4 aramadan sonra 5mbit yaptırdım hakkını ara kardeşim olumlu cevap alacaksın ;)

Şimdi sevgili kardeşim ttnet aradığında santral di yok size gelen kabloydu gibi saçmalıkları sürdürürler.Üstünde dur genelde santralden sizi arayacağız derler aramazlar sen devamlı 2günde bir ara ben geçende aradım yine aynısı olacaksa ne anlamı var kapatın o zaman gibi sözlerde bulun :) bende taşınmadan önce 10mbit görüyordum karşımdaki 1mbit bulmuyordu ve yeni taşındığım yerde 750kb geçmiyordu internet hızı 3-4 aramadan sonra 5mbit yaptırdım hakkını ara kardeşim olumlu cevap alacaksın ;)

bnm demek istediğimde bu işte hakkınızı arayın ttnet sadece geçiştirmek için yok santral uxaklığı yok santral kaldırmıyor yok arıza tespit formu doldurduk size dönücez yok bilmem ne siz üstelemdikçe bunlar habire başından sallıyolar yeterki siz üsteleyin ve rest çekin posta koyun sonuçlarını pozitif şekilde alıcaksınız

bnm demek istediğimde bu işte hakkınızı arayın ttnet sadece geçiştirmek için yok santral uxaklığı yok santral kaldırmıyor yok arıza tespit formu doldurduk size dönücez yok bilmem ne siz üstelemdikçe bunlar habire başından sallıyolar yeterki siz üsteleyin ve rest çekin posta koyun sonuçlarını pozitif şekilde alıcaksınız

peki bana 4 megabit yaparsak hattınızın kalitesi düşer gibisinden bişe dediler sizce mavra mıdır bu tekrar arayıp 4 megabit istemeli miyim?

peki bana 4 megabit yaparsak hattınızın kalitesi düşer gibisinden bişe dediler sizce mavra mıdır bu tekrar arayıp 4 megabit istemeli miyim?

ya bıraksana allahını seversen uğraşmak istemiyolar işte sana tavsiyem söz konusu ttnet veya telekom olduğunda sonuna kdr rest çek uğraşmak istemedikleri için ve birazda ezbere konuştukları için başından salıyolar

ya bıraksana allahını seversen uğraşmak istemiyolar işte sana tavsiyem söz konusu ttnet veya telekom olduğunda sonuna kdr rest çek uğraşmak istemedikleri için ve birazda ezbere konuştukları için başından salıyolar

doğru söylüyon kardeş ben en iyisi tekrar arayıp rest çekim :argue:

Ben birşey sormak istiyorum

Acaba Türkiye de fiberoptik kablonun kullanıldığı bir ilimiz varmı?

Birde bu yeni fırlatılan uydu ile çanak üzerinden internet alınabilecek diye duymuştum o ne oldu? Bilgisi olan varmı?

Birde bu 3g de internet kullanmak türkiyede ne kadar hızlı?

Ben birşey sormak istiyorum

Acaba Türkiye de fiberoptik kablonun kullanıldığı bir ilimiz varmı?

Birde bu yeni fırlatılan uydu ile çanak üzerinden internet alınabilecek diye duymuştum o ne oldu? Bilgisi olan varmı?

Evet şu anda adana'dayım ve bazı semtlerde kullanılmakta

Uydu ile ilgili bilgim yok...

Evet şu anda adana'dayım ve bazı semtlerde kullanılmakta

Uydu ile ilgili bilgim yok...

Peki hiç fiberoptik üzerinden internet kullanan tanıdığın varmı?

İnternet hızı ne kadarmış

örneğin 1gb veriyi ne kadar sürede indiriyormuş?

Peki hiç fiberoptik üzerinden internet kullanan tanıdığın varmı?

İnternet hızı ne kadarmış

örneğin 1gb veriyi ne kadar sürede indiriyormuş?

Var fiberoptik kablo 100 megabit e kadar internet i destekliyor senin ne kadar satın aldığına bağlı...

8 megabit diyorlar aradığınızda yok uzaklıklığınız yok bilmem ne yok inek dağa kaçtı yandı bitti :D

mazeretlerimi yok sanki :D

900 ile dosya indiriyorsan bu şartlar içerisinde normal bir hız

Ama şunu da gördüm telekomun yanındaki bir cafede 8 megabit bağlantı en fazla 1500 e çıkıyor buda demek oluyorki mesafe hikayesi üfürkten bir yalan :D:D :rofl:

8 megabit diyorlar aradığınızda yok uzaklıklığınız yok bilmem ne yok inek dağa kaçtı yandı bitti :D

mazeretlerimi yok sanki :D

900 ile dosya indiriyorsan bu şartlar içerisinde normal bir hız

Ama şunu da gördüm telekomun yanındaki bir cafede 8 megabit bağlantı en fazla 1500 e çıkıyor buda demek oluyorki mesafe hikayesi üfürkten bir yalan :D:D :rofl:

yalan değil böyle bişey var santralden kasıt telekom değil pop noktasıdır ama pop noktasının uzaklığı en fazla 1-2 megabit etkiler serverleri rahatlasın diye hızı düşürüyolar sonrada yok santral yok şu diye kandırıyorlar :good:

Acaba ttnetin verdiği 8 megabit yalanmı?

