Jump to content

TTNet 8 Netlimitsiz Tarifesi Hakkında

emrekuscu

Recommended Posts

Bizim evin karşısında teyzemler oturuyor ve onları hızı 4 megabit onlarınki de 1 megabit olması gerekmez mi? :pardon:

sabit hızlarda olmaz teyzenler 89tl ödüyosa sorun olmaz ttnet ( kadar felsefesi ile milleti dolandırıyoo ) alt yapı olmadığından yapacak bişey yok alt yapı olsa zaten ttnetde durmam bilee ben 89tl 4mb internet kullanıyorum ama bu paraya süperonlinenın 20mb alabiliyorum ama herzamanki gibi altyapı yok

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

benim de senin gibi hızım 2 mbit idi. hiç kopma yaşanmıyordu. 4 e yükseltin dedim yükselttiler. arada bir kopuyor şimdi. çok da can sıkıcı değil ama.

o zaman ben en iyisi bir ay idare edim 1 ay içinde fiberoptik kablo yapacaklarmış o zaman 8 mbit e geçim :pardon:

bakın benim uzaklığımı ben size söylüyorum arkadaşlar yani etkileme gibi bi durum değil o bence :) sadece insanları öyle bilinçlendiriyorlar bölgesel telekom şebekeleri uğraşmamak adına bu tarz açıklamalarda bulunuyorlar...

http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v6812/214/44/1171318037927_54572.mp4

bu vidyoyu 8mb bağlantısı olan biri rahatlıkla 900kb ile çekebilir

ben şuan köyden bağlanıyorum hızımda 8mb

yukarda ne dediğimi tekrar okuyun HER ŞEY 1 TIKTA BİTİYOR gerisi boş, burada boşa çene yoruyorsunuz

netlimitsiz 50TL 4mb'e 89 TL vermek akıl karı değil

netlimizsize geçeli 1 hafta oldu 110gb veri indirmişim hızım hala 1megabayt hız düşmesi palavra ki hız düşse internet kafeler iş yapamaz :D

arkadaşlar :) bakın ben size bu sorunu haftalarca yaşamış ve tecrübe edinmiş birisi olarak yazdım size söylüyorum hat uzaklığı etkisi çok yoğun değilde ttnetin etkisi daha fazla :) ttnet sadece sürekli sorun çıkarmaması için 8 MB neti vermek istemiyor yoksa zaten bizim bağlı olduğumuz santrallerde 24MB kapasitesi var ama adamlar 8MB verirse sürekli hatlar kopma yapabiliyor adamlarda sorunu en aza indirmek için böyle bir basit yalan var :) aldırmayın siz dediğim gibi sadece siz arayın ve hattımın hız liminini 8 MB e esnetmenizi istiyorum deyin eğer ki 8mb'e kadar kullanıcısı iseniz bir süre deneyin ilk zamanlar kopmalar olacaktır hat ısınıyor o aralarda :) sonra alışacak hattınız ve sinyal yoğunluğu artacak size gelen kablolarda ve düşmeler yok olacaktır. ancak modem kapamamanızı tavsiye ederim bu evrede 1 yada 2 haftadır sonra düzelir :)

herkese iyi downloadlar dilerim :) bol indirin ben en son işte port yaktım :D 490 GB down 68 gb up yapmışım sora portum yanmış santralden :D aman bak port yakmayın yeni portlar çok traş santrallerdeki eskileri motorola-alcatel'di yeniler ttnet'in dandikleri PPPOA veriyorlar ancak ülkemizin uyumu halbuki PPPOE işte yeni sisteme geçicede aslında tam randıman alamayacağız bunun haberini önceden vermek istemiyorum ama verim :D

herkese iyi akşamlar...

Santrale olan uzaklıkla bağlantı durumunun pek fazla bir alakası yok.Çünkü normal telefon hattınızın kapasitesi 8mbs yi rahat taşıyabilecek niteliktedir.

Telefonla görüşürken cızırtı vs gibi bir durum söz konusu deil ise internet hattınızda da en yüksek verimi alırsınız.

netlimitsiz tarifesi 0.8 mbs den 8 mbs ye kadar bağlantı hızı sağlamaktadır. Yani telekom isterse bunu 1 - 2 - 3 - 4 gibi hızlara çekebilir vede çekiyorlar zaten.Müşteri ile de uğraşmamak için hat kapasitesi vs gibi sebepler sunuyorlar.

En basitinden arayın müşteri hizmetlerini 8mbs lik veya 16 mbs lik direk tarife almak istiyorum hattımdan bi sıkıntı çıkarma bu bağlantıyı tam olarak görürmüyüm diye sorun. Hiçbir sıkıntı çıkmaz diye cevap verirler...

ben 1MB net limitsiz kullanıyorum az once test ettimn

hattı bağlayalı 2 ay oldu daha fatura gelmedi :shiftyninja:

1014.jpg

daha önce çalıştığım bir internet cafe vardı istanbul esenlerde 3 tane 8 MB net limitsiz vardı

3'ü de 6.5 tan aşagı düşmediler hiç bir zaman ve MODEMLER de bu konuda önemli bir rol oynuyor

telefon hattınında 2-3 parça birbirine bağlı kablo ile modeme gelmesi bağlantıyı oldürür.

Arkadaşlar.. Beni de arayıp duruyorlar.. Geçeyim mi geçmeyeyim mi karar veremedim..

1 MB sınırsız kullanıyorum.. Hızım yüklesilirse çok download yaparım..

1 haftada 512 olursa internet işkence olur.. Adil kullanım diye bir şey yok mu yani?

15 GB den sonra hızı düşen hiç yok mu? Çok fazla kopma olur mu geçince? Ne dersiniz? Geçeyim mi?

ben 1MB net limitsiz kullanıyorum az once test ettimn

hattı bağlayalı 2 ay oldu daha fatura gelmedi :shiftyninja:

1014.jpg

daha önce çalıştığım bir internet cafe vardı istanbul esenlerde 3 tane 8 MB net limitsiz vardı

3'ü de 6.5 tan aşagı düşmediler hiç bir zaman ve MODEMLER de bu konuda önemli bir rol oynuyor

telefon hattınında 2-3 parça birbirine bağlı kablo ile modeme gelmesi bağlantıyı oldürür.

senin bağlantı hızı 1 mb olduğuna eminmisin 1 den fazla gözüküyo resimde şaşırdım..

valla arkadaşım ben ilk çıktığından beridir kullanıyorum 8mbit hızı ne bir düşme nede bir kopma yaşadım airties rt-206 kablosuz modem ile notebook tan 900 kb yi rahatlıkla görebiliyorum evim ile santral arası rahat 6 km civarında şu anda kotam 160 gb civarında ama hiçbir hız sorunu yaşamamaktayım genede karar senin

Geçelim mi arkadaşlar, pişman olmak istemiyorum..

eğer 1 mbtse geç derim ben... ama unutma ttnet ilk başta 8megabit vermicektir 2-3 megabit olacaktır müşteri hizmetlerini arayıp yükseltmelerini söylemelisin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...