Jump to content

Windows Xp Modifikasyon Yardım!

Recommended Posts

arkadaşlar kendime göre bi windows xp modifiye ediyorum.

buraya kadar her şey güzel.

service packsiz xp kullanıyorum bu işlemde

service pack 3 entegre ediyorum

yalnız hiç bi yerde .net framewok 1 den 4 e kadar olan all in one paketi addon olarak bulamadım.

ben de kendim katılımsız kurulumu indirdim kurulumdan sonra restart yapmayan bi all in one paket

bunu addon yaptım nlite ile entegre ettim nlite sorun vermedi

ama demekki paket sorunlu ki formattan sonra bakıyorum .net framework kurulmamış

sadece net framework 4 addonu entegre etsem olmaz mı

lütfen yardım edin çıldıracam artık

yaptığın addonda problem vardır $/install içine atıp windows açıldıktan sonra kurdura bilirsen kurulacaktır sana birde link vereyim ben bu isteden 3 addon indirdim ama hangisini denedim hatırlamıyorum ayrı kullanıcılar yapmış bu mephistooo2 nin yaptığı sorun olacağını sanmıyorum çok güzel çalışmaları var

Please register to see this content.

yaptığın addonda problem vardır $/install içine atıp windows açıldıktan sonra kurdura bilirsen kurulacaktır sana birde link vereyim ben bu isteden 3 addon indirdim ama hangisini denedim hatırlamıyorum ayrı kullanıcılar yapmış bu mephistooo2 nin yaptığı sorun olacağını sanmıyorum çok güzel çalışmaları var

peki kurulumdan sonra restart yapar diyo ordaki .net framework 1 olmayan paket var kurulum sonrası restart yapmaz dio onu kullanırsam windowsta ne gibi eksiklikler olur

peki kurulumdan sonra restart yapar diyo ordaki .net framework 1 olmayan paket var kurulum sonrası restart yapmaz dio onu kullanırsam windowsta ne gibi eksiklikler olur

bir eksiklik olmaz.1 paketini kurmaz sadece.Bildiğim kadarıyla restart yapmasın diye extra bir hotfix istiyor.Bir tanesini indiremedim hfslip paylaşımlarında istekde bulundum birtek o eksik kalıyor benim yaptığım hf slip paketinde KB976576 buda yanılmıyorsam restart yapmasını engelliyor biliyorsun ki netframe work lar kurulumdan sonra mutlaka yeniden başlatmak istiyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...