Yani tam olarak vermiyorlarmı?

Göz boyama olabilirmi?

Göz boyama olabilirmi?

Ben 8 megabit e çıkan pc ler gördüm yalan değil ama hız gidip gelme yaşayabiliyor.Yani bu tarifede hız 1 megabit ile 8 megabit arası değişiyor...

Ben 8 megabit e çıkan pc ler gördüm yalan değil ama hız gidip gelme yaşayabiliyor.Yani bu tarifede hız 1 megabit ile 8 megabit arası değişiyor...

Peki arkadaşlar netlimitsiz hızım 4 mbit. Arada da kopmalar oluyor bu arada. Tarifemi 8 mbit sınırsız yaptırsam yine mi 4 mbit bağlayacaklar yoksa parasını verliyorum diye 8mbit sorunsuz kullandıracaklar mı?

beyler ben de yaklaşık 5 aydan beri kullanıyorum 15gb den sonra 512 ye düşme mabeti var şu ana kadar her ayki downloadların 100gb nin üstünde bir kere bile düşmedi.

değişik bi taktik uyguluolar yine ne sinsilik düşünüyorlar acaba ben de merak ediyorum

beyler ben de yaklaşık 5 aydan beri kullanıyorum 15gb den sonra 512 ye düşme mabeti var şu ana kadar her ayki downloadların 100gb nin üstünde bir kere bile düşmedi.

değişik bi taktik uyguluolar yine ne sinsilik düşünüyorlar acaba ben de merak ediyorum

Bende de o şekilde.. 99 TL almak için paket oluşturmuşlar, adam kazıklıyorlar işte..

15 GB geçtikten sonra hızında düşme olan varmı??

Uzun süredir netlimitsiz 8 megabit kullanıyorum ama hızım 1 megabit ttnet i aradım santrale olan uzaklığınızdan olabilir,hattınız desteklemiyor olabilir gibi bişeler saçmaladılar başka eve taşındık hız yine aynı bu sorun benim pc den kaynaklanan bir sorun olabilir mi,santrale olan uzaklığımdan mıdır, yoksa hattım desteklemiyor mudur ve çözüm yolu nedir?

882032544.png

Merhaba,

Türktelekom'a sistem entegretörlüğü yapıyorum. Yardımcı olmaya çalışayım.

Dediğiniz gibi "net limitsiz" paket kullanıyorsunuz. Aylık ödemesi 49TL olan paket. Eğer 15GB lık adil kullanım kotasını doldurduysanız, ki öyle gözüküyor, hızınızın bu seviyelerde olması normal. Yeni dönemde normale döner. Eğer oturduğunuz semtte size yakın bir yerde çift kapılı buzdolabına benzer :D bir outdoor dolap görüyorsanız (genelde kaldırım köşelerinde olur) 8Mbps hız almanız mümkün. Desteklemiyor vs. tarzı laflar artık geçmişte kaldı. En ücra köylerde bile artık bu hız var.

Merhaba,

Dediğiniz gibi "net limitsiz" paket kullanıyorsunuz. Aylık ödemesi 49TL olan paket. Eğer 15GB lık adil kullanım kotasını doldurduysanız, ki öyle gözüküyor, hızınızın bu seviyelerde olması normal. Yeni dönemde normale döner. Eğer oturduğunuz semtte size yakın bir yerde çift kapılı buzdolabına benzer :D bir outdoor dolap görüyorsanız (genelde kaldırım köşelerinde olur) 8Mbps hız almanız mümkün. Desteklemiyor vs. tarzı laflar artık geçmişte kaldı. En ücra köylerde bile artık bu hız var.

Bu fotoyu biraz önce çektim gördüğünüz gibi daha 15 gb ı geçmedi...

adszwiv.png[/url]

Göz boyama olabilirmi?

Ben 8 netlimitsizim. İlk 2 ay 1 megabit çektim. sonraki ay ise hızım birden yükseldi.. ve santralede pek yakın deilim, fakat hızımdan çok memnumum 8mbp

Merhaba,

Bide bir sorum olacak şu an 2 megabit hızım arayıp 4 megabit istesem zaman zaman hattan düşme yaşar mıyım?

Bide bir sorum olacak şu an 2 megabit hızım arayıp 4 megabit istesem zaman zaman hattan düşme yaşar mıyım?

benim de senin gibi hızım 2 mbit idi. hiç kopma yaşanmıyordu. 4 e yükseltin dedim yükselttiler. arada bir kopuyor şimdi. çok da can sıkıcı değil ama.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